Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За колекционерството
Автор: Kolev68   
Дата:   10-01-13 14:18

Здравейте колеги , реших най-накрая да пусна и аз една тема във форума .От едно известно време се върнах към ученическото си хоби -фотографията .Не претендирам за някакви постижения .Паралелно с това започнах да колекционирам филмови апарати .Не ми е голяма и скъпа колекцията.Имам подозрения че и други колеги се вълнуват от същото .Нека тази тема да бъде място където да си показваме придобивките и да разменяме информация .Предварително се извинявам ако съм досадил .
Поздрави Севдалин Колев

Отговори на това съобщение
 Re: За колекционерството
Автор: fotorafi   
Дата:   10-01-13 17:58

Севдалине,
всяко колекционерско хоби в свързано със свободни парични знаци. Познавам различни колекционери у нас и повечето колекционират тематично
-един събира всички модели и модификации на Смяна
-друг събира всички цветови разновидности на Пенти
-трети събира мехови, предвоенни модели
-друг,банкер събира редки модели с къси производствени серии
-друг събира само ФЕД
Има и един доайен на колекционерите в България, който има завидна колекция от около 3000 фотоапарата. Достойна му е колекцията за музей на фототехниката,само работещи и качествени модели.Например има около 15 двуобективни Ролайфлекса, различни модели и серии. Над 15 Лайки, няколко Хаселблада.Това е колекция събирана повече от 50 години...Той не продава, а само заменя някои апарати за други, защото има по няколко екземпляра от модел....

Отговори на това съобщение
 Re: За колекционерството
Автор: krist   
Дата:   10-01-13 18:00

тоя, последният колекционер къде живее?[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: За колекционерството
Автор: atrifonov   
Дата:   10-01-13 18:05

просто информативно[smilie21] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За колекционерството
Автор: Kolev68   
Дата:   10-01-13 18:08

Така е Рафи , ама всеки според възможностите си . Дай боже на всеки такива колекции .Моята е за сега от около 40 модела и не е с определена насоченост . Има и една Leica за цвят ,сапунерка ама Leica .

Отговори на това съобщение
 Re: За колекционерството
Автор: atrifonov   
Дата:   10-01-13 18:10

Лайка ама сапунерка, сапунерка ама Лайка[cool] [smilie18] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За колекционерството
Автор: kvakioh   
Дата:   10-01-13 18:22

Aз си правя колекция от собствените ми усмивки, събрал съм 11 от преди Коледа...За тази седмица- само 2.

Отговори на това съобщение
 Re: За колекционерството
Автор: atrifonov   
Дата:   10-01-13 18:23

много малко ве[smilie5] То само като почнеш да четеш темите в клуба и стават повече[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За колекционерството
Автор: kvakioh   
Дата:   10-01-13 19:11

Малко са нещата, които ме карат да се усмихвам, това е противоестествено при мен...Няма и с кой да снимам, като излезна сам и я статив ще счупя, я ще се разбия с колата...или най-малкото ще стана вир-вода.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »