Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 обектив 300 мм
Автор: wildlife   
Дата:   12-05-13 15:25

Какво мислите за обектива
AF-S NIKKOR 300mm f/2.8G ED VR II и дали е подходящ за снимки на дива фауна?

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: PeterA   
Дата:   12-05-13 15:27

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: alphatier   
Дата:   12-05-13 15:53

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: vgramatikov   
Дата:   12-05-13 15:54

Подходящ е :)

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: pmartinov   
Дата:   12-05-13 16:47

Този обектив е създаден за снимане животни и спорт .

С конверторите се разбира отлично !

Ако имаш възмножност не се замисляй !

[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: kadar   
Дата:   12-05-13 19:18

200/2 VR.....с или без конвертор е също разкошен за тази цел [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: simon4o_bg   
Дата:   12-05-13 20:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: realnoncho   
Дата:   12-05-13 20:59

Да, обаче канонския е по-добър :)

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: vgramatikov   
Дата:   12-05-13 21:13

Канонския е по-добър и в момента продавам един чисто нов на много добра цена! :) [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: realnoncho   
Дата:   12-05-13 21:21

Pd,
махни не припомняй, някой ден като порасна [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: diskusa   
Дата:   12-05-13 21:27

Скъпият обектив няма да бъде причина да правиш добри снимки,не си давай парите на вятъра,освен ако не са ти излишни,питай Веско,той знае !

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: vgramatikov   
Дата:   12-05-13 21:32

Скъпата техника идва с осъзнаването на проблемите и задачите на работния процес. Скъпата техника решава свързани с работния процес. А що се отнася до художествената стойност на един кадър той е съчетание от способностите,идеите на автора и тяхното правилно изпълнение техническо,идейно и тнт.

Както се казва парите правят живота по-удобен ,а не те правят щастлив. Със техниката е същото.

Фундаменталната идея на горно казаното е ,че колкото по-евтина техника имащ толкова повече качества се искат от автора. Трябва да си на ти с материята и проблемите за да знаеш как да ги минимизираш и заобикаляш с по-слабо оборудване.

Мисля ,че с това спора за скъпа/евтина техника приключва.

Аз продавам обектива защото нямам необходимото време да го използвам пълноценно.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: k7   
Дата:   13-05-13 09:50

Автор: Pd
Дата: 12-05-13 21:32

Скъпата техника идва с осъзнаването на проблемите и задачите на работния процес. Скъпата техника решава свързани с работния процес. А що се отнася до художествената стойност на един кадър той е съчетание от способностите,идеите на автора и тяхното правилно изпълнение техническо,идейно и тнт.

Както се казва парите правят живота по-удобен ,а не те правят щастлив. Със техниката е същото.

Фундаменталната идея на горно казаното е ,че колкото по-евтина техника имащ толкова повече качества се искат от автора. Трябва да си на ти с материята и проблемите за да знаеш как да ги минимизираш и заобикаляш с по-слабо оборудване.

Мисля ,че с това спора за скъпа/евтина техника приключва.

Аз продавам обектива защото нямам необходимото време да го използвам пълноценно.

[smilie24]



Публикацията е редактирана (13-05-13 09:50)

Отговори на това съобщение
 Re: обектив 300 мм
Автор: Georgi_Kocakov   
Дата:   13-05-13 10:29

Заставам твърдо зад думите на Веско и Дискуса, това е самата истина по отношение на фотографията. Но за да бъдем справедливи докрай, трябва да споменем, че 300/2.8 и на двете марки нямат нищо общо с алтернативите си нито като възможности, нито като визия.Имал съм и двата, имал съм и алтернативите им. Често ми се е искало да ги приравня заради удобството на по- леките и бюджетни стъкла, но така и не успях.Това , което може да направи една челна леща с размера на чиния, не е по силите на друго стъкло, нито на фотошопа.И............най- важното,тези стъкла обират най- благата светлина на деня, когато и животните са най- активни и равномерно осветени, докато останалите вече не са в състояние да се справят пълноценно губейки светлина.[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »