Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Добри намаления на фотоапарати в Сони Център
Автор: ne   
Дата:   10-01-13 21:39

Ако ви трябва компактно апаратче, погледнете тези намаления:

https://www.facebook.com/SonyCenterBG#


Отговори на това съобщение
 Re: Добри намаления на фотоапарати в Сони Център
Автор: desmes   
Дата:   10-01-13 21:47

[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Добри намаления на фотоапарати в Сони Център
Автор: ne   
Дата:   10-01-13 21:59

https://www.facebook.com/SonyCenterBG



Отговори на това съобщение
 Re: Добри намаления на фотоапарати в Сони Център
Автор: rscossworth   
Дата:   10-01-13 22:15

Е те тези са прекалено компактни... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Добри намаления на фотоапарати в Сони Център
Автор: stoikovv666   
Дата:   10-01-13 22:47

Ми да пуснат 30% на А99 да се обзаведем [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Добри намаления на фотоапарати в Сони Център
Автор: ivjordan   
Дата:   10-01-13 22:54

Някакви Некс-ове гледам, че има, дали си струват?

Отговори на това съобщение
 Re: Добри намаления на фотоапарати в Сони Център
Автор: hotsnail   
Дата:   10-01-13 23:15

ами зависи какво търсиш

цените са много добри ама ако няма да снимаш с тоя некс ми не си струва

Ама за екскурзии или снимане с ръчни обективи примерно това е супер (от engadget се сърдиха на Сони че са спрели C3!!! Писаха статии дето искаха Сони да продължат да правят C3 дори след като пуснаха новия модел! За тях това е най-добрия апарат правен някога - с него си снимат продуктови видеа, правят интервюта, снимат по разни събития репортаж всичко - видео, аудио и снимки. Дори когато тестваха Нокиа 920 в щаб квартирата на Нокиа във финландия снимаха паралелно със C3 и нокиата за да видят дали си струва нокиата или въобще не може и на малкия пръст да стъпи на некс-а)

NEXC3K /SEL1855 kit/ 399,00 лв. 69%

или

SONY NEX5D /SEL16F28+SEL1855 kit/ 699,00 лв. 53%

или някой от другите....

ПП Нокиа 920 е телефона с най-добра камера правен до сега. Единствения с оптична стбаилизация. Със супер добър сензор и т.н.



Публикацията е редактирана (10-01-13 23:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Добри намаления на фотоапарати в Сони Център
Автор: hotsnail   
Дата:   10-01-13 23:24

Ето ти цитат от Engadget за некс-C3

There's little here to push us to make the jump from the company's NEX-C3, which we find to be the better option, even at the same price (we're told to expect C3 price reductions beginning next month). If you're considering picking up an F3, you'll likely be best served by the camera's predecessor, which you may even be able to pick up at a discount. Even at $600, however, we find the C3 to be the better buy, and continue to stand behind it as one of the category's top values.

Ако им прочетеш писанията....те и 5n ставал и f3 ставало ама C3 за тях е някаква религия. Две години вече един от най-опулярните сайтове за технолгоии изцяло с тоя апарат се поддържат. Преди това бяха на висок клас Никонски ДСЛР-ки - Д700 и Д3. Не че некс-а е по-добър, просто им върши по-добра работа има видео, има аудио, има снимки, много по-компактен е и се носи лесно като обикаляш света или мъкнеш торба с други джаджи на които правиш ревюта


Още един цитат

If you've been looking to upgrade from a compact point-and-shoot, or want to trim a significant amount of fat from your DSLR kit, then there's no better option than the NEX-C3.



Публикацията е редактирана (10-01-13 23:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Добри намаления на фотоапарати в Сони Център
Автор: ivjordan   
Дата:   10-01-13 23:47

^Ами, именно него имах предвид и евентуално петицанта.
Честно казано, не харесвам Некс като ергономия, но това го казвам само от пипане в магазините, не съм снимал. Все пак, от известно време съм се замислил за нещо компактно, защото Д90 не ми е подходящ за навсякъде. Не ме пускат по концерти с него, а и понякога ми тежи и пречи в планината. Все пак, доколкото снимам основно пейзажи, предполагам, че ще продължа да си влача Никон-а, а евентуална компактна алтернатива би се ползвала именно на концерт или по разни служебни пътувания, където сега не нося фото, просто защото ДСЛР-а ми е голям, неудобен и твърде ангажиращ при положение, че не бих зарязал техника за няколко хиляди в колата или хотела.
Честно казано, Оли-тата повече ми харесват като външен вид и ергономия, но едва ли ще стигнат подобни цени.
Всъщност, Сони в това отношение са №1 - правят свирепи отстъпки. И миналата година май имаше, макар че тогава не съм ги гледал много-много, че Никон-а беше нова придобивка.

Отговори на това съобщение
 Re: Добри намаления на фотоапарати в Сони Център
Автор: hotsnail   
Дата:   11-01-13 00:12

Ами да то си зависи от човека.

От Сони като ергономия НЕКС-6 най-много се доближава до Никон.

с ръчни обективи или твърди обективи въобще мисля че ще се изненадаш колко хубав сензор са боднали с тия 3-ки или 5n. Мисля лесно можеш да извадиш снимки с тоя апарат дето Д90 ще се озори. Дори старата 5-ца е с хубав сензор, но по-слаб от 16мп-ия вариант.

За 399 лева не знам какво да ти кажа...няма кой знае какви претенции да има човек.

Олимпус също имат евтини модели и промоции. E-PM1 ако намериш някъде върви на ниски цени е по-високи от тези за C3 в тази промоция. Ама това го приеми като уникален шанс, само обектива е по-скъп, пък и тялото е добро попадение на Сони.

Ако имаш никонски обективи има преходници за НЕКС и можеш да си ги слагаш при желание. МАлко зор е ама е и забавно да се снима с такива.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »