Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: mutriu   
Дата:   25-04-13 18:58

Понеже този форум е място, на което всички ние показваме видяното от нас през обектива (къде по-добре, къде по-посредствено) и се надяваме то да бъде забелязано, коментирано и (евентуално) подобрено, бих искал да помоля всеки, преминал прага на Представяне, да сподели с нас колко време му е отнело. Давайте!!! [shtrak] [shtrak] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: Murnau   
Дата:   25-04-13 18:59

2 седмици

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: quazimodo   
Дата:   25-04-13 19:03

Даже още не съм влизал там. Като пусна снимка и веднага я трият. Тука виреят само възвисени души, четящи между редовете[smilie7].

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: mutriu   
Дата:   25-04-13 19:05

????

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: stoikovv666   
Дата:   25-04-13 19:07

Имали някакво значение,като минеш границата на представяне?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: vaskoto1   
Дата:   25-04-13 19:12

аз винаги представям тук снимките, които мисля, че си заслужават да бъдат представени. така че-никога няма да напусна представяне... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: qpalzm   
Дата:   25-04-13 19:13

Моята снимка никой не я забелязва и ще си тъпча в представяне.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: mutriu   
Дата:   25-04-13 19:23

Според правилата трябва да имаш поне 3 снимки с 25 точки от Б гласуващите за да преминеш прага. Наистина трябва доста повече да се потрудиш. С една снимка не става. Някои хора се мъчат с години кат грешни дяволи! Така де!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: mutriu   
Дата:   25-04-13 19:25

@ stoikovv666: Има, Стойков, има и още как!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: nikrr   
Дата:   25-04-13 19:26

5 месеца, но преди 2 години излязох и от тогава не съм преминавал прага. Няма зор - снимам за удоволствие вече. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   25-04-13 19:43

Преди бързо излязох със стария си юзърнейм, ама после ме изплющяха с един банан и сега с новия не съм излизал никога от представяне. Не че и заслужавам, де[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: metodiev_martin   
Дата:   25-04-13 19:46

Преди можеше да представиш портфолио и ако те одобрят пускаш и в останалите категории

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: falcon   
Дата:   25-04-13 19:47

10 дни

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: mutriu   
Дата:   25-04-13 20:06

Марто, то и сега може, ама не знам по кви критерии работят големите. Кат кажат не ставаш, ходи да обясняваш, че нямаш сестра! [smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: vikitovikito   
Дата:   25-04-13 20:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: And   
Дата:   25-04-13 20:14

От 2010 съм вътре и продължавам... ама, знаеш колко ми дреме? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: J0R0   
Дата:   25-04-13 20:14

Автор: vikitovikito
Аз съм сигурен , как някои от спечелилите световно признание за принос към Ф-ята със снимките си ако влезат в представяне изобщо няма да мръднат от там !


Нормално.
Има разни видове фотография.
Някои от тях не са твърде атрактивни за широката публика.

По същата логика има прекрасни романи, които са били отхвърляни от издателствата.
Прекрасни филми, които се въртят само в разни специализирани кина и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: burningice   
Дата:   25-04-13 20:22

шест години [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: mcnicko   
Дата:   25-04-13 20:25

3 снимки с по една ивадена на показ женска гърда и сте вън [smilie18]

Сега сериозно, вътре или вън, какво е значението? Нима е някакво признание? Истински стойностни кадри могат да бъдат подминати от "форумните гурута с Б точките" заради неправилно подбрано време на пускане. Същевременно доста по-нестойностни кадри, но пуснати в правилния час и комбинирани с нещо тематично за периода могат да натрупат колосален брой точки. Всичко е твърде субективно.

Ако кадрите носят удоволствие на нас самите, смисъл да се напъва човек за излизане от където и да е и да чака одобрението на шепа знайни и незнайни "артисти" няма. Да, на всеки му е приятно като му оценяват работата, но в крайна сметка оценяващите не винаги го правят с правилните подбуди. Нека говорим че понякога точки се раздават по шуробаджанашкия метод(то това е глобален проблем). Случва се и да се гласува за автори по инерция, ако поразгледате малко по-сериозно ще видите как често се случва калпави произведения на иначе добър автор да бъдат оценявани високо, защото той стои зад тях.

И същинския отговор - отне ми около 4-5 месеца от момента в който почнах активно да публикувам.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: mutriu   
Дата:   25-04-13 20:28

@ vikitovikito: Има нещо вярно, но темата не е баш за това. Абе всъщност, като гледам накъде отиват коментарите, ми се иска да отбележа, че не бива по никакъв начин да допускаме негативизма, завистта и злобата да се зараждат и процъфтяват тук. От друга страна, т. нар. Големи (с многото точки) трябва при всеки удобен момент да поощряват опитите на младите автори, да ги напътстват, да им помагат. Игнорирането и гласовете аз на мен- ти на теб са прах в очичките само! Така де. По темата- кой за колко време? Мисля, че на всички им е любопитно да разберат.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: chipsy   
Дата:   25-04-13 20:37

Аз пък бях излязъл, но не помня за колко. След това ме "наказаха", за което ме стана яд и си изтрих всички снимки[smilie5]
После ми мина ядът, качих няколко снимки, пуснах там за одобрение на портфолио и го одобриха. Сега обаче ме мързи да качвам снимки и си стои те така [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: demiman   
Дата:   25-04-13 20:52

6-7 месеца [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: TeodoraB   
Дата:   25-04-13 21:29

15 дена в недалечното минало, затова не се оплаквайте, а подобрете уменията си във фотографията. Като цяло съм съгласна и с мнението на mcnicko. С добри кадри не е проблем да се мине Представяне. Въпросът е, че след това гласуването е много субективно, толкова субективно, че за мен е доста демотивиращо изобщо да пускам каквото и да било. Липсата на критика по никой начин не помага, но от друга страна се усещам, че и аз коментирам само, когато фотографията ми хареса. Така че не мога да предложа идеален вариант, който да реши проблема. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: X_C   
Дата:   25-04-13 21:33

Аз, и да се напъна силно, най-много да оцапам гащите

Отговори на това съобщение
 Re: Кой най-бързо/бавно излезе от Представяне??
Автор: vaskoto1   
Дата:   25-04-13 22:55

Автор: mcnicko
Дата: 25-04-13 20:25


Сега сериозно, вътре или вън, какво е значението? Нима е някакво признание? Истински стойностни кадри могат да бъдат подминати от "форумните гурута с Б точките" заради неправилно подбрано време на пускане. Същевременно доста по-нестойностни кадри, но пуснати в правилния час и комбинирани с нещо тематично за периода могат да натрупат колосален брой точки. Всичко е твърде субективно.

Ако кадрите носят удоволствие на нас самите, смисъл да се напъва човек за излизане от където и да е и да чака одобрението на шепа знайни и незнайни "артисти" няма. Да, на всеки му е приятно като му оценяват работата, но в крайна сметка оценяващите не винаги го правят с правилните подбуди. Нека говорим че понякога точки се раздават по шуробаджанашкия метод(то това е глобален проблем). Случва се и да се гласува за автори по инерция, ако поразгледате малко по-сериозно ще видите как често се случва калпави произведения на иначе добър автор да бъдат оценявани високо, защото той стои зад тях.


my point, exactly!
много точно отразяваш мислите ми![beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »