Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся фотограф в Пловдив
Автор: AceXe   
Дата:   23-04-13 21:57

Здравейте,

Всяка сряда в клуб Петното водим едно събитие - Кинематограф LIVE, организирано от уебсайта www.kinematograf.bg и си търсим фотограф. Събитието започва в 19:00 и продължава около два часа. Заплащането е 10лв на събитие. Не е много, но пък атмосферата винаги е много яка и филмите, които прожектираме със сигурност не сте ги гледали никъде. Организираме и премиери на български филми. Нямаме кой знае какви претенции, просто снимките да са готини за facebook и като архив на събитието. Очакваме фотографа, който се заеме да бъде свободен всяка сряда вечер.

Ето снимки то досегашни събития > https://www.facebook.com/kinematografweb/photos_albums

Благодаря за вниманието, ако случайно съм сбъркал раздела на форума, извинявам се.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: kaiser.soze   
Дата:   23-04-13 22:09

да не сте изпуснал/а една нула?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: Gecata   
Дата:   23-04-13 23:18

Няма такова питане [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: pmartinov   
Дата:   23-04-13 23:26

1ви април беше преди 23 дена .

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: atrifonov   
Дата:   23-04-13 23:44

в Петното е яко, ама за тези пари по- добре вие си ги снимайте сами

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: nikon_bg   
Дата:   24-04-13 00:17

И като си поръчаш една бира и "хонорарът" свършва [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: AceXe   
Дата:   24-04-13 01:12

Честно казано не очаквах подобна всеобща реакция. Съгласен съм, че заплащането е доста по-скромно (да не кажа символично) от "пазарните цени" на фотографите в България, но проекта ни тепърва прохожда. Събитието се организира от 3 месеца в София и от 1 в Пловдив и идеята ни е късометражното кино да достига до повече и повече хора. Едно от нещата спомагат този процес са снимките във facebook, тъй като бюджета ни за реклама е също толкова скромен. Такова събитие по рода си в България няма и е шанс да популяризираме едно красиво изкуство. Тези 2 часа подбрани късометражни филми, включително и български такива, които никъде другаде не може да гледате са изживяване, което си заслужава и мисля, че надхвърля единия хонорар. Бира ние ще почерпим.

Разбира се, че в момента сме на начален етап. Развивайки събитието и разширявайки го към други градове, съответно и заплащането ще нараства, но мисля, че проблемът тук не е в цифрата, а в мисълта на хората, концентрирана единствено върху парите и нищо друго, което мислех, че е започнало да се променя.

Не става дума за професионална фотосесия, а за 20-30 снимки, с които визуално да се разкаже събитието. Не се косете, приятели имаме. Все някой ще вземе апарата и ще щракне няколко снимки. Благодаря все пак за отговорите ви :)

Поздрав: http://kinematograf.bg/time-film

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: AceXe   
Дата:   24-04-13 01:19

BTW: Гледайте Occupy Love при първа възможност. Тогава може и да осъзнаете какъв е големия проблем, пред който човечеството днес е изправено. Не е екологичната криза. Не е икономическата криза. Не е и социалната криза, предизвикана от политиците, а кризата на духа... Хората забравиха да си помагат в името на взаимния просперитет. Парите винаги идват и си отиват и пак идват и пак си отиват. Но, хората забравиха, че са хора. Както и да е, отплеснах се... Заповядайте утре на събитието и се почерпете една бира. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: nikon_bg   
Дата:   24-04-13 14:00

Сега сериозно: Обърнете се към tillate.com или друг подобен [smile] Макар и символично заплащане, ще има желаещи и всяка седмица ще снимат [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: deandim   
Дата:   24-04-13 15:30

колега,по лесно ще намериш, ако пишеш, че търсиш благотворително да снима някой ,това с 10 лева ще се изтълкува като обида за някого...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: exobexo   
Дата:   24-04-13 22:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: bpavlov   
Дата:   25-04-13 00:37


Не се косете, приятели имаме. Все някой ще вземе апарата и ще щракне няколко снимки.

Не се кОсим, спокойни сме. Само за протокола се питах, тези късометражни филмчета с какво се различават от тези дето щерката ги прави с Айфона на 1080и? Щото то, нали знаете, при камерата е като при фотоапарата, щракаш едно копче и филмчето си върви.

Та не знам кога ще ви се набие в главиците, че като викате приятели фотографи да ви щракнат 30 снимки, това за тях е бакалски равностойно на 50 лева чист разход, в най-добрия случай. Дори да не взимат хонорар за труда си.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: pepi34   
Дата:   27-04-13 00:33

Тази обява е абсолютна обида! Вие се подигравате с труда на фотографите! Аз бих ви снимал безплатно или за по бира, ако беше поднесена информацията както трябва и ако ставаше въпрос за помощ. Но за 10лв никога!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: Johny_Wilde   
Дата:   27-04-13 01:43

Аз пратих вече едно лично , че мога да снимам , да ви кажа честно дори изгледах едно 10тина късометражни филмчета от сайта... Може пък и да се окаже интересно за сряда вечер :) .... Дано някой благоволи да отговори в скоро време , вече 2-3 дни няма отговор... [beer] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: vladod   
Дата:   27-04-13 08:46

Аз организирам сбирка на по коняк с пура за приятели - трябват ми няколко кинематографи да направят късометражно филмче за събитието. Заплащането е символично - 10 лева, ама ще могат да се доближат до мен, до приятелите ми и до моето събитие, на което, иначе, нямаше да бъдат допуснати да припарят [beer]


AceXe, горе-долу така звучи и твоята покана [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: vicking   
Дата:   27-04-13 09:00

Вярно, по-добре е да махнеш тези 10лв. В крайна сметка не биха платили и батерийките на светкавицата. Имаш 2 варианта: да вземете ентусиазирани новобранци(какъвто съм и аз) или да търсите професионал, който е съпричастен към каузата ви и е готов да харчи средства за нея.


Автор: vladod
Дата: 27-04-13 08:46 [smilie24]



Публикацията е редактирана (27-04-13 09:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф в Пловдив
Автор: makenzi   
Дата:   27-04-13 10:16

Автор: vladod
Дата: 27-04-13 08:46 [smilie24]



Публикацията е редактирана (27-04-13 10:17)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »