Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 молбя за съвет
Автор: goro_76   
Дата:   08-01-13 21:06

Здравейте искам да сменя техниката но не зная каква цена да и искам може ли да попитам като по опитни каква цена ще ми препоръчате да я обявя .Имам канон 600д обективи efs 15-85is ultrasonic със ув защита vivitar китов обектив 18-55 и светкавица 580 ex2 карта памет 32gb бързина 32 mb-s чантичка батерии за светкавицата зарядни на канон иииии май тов е купувани са от технополис без обектива той е от афганистан

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: mitaka33   
Дата:   08-01-13 21:32

Не я сменяй.

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: goro_76   
Дата:   08-01-13 21:35

Няма да сменям марката само модела искам марк

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: wafen   
Дата:   08-01-13 21:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: goro_76   
Дата:   08-01-13 21:42

и все пак някой ще даде ли съвет



Публикацията е редактирана (08-01-13 21:47)

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: chepkata   
Дата:   08-01-13 22:22

Аз не мога да кажа цена, но мога да предположа какво още е определящо, освен модела на техниката. Вероятно, обаче и автора ще се досети, та моето предположение, по-късно.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: Нели   
Дата:   08-01-13 22:32

Mark не е модел.

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: Нели   
Дата:   08-01-13 22:35

Защо искаш да продадеш и светкавицата, да не би да се опасяваш, че няма да сработва с новото тяло?
Може би имаш право.



Публикацията е редактирана (08-01-13 22:36)

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: qpalzm   
Дата:   08-01-13 22:35

Ти па кво знаиш?[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: wafen   
Дата:   08-01-13 22:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: Нели   
Дата:   08-01-13 22:51

http://en.wikipedia.org/wiki/Mark_II


Mark II or Mark 2 often refers to the second version of a product, frequently military hardware. "Mark", meaning "model" or "variant"

Означава нещо като версия.
Канон обикновено правят нова версия само на модели, които си заслужават [smilie5]



Публикацията е редактирана (08-01-13 22:53)

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: pefoto01   
Дата:   08-01-13 23:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: goro_76   
Дата:   10-01-13 20:18

EOS 5D Mark 2 това искам много по бърз е и повече функции има а за това защо искам да ги продам заедно е защото мога да ги взема комплект от афганистан и не от технополис майтапчии такива а от пиекса на американската армия в кандахар



Публикацията е редактирана (10-01-13 20:20)

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: GOSPODIN   
Дата:   10-01-13 20:23

Защо продаваш и добрата светка? Ще ти е нужна и с Марк2.

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: goro_76   
Дата:   10-01-13 20:27

офертата е марк 2 със светкавица с 2 обектива 2 батерии чанта и 32 гига карта памет а за 100 долара отгоре 1000гига хард мога да си го позволя но се чудя дали си струва всички ме съветват да си запазя моя и все пак съм аматьор

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: harvester_vn   
Дата:   10-01-13 20:29

По-бърз казваш...
А дали е така... кой, кой ще ми каже? Аз чета във нета, и обърквам се даже.... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: TheBossBG   
Дата:   10-01-13 20:29

горо, респект пич!!! Щом си в Афганистан, гледай да оцелееш! А 5Д Мк2 си го взимай щом те кефи. Като се прибереш жив и здрав, ще продадеш останалото. И не им се връзвай, тук всички са "мъжкари"!!!! Конкретно какво да накачиш към 5Дто не мога да те посъветвам, никонджия съм. Дано някой от канонистите да е надживял детското в себе си и да ти даде съвет.

П.П. "Там където другите не могат!" [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: goro_76   
Дата:   10-01-13 20:39

Благодаря но аз вече се върнах и пак мисла да хода към края на лятото но не срещам разбиране от вас за съвет само шеги и недомлъвки не е добре никак даже а азпси мислех че сте сериозни профита но явно бъркамизвинете ме че поисках скъпоценните ви съвети

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: harvester_vn   
Дата:   10-01-13 20:44

Ами какво да ти кажем, човече? 5Д2 е доста по-добро тяло от 600 Д, но ти гарантирам, че снимките ти с него няма да станат по-добри от сегашните....

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: goro_76   
Дата:   10-01-13 20:47

имах удоволствието да снимам за един ден с това тяло и да ти кажа има си разлика съгласен съм че таланта е на първо място след това е опита и т.н. но ......... е щом вие казвате че няма да има разлика........

Отговори на това съобщение
 Re: молбя за съвет
Автор: vboykov   
Дата:   10-01-13 23:30

Щом имаш възможността и ти е мерак - давай!

Хората са скептици, когато аматьори си взимат техника от горния клас, главно защото мислят, че няма да да я използваш в пълния й потенциал, а същевременно ще очакваш шедьоври.

Погледни в базара как върви техниката подобна на твоята и според състоянието определяй цена. Обективите няма да можеш да използваш с 5Д-то, но светкавицата е прекрасна и не виждам причина да я продаваш, нека стои за резерва, а може би и някой ден като втора...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »