Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Искам да се занимавам с филми - съвет
Автор: mileandhalf   
Дата:   19-01-13 18:32

Здравейте.

От 1 година и половина се занимавам със снимане на филмчета .

Тъй като съм на 16 след като си взех камерата бях напълно неориентиран . Напълно достатъчно ми беше да снимам малки видеота за Vimeo и Youtube.

Мислех си ,че цял живот ще ми е приятно да си снимам такива клипчета ,обаче се оказа ,че година и нещо по - късно амбициите ми доста нараснаха .

Участвам по фестивали и взимам участие във всяко online състезание, което ме устройва ,но проблема идва от там , че нещата ,които пиша стават все по - сложни и ако искам да снимам нещо ,което искам и което вярвам , че ще стане нещо от него в никакъв случай не може да стане без помощ .

Не говоря за пари ,а за хора ,които имат идея за снимането като цяло и като събера приятели да се снима , те си се забавляват ,но не помагат по никакъв начин и дори обратното ,разсейват ужасно много .

Свързах се с няколко професионални актьора от театъра ,снимал съм с тях .
Помагал съм по филмчета с умения в After Effects , DaVinci Resolve , 3D Max , Maya , Premiere etc , но това става рядко ,защото повечето хора от Америка примерно си търсят хора от там.

Изглежда ,че след като не съм от София да намеря хора с които да правя каквото и да е е невъзможно .

По - големите ,вероятно и повечето от вас , няма как да ме вземат насериозно , тъй като аз няма и какво портфолио да покажа по - заинтригуващо . И не ги обвинявам, след като всеки втори 15 годишен с Canon и сенник си мисли , че е фотограф .

Стана толкова дълго ,защото нямам никаква връзка с никой ,който се занимава с това и реших тука да си изпиша повечето неща ако някой случайно има някакъв съвет за мен .

Отговори на това съобщение
 Re: Искам да се занимавам с филми - съвет
Автор: mcnicko   
Дата:   19-01-13 19:31

След като правиш филмчета които споделяш в youtube и vimeo не мислиш ли, че е редно да пуснеш няколко линка поне. Как очакваш някой да ти даде съвет като не знае на какво ниво си и какво точно правиш?

Отговори на това съобщение
 Re: Искам да се занимавам с филми - съвет
Автор: mileandhalf   
Дата:   19-01-13 19:42

Да щеше да сложа , но съм ги махнал . Наскоро ги свалих ,защото те бяха разни екшън сцени, както и кратки филмчета ,а в същото време снимах 25 минутно филмче и исках да 'започна на чисто' и уж като кача този по-голям проект да се съди главно от него ,а не от предишните ми кратки .

Само че заради гореспоменатите проблеми нещата се забавиха и така не съм качвал отново .

Сигурно обаче ще потърся и ще ги кача отново за да покажа тук.

Мерси за бързия отговор :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »