Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   25-02-13 16:41

Ами вземи си 40D [smilie24] Хубава камера, гледам има един, който се предлага за под 700 лв. в момента ... Само че, тъй като прочетох по-горе че имаш/имал си 40D, не ми става пак ясно каква е целта на цялата галимация?
 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   25-02-13 16:42

kiromn, не виждаш ли, че Пумата не отговаря на теб - продължава изречението на sirkhann от по-горе [smile]
 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: sirkhann   
Дата:   25-02-13 16:47

kiromn - значи според теб едното удобство да снимаш по-добре на концерт, което на нормален човек му се случва веднъж на няколко месеца, е екстра, която струва колкото въртящ се дисплей с по-висока разделителна, по-високо ISO, повечe мегапиксели, видео - все неща, които влизат в употреба доста по-често от снимането на концерт? [smilie3]
 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: marrio31   
Дата:   25-02-13 16:53

sirkhann забрави за ниския клас,нали искаш да имаш мерене с ръчните никори,така че..д200 е избора ти,ма не става без пари[smile]
 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: pumabg   
Дата:   25-02-13 17:07

Автор: kiromn
Дата: 25-02-13 16:39
Както и да е, спорете си на база прочетено в Интернет

Да те питам само, от къде ти идва това самочувствие бе мен?
Винаги ли така "сръчно" подценяваш хората или просто това те кара да се чувстваш по-добре...
Когато започнеш да снимаш в екстремни условия и да използваш камерата на предела на възможностите и тогава ще ме питаш какви тестове съм правил и ще си записваш какво ти казвам..
Писнало ми е от хора, които нямат елементарна самооценка, баси..[smilie23]
Чел съм бил в интернет.. Смешник!

 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: Mogila   
Дата:   25-02-13 17:12

Пума, аз се чудя твоето от къде идва...
 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: mcnicko   
Дата:   25-02-13 17:16

Вече всеки ден е петък...

Не мога да разбера това мрънкане... Като не ти е кеф цената - пазариш се с продавача, ако смъкне добре. Всеки може да продава на каквато цена си иска. Да сългасен съм, че има обяви които са повече в стил "Показвам си техниката", а не "Продавам си техниката", но това е неизбежно.

Никой не те бие през пръстите да купуваш... Виж ако са те заставили с пистолет до галвата - оплаквай се, ама така е безсмислено...

П.С. И на мен К5 ми е скъпо, та вече има К5-2, кви са тия цени?!?!??! Я да ги смъквате веднага! Не ви е срам, то само един сензор разлика с к7, я веднага цената надолу!!![smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: pumabg   
Дата:   25-02-13 17:16

Е такива тъпанари, като теб ме мотивират! Хем бездарни хем отворени..
 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: autosvet   
Дата:   25-02-13 17:22

Що за приказки сега ...
 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: sirkhann   
Дата:   25-02-13 17:22

Моля без персонални нападки.

Благодаря за изявените мнения. Отивам да си поправям телевизора, че явно в него е вината. Заключвам темата, че излязохме извън границата на добрия тон.
 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: Mogila   
Дата:   25-02-13 17:23

Ами админите да вземат мерки.
 Re: Nikon-ска пародия втора ръка
Автор: sonda   
Дата:   25-02-13 17:27

pumabg Не губи хладнокръвие в спора!Искам да ти кажа,че твоите снимки с д7000 са едни от най-хубавите тук!Просто не знам какво може да се иска повече от един кадър като острота и детаил!Имам и аз д7000 и само мога да си пожелая да реализирам един ден същите кадри!Огромно търпение,упоритост и опит изискват подобни попадения!Не смятам,че няколко години напред ще искам ново тяло,но стремежа към нови обективи е това,което ще ми е цел!Поздрави!
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.