Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Новото лого на България
Автор: www.Stefoto.EU   
Дата:   17-01-13 21:02

Аз не разбирам! Къде е грешката? Защо Държавата се 'хвали' със снимки, правени от чужденци в чужбина, като в този форум съм видял невероятни пейзажи от България, снимани от българи!?
http://www.webcafe.bg/id_280015025



Отговори на това съобщение
 Re: Новото лого на България
Автор: мара   
Дата:   17-01-13 21:05

оттатък тая тема върви отдавна ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Новото лого на България
Автор: biso   
Дата:   17-01-13 21:59

къде оттатък? ... сега пък яйца на очи

ако това е истина .... най-добре е да запалят всички училища по изкуствата и художествената академия ... а аз да сложа край на "творческия" си път ... и заблуждението, че мога да правя каквото и да било ...

Отговори на това съобщение
 Re: Новото лого на България
Автор: vesquto   
Дата:   18-01-13 13:16

Пак са се опитали да минат тънко и 1.4 милиона са потънали в някой джоб. Като гледам тая работа с тея снимки и лого, не струва и 1/10. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Новото лого на България
Автор: Rand   
Дата:   18-01-13 14:47

Държавата не се хвали с чужбински снимки. Това е просто демонстрация как различните версии на логото могат да се използват според слуая, а не реклама на България.

"На базата на основното лого са разработени още десет, които представят отделни сегменти от туристическия сектор, като например - възможностите, които предлага страна за силни усещания като това на снимката"

източник

Отговори на това съобщение
 Re: Новото лого на България
Автор: photokiller   
Дата:   18-01-13 15:46

Според мен логото е добро, плюс това парите са не просто за изработка на графичния символ - това е най-малкото, има стратегия, бранд и т.н. и т.н А това, че са ползвани снимки от сток сайт абсолютно нищо не означава, много известни компании го правят за да онагледят различни ситуации за визуализация на логото. Единственото нещо, което не ми харесва в цялата работа е, че трябваше все пак да пуснат конкурс - има много добри и талантливи дизайнери в БГ.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »