Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ремонт на LUMIX DMC FZ28
Автор: kremka   
Дата:   08-05-13 15:22

Здравейте,
търся сервиз, където бързо могат да ми помогнат - до 13/05, най-късно 14/05 до обяд. За мой лош късмет фотоапаратът ми Panasonic LUMIX DMC FZ28 се развали в най-неподходящият момент (то, кога ли е подходящ?!)... Счупи му се копчето за пускане и спиране. То е плъзгащо се и леко прищраква като се премести, при злощастното пускане на фотоапарата прищракна, но почти без съпротивление и след това вече копчето започна да се движи на свободен ход напред-назад, като на релси. Не знам дали обясних ясно проблемът. Според мен самото копче (което е пластмасово, съответно) се е счупило, не е целият механизъм на фотоапарата, дисплея, обектива, както в повечето сервизи, в които се обадих ме убеждават... за да им се платят 30 лв. за диагностика...
Надявам се, че сред вас има някой, който може да ми препоръча някого или да ми предложи решение. Проблемът е малкото оставащо ми време...

Благодаря! :)


Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на LUMIX DMC FZ28
Автор: pefoto01   
Дата:   09-05-13 00:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на LUMIX DMC FZ28
Автор: jekopj   
Дата:   09-05-13 10:21

Като пефото01...[smile]
Същият проблем имах с един Пентакс.Свалихме внимателно капака и наместихме ключето за вкл/изкл.От тогава има-няма пет години и още си работи апаратчето.Действай смело.[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на LUMIX DMC FZ28
Автор: chrisnoch   
Дата:   09-05-13 10:40

Веска - Дондуков №51 (София)
0885 124 430
Дамата е изключителен майстор и работи на разумни цени. Обадете й се за да опишете проблема - тя най-добре ще Ви посъветва! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на LUMIX DMC FZ28
Автор: pefoto01   
Дата:   09-05-13 15:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »