Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продажба с благотворителна цел!
Автор: LIFELOVER   
Дата:   26-01-13 14:34

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Продажба с благотворителна цел!
Автор: LIFELOVER   
Дата:   26-01-13 14:35

Здравейте,


Има две обяви в базара, които са пуснати от човек, който посредничи на организация, която се занимава с онко-болни деца. Преди да разбера подробно ситуацията аз самия писах на човека относно обявите, но в последствие се оказа, че не мога да си позволя за момента този разход. След като Allek ми разказа, за неговата кауза ми стана гузно, че не мога да направя нещо и най-вече не мога да се възползвам от иначе супер изгодната оферта.
По собствено осмотрение, заради съпричастност, реших да подбутна обявите, като за целта направя тази тема. Става въпрос за продажба на тяло Nikon D70 + обективи Nikkor 18-70 и 50/1.4. Тялото е на 1500 кадъра, а по снимките си личи, че е неразличимо от ново. Същото важи и за обективите. Така, че който има интерес за закупуването на някое от трите или най-добре от трите - то нека погледне обявите и се свърже с колегата!

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=4688


https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=4812


Моля да ме извините, ако смятате, че правя нещо нередно и темата ми не е за този раздел!
Всичко което искам е да помогна и е решение с най-добри намерения!

Извинявам се и на колегата, защото не съгласувах пускането на темата с него и се надвам на разбиране!

Успех на всички и всичко добро желая!



Публикацията е редактирана (26-01-13 15:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Продажба с благотворителна цел!
Автор: esc   
Дата:   26-01-13 16:02

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »