Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 НЕ оригинална батерия за Nikon
Автор: spartak_iliev   
Дата:   19-01-13 23:12

Наскоро заедно с едни дребосъци които купих взех и една НЕ оригинална батерия за никон ,аналог на моята батерия която все още не съм сигурен дали не е опасна за фотоапарата.Не познавам някои които да ползва такава батерия за да ми сподели имал ли е някакви проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: НЕ оригинална батерия за Nikon
Автор: alcap007ne   
Дата:   19-01-13 23:25

Всички имаме неоригинални батерии защото са по 5лв и вършат добра работа. Но не е препоръчително да я ползваш много защото има малък шанс да ти прецака апарата;)

Отговори на това съобщение
 Re: НЕ оригинална батерия за Nikon
Автор: jingov   
Дата:   20-01-13 12:30

Втората ми НЕоригинална бактерия ми работи ,като оригиналната. Зависи от какъв източник е купена,много или по малко марково китайче [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: НЕ оригинална батерия за Nikon
Автор: kvakioh   
Дата:   20-01-13 13:14

МНого странно е като се пита така. Все едно да питате- какъв акумулатор за зелена кола да купя?
Какъв е Никона, каква е батерията каквато сте закупили? Коя е оригиналната?

Отговори на това съобщение
 Re: НЕ оригинална батерия за Nikon
Автор: peter_m   
Дата:   20-01-13 13:34

Взех неоригинална, която струва 35 лв (от китай директно). С чип е и затова е скъпа. Оригиналната е 79. Държа е за резервна като свърши оригиналната. Не съм забелязал някаква разлика между двете.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »