Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Портретни снимки
Автор: Papi-P   
Дата:   28-03-13 18:27

Портрети с :

Canon EF 50mm f/1.8 II
EF 50mm f/1.4 US

СПОДЕЛЯЙТЕ :)

(Ако имате добри впечатления от други обективи за Canon,подходящи за портрети СПОДЕЛЕТЕ :) )

Отговори на това съобщение
 Re: Портретни снимки
Автор: alsash   
Дата:   28-03-13 18:29

ае сега....портретна фотография или само правена с това изброеното ?

Отговори на това съобщение
 Re: Портретни снимки
Автор: mihail_radkov   
Дата:   28-03-13 18:32

текст

Отговори на това съобщение
 Re: Портретни снимки
Автор: Papi-P   
Дата:   28-03-13 18:34

Ами не само с тях...Ако имате добри впечатления от други обективи на Canon или Sigma споделете кой е той :))) Може и снимки :)

Отговори на това съобщение
 Re: Портретни снимки
Автор: alphatier   
Дата:   28-03-13 19:19

Малко конкретизирай поне откъм цена,защото като гледам какви обективи си дал за пример ми се върти нещо около 500-600лв в главата и затова се въздържах да споделя добри впечатления от 85 1,2L ,който е 4400лв и не мисля,че е много удачно просто да се споменават добри портретни обективи,ако бюджета не го позволява.Има десетки добри възможности

Отговори на това съобщение
 Re: Портретни снимки
Автор: Papi-P   
Дата:   28-03-13 19:25

Ами не повече от 1000лв... :)

Отговори на това съобщение
 Re: Портретни снимки
Автор: ikoveliko   
Дата:   28-03-13 19:46

тъкмо щях да кажа : 135/2L , но видях цената и ... тоя май вече не се брои [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Портретни снимки
Автор: tzl   
Дата:   28-03-13 19:46

Най-вероятно човекът има снимки с такива обективи и иска да ги сподели с по-широк кръг от хора. Затова и е написал тема, в която сред другите снимки да пусне и своите. Поне така ми изглежда най-вероятната причина за тази тема.

Ако целта е да се видят снимки с тези обективи, може да се потърси по обектив във Flickr и да се разгледат множество снимки. Ако се чуди дали могат да се направят "хубави портрети" с тези обектив, веднага ще му отговоря — да, може. Това е просто фокусно разстояние, малко стъкла и бленда. Може да се ползва за портрети, пейзажи, стрийт, продукти и каквото друго там е възможно.

Ако тук във форма има търсене по EXIF (не съм проверявал, може и да има), могат да се разгледат така снимките без да се пишат теми за да си споделят хората снимките в тях. Все пак има галерии за тази работа.

Все пак, може човекът да има някакъв специфичен въпрос и да го вълнува нещо конкретно. В този случай е редно просто да го зададе.

Иначе става просто поредната панаирджийска тема, където всеки (който изобщо би писал) излага "стоката" си. А вместо това "стоката" може да се остави да си стои в галериите и да се показва в темите с някаква обучителна и образователна цел.



Публикацията е редактирана (28-03-13 19:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Портретни снимки
Автор: stardriver   
Дата:   28-03-13 20:58

Тъкмо си направих една галерия с първите ми четири непознати.

Снимал съм с 50 1.8 @ 5D

http://georgistanchev.eu/

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »