Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Мнение за Mini Mac
Автор: madcap   
Дата:   21-01-13 20:37

Здравейте, имам нужда да събера малко повече инфо за Mini Mac
Имам нужда от по бърз комп и съм се спрял на тях

Така да се каже напомпен с I7 16GB RAM и SSD ми звучи доста добре
http://www.novmak.com/c/md388z/a


ето машината, някой има подобна конфигурация нека сподели

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: ecobo   
Дата:   21-01-13 20:40

Това, ако го товариш доста, грее като печка.
По-добре iMac някакъв.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-01-13 20:47

Баа и такова нещо ли имало. Зверсски яко!
Е ще грее в тоя малкия кашон де ще ходи... [smilie18]
Ама е гот...

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: asahi   
Дата:   21-01-13 21:01

На тетрис нема гъкне.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: MADCAP   
Дата:   21-01-13 21:02

имам един познат с такова ама така да се кажем събирам още мнения
Имам си 22" монитор пък печенето не ме притеснява може и филийки да пекним.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: Rebellious   
Дата:   21-01-13 21:36

За тая глупост почти 1700 лв. ? Ако търсиш високо производителна машина, остави маркетинговите пинизи - кубчета и т.н., вземи си добър десктоп за тия пари, дета няма да е с вградена към дъното видеокарта... И си определи за какво ти трябва, после на базата на това решавай! За да не се окаже, че имаш в даден момент натъпкана с РАМ и трето поколение иви бриджове процесори, ама видеокартата ти да я няма хич! Запомни, в дадена задача, скоростоопределящо е точно най-слабото звено! [smilie24]
Пак зависи от задачата, де, за някои ситуации Intel 4000 е повече от достатъчно!


Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: georgivelev   
Дата:   21-01-13 21:57

Не питаш на правилното място. Тук всеки е от разбирач нагоре, особено бай Асахи, който е на всяко гърне меродия.

По-добре задай своя въпрос в forums.macrumors.com в секцията мак мини.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: Rebellious   
Дата:   21-01-13 22:14

Мерудия се пише... Правописът е характерен за първите 10 години, но той е и основа за много други неща после... Едно, от които е да не се сочи с пръст някого, колкото и да не го разбирате...


Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-01-13 22:28

Що има селяни дето немогат да говорят ама са милионери. Правописа е за писатели.... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: Rebellious   
Дата:   21-01-13 22:46

pd,
Изборът си е само твой! Дано станеш милионер, че да има смисъл от подобни аргументи, щото ако не, само си приказвал...

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: georgivelev   
Дата:   21-01-13 22:51

Специално за Ребелиос

http://pravopisen.onlinerechnik.com/duma/меродия

А сега очаквам да ми се извиниш. Проверих правописа на думата преди да си напиша поста.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-01-13 22:58

Rebellious няма нищо лошо един човек да е грамотен.Още повече това говори за доброто възпирание и отношението му към живота.
Но неможеш да съдиш за човек ,който е збъркал една дума.
Тва е признак преди всичко на твоите недостатъци от колкото на неговите. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: Rebellious   
Дата:   21-01-13 23:05

Виж пак!:-) Човешко е да се греши! Провери пак, Интернет е много объркано място! Може и "правилен" линк за "миродия" да се намери, но това не променя мерудията да е!;-)
А, ако съм те засегнал, извинявай!
И в този ред на мисли ти засегна асахи, що не помислиш за това?

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: insofia.net   
Дата:   21-01-13 23:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: Rebellious   
Дата:   21-01-13 23:07

pd,
Напълно съм съгласен с последния ти постинг![beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: MADCAP   
Дата:   21-01-13 23:35

То аз си мислех и за Имак, ама трудно е от Америка от тук кофти цена иде

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-01-13 23:36

Здраве. Аз го казвам ,защото аз през живота си съм нямал необходимост да пиша често до преди 3-4г. И правих и още правя много правописни и грешки от внимание. Тук определено пиша разговорно и много хора ми правят забележки обяснявайки ми ,че няма как да има претенции за нещо ,когато дори немога да пиша вярно. Това е чиста доста дребнавост и общо взето подчертаните коментари са от предимно неспособни хора.

Прави ми много лошо впечатление ,когато се правят такива дребнави забележки.
Все пак от един спортист или фотограф се иска да са добри спортисти или фотографи и това ,че пообъркват някоя думичка нищо не значи.

Това е фото-форум ,а не форум по български език и граматика.

Е разбирасе изключвам хората който твърдят ,че са "Енженери"[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: Vezzz   
Дата:   21-01-13 23:38

Краси ? Това знаеш ли колко пари са бе ?
от USA са по ефтини. Аз съм харесал едно I5 за Танчети ама кат стане поне на 3-4 години :) сега сме малки а до тогава незнам какво ще има :)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: MADCAP   
Дата:   22-01-13 00:00

Колеги и аз се дразня когато някой пише с гъза си :), ама понякога се случва в бързината, редно е да се знае поне от обща култура, но се случва да се обърка

Весс в никаъв случай от тук, само от Америката бих казал, ама искам да да науча повече за него и те тогава, че с комповете съм на Вие, ти поне знаеш де ха хаха,

п.п. за картата знам че слабичка

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: mattridge   
Дата:   22-01-13 00:12

С mac никога няма да сгрешиш!

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: asahi   
Дата:   22-01-13 00:29

МерУдия. В зависимост от региона означава магданоз, сминдух или смес от ароматни подправки, червен пипер и сол, т.нар. шарена сол.

Мак Мини-то е много симпатична машинка. Виждал съм в дизайнерски бюра да изкарват пари на него, само че накичено с периферия и обдухвано. За дома е добре. Тъй като концепцията му е лаптопска производителността при равни други параметри не е като на работна станция,

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: slav4cho   
Дата:   22-01-13 03:28

Ще ме прощавате,но не разбирам тия машини що са толкоз скъпи.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: slav4cho   
Дата:   22-01-13 03:40

Спомням си,когато купувах моят ДЕЛ на цена 1900лв,Мак с хардуер като моя беше малко над 5000лв...

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: sherbit   
Дата:   22-01-13 09:19

Вземи си Raspberry Pi за $35, другите гъзари няма да знаят колко струва.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за Mini Mac
Автор: langel   
Дата:   22-01-13 11:05

Попрочетох за Мак мини във forums.macrumors.com

Останах с впечатлението, че повечето са взели решение да си го купят, защото за iMac се чака дълго.
Почти всички са много доволни.
По-голямата част от писанията са суперлативи за продукта, писани още преди неговото получаване, разопаковане, инсталиране и ползване.
"Вчера го получих, много съм щастлив, прекрасен е, не знам за ефекта "черен екран", защото още не съм го включил, а не съм го включил, защото нямам подходящ монитор, какво ще кажете за Самсунг, тъндърболта ми идва скъп."
Тези, които са го пробвали, са много доволни, защото машинката била много по-добра от предишния им Мас от 2006.
Има съвсем малко недоволни, които се оплакват, че при натоварване машинката ставала много шумна, започвала адски да грее и драстично сваляла производителността си. Само един единствен, бивш РС юзер, я е продал след едноседмично ползване, по горните причини. Останалите споделят, че това най-вероятно е изолиран случай, защото техните машинки не страдат от тези проблеми, дори и след 15 минутно натоварване на 100%.

Много юзери твърдят, че в компанията в която работят, се сблъскват с редица проблеми и трудности, свързани с професионалното използване на служебните им Мас Pro. У дома с Мас мини нямали такива проблеми - и филмите и игрите си вървяли супер гладко.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »