Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Колеги от Добрич?
Автор: mcnicko   
Дата:   30-03-13 12:53

Има ли колеги от Добрич? Ей така между другото реших да пусна една тема по въпроса. В другите градове гледам често се събират, а тук да съм честен рядко даже срещам хора с фотоапарати по улиците. [smilie8]

Може да си направим някоя фото разходка тия дни из града, ако се намерят хора [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: mitko85   
Дата:   30-03-13 13:03

Привет! Не съм от Добрич, но предложението ти е много добро. Дано се отзоват колегите от форума. Може да поставите начало на една добра традиция. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: mcnicko   
Дата:   30-03-13 13:31

Мерси за подкрепата![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: index   
Дата:   30-03-13 14:32

Кога и къде [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: mcnicko   
Дата:   30-03-13 18:05

Аз до преди малко трамбовах из града. Утре ако е пак приятно времето може да се измисли нещо :)

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: kalabrieza   
Дата:   30-03-13 18:24

Да не е лошо като идея но е добре да направите нещо тематично за представяне на града. Нещо за развитието му и за падението му. Покажете разрушените фабрики и дайте дефиниция за бедствието ..... да беше минало цунами или торнадо нямаше да е толкова зле.

Поздрави.

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   30-03-13 19:24

[smilie24] Чудесна идея.

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: menkabg   
Дата:   30-03-13 19:49

Здрасти, един познат ме покани в тази fb група преди около седмица. Тук е и fb станицата на групата.

Сравнително ново е начинанието - на около 3 месеца. Има около 40 члена.
Аз лично, досега не съм присъствал на мероприятия, но живот и здраве, и това ще стане.



Публикацията е редактирана (30-03-13 19:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: mcnicko   
Дата:   30-03-13 19:52

И аз се присъединих, колегата index ми прати покана малко по-рано днес. Междувременно, ако има мераклии да организираме нещо нека казват. То не пречи и в групата там да се публикува. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: vanko0   
Дата:   31-03-13 02:38

Ейй сетихте се за тема, като се преместих от Добрич вече :D Но все пак като се прибирам може излизаме тук там[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: Pineapple_Pix   
Дата:   31-03-13 16:41

Аз съм си в Добрич тази седмица. С удоволствие бих се присъединил към едно фотографско събиране тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: mcnicko   
Дата:   31-03-13 21:48

С колегите от гореспоменатата фейсбук група стигнахме до консенсус за сбирка с кафенце, снимане, а защо не и биричка.

Датата е 6-ти Април, т.е. идната събота. Часа на сбирката е 11:00, а мястото - пред ресторант Лебеда в градския парк. [beer]



Публикацията е редактирана (31-03-13 23:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Колеги от Добрич?
Автор: mcnicko   
Дата:   05-04-13 22:22

Ако някой е пропуснал, да напомня - утре в 11:00 пред ресторант Лебеда в градския парк.[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »