Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет за избор на фотоапарат за начинаещ
Автор: mihajlov2   
Дата:   08-01-13 10:01

Здравейте! Един колега ме помоли да му помогна с избор на фотоапарат за абсолютно начинаещ. Той няма никаква представа от фотография, желанието му е да снима в напълно автоматичен режим, естествено JPEG, без никакви допълнителни обработки след това в каквито и да било програми и редактори. Цена - до 200 лева. Наясно съм, че ще кажете, че при такава цена няма абсолютно никакво значение какво апаратче ще си купи[smile]
И все пак, ако имате някакви наблюдения в тази категория щракалки, ще се радвам да прочета някакви мнения и наблюдения[beer]
Аз, уви, нямам никаква представа от такива апаратчета - забавлявам се с RX100 и безогледалки...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за избор на фотоапарат за начинаещ
Автор: batzas   
Дата:   08-01-13 10:06

Канон.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за избор на фотоапарат за начинаещ
Автор: mihajlov2   
Дата:   08-01-13 22:32

Благодаря за многобройните извънредно интересни и ценни съвети и предложения! Наложи се да викна неволята на помощ. След дълго и мъчително пулене по евтинджосите на Павилиона, Синтезиса и Технополиса и съответните им ревюта (доколкото може да се намерят) избрах леко нетривиално и почти оригинално решение за евтин сапунгер със сравнително свястна матричка с не чак толкова много милиарди милиони мегапиксели от не съвсем популярна и обичана японска марка. Трябваше само леко да го изтупам от праха и паяжините. Казано накратко - Pentax Optio I-10 - с гигантска 1/2.3 инчова матрица и "само" 12 мегапиксела.



Публикацията е редактирана (08-01-13 22:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за избор на фотоапарат за начинаещ
Автор: qpalzm   
Дата:   08-01-13 22:36

Пак заповядай.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »