Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 D90 от eBay, заслужава ли си ?
Автор: The_Peanut   
Дата:   05-01-13 18:25

Здравейте!

Наскоро попаднах на няколко привидно изключително евтини обяви за D90 в eBay.

Прилагам няколко линка да погледнете за какво иде реч :

Nikon D90 Camera + 4 Lens Kit: 18-55 70-300 + 16GB Full Accessory Kit

New Nikon D90 Camera Body w/ 18-55 VR, 55-200 VR, 500mm +16GB + TTL Flash & More

та дори и това Nikon D90 DSLR Camera Video Package with 18-55mm 70-300mm and Accessory Kit


Равносметката :
eBay : D90 + 18-55mm + 70-300mm + една торба с всякакви глупости за 890$ (грубо да ги кажем 1400лв.)

photopavilion : D90 + 18-105mm за 1469лв. (естествено гаранцията е в огромен плюс)


Знам за ДДС, мито и т.н, но имам приятел, които в момента е там и може да ми ги донесе след месец.
Та, въпроса ми е заслужават ли си въпросните оферти и къде е уловката за толкова $ да получиш тяло с толкова accessory и обективи(вярно, половината неставащи за нищо, но все пак..) ?


Благодаря предварително на всички за отделеното време да погледнат темата и за евентуалните отговори! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: D90 от eBay, заслужава ли си ?
Автор: splendor   
Дата:   05-01-13 18:28

Ако беше с 70-300 ВР да иначе не [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: D90 от eBay, заслужава ли си ?
Автор: fotorafi   
Дата:   06-01-13 11:43

Пазара в САЩ е презадоволен с много фотоапарати,включително и цифрови.Много хора си купуват фотоапарати,ползват ги известно време и ги подменят с нови модели.Тяхната търговска система включва и закупуването,подаряването на фотографска техника и след известно време на връщане в магазина и възстановяване на цялата сума. Имаш ли някаква гаранция,че всички системи работят в апарата? Пише ли в обявата на колко заснети кадъра е фотоапарата?
Брат ми живее от 23 години в Ню Йорк, поправя,ремонтира фотоапарати. И от него знам за много скрити уловки при продажбата в И бей... Има и много съвестни продавачи, ама знаеш ли?
От обявата разбирам, че този продавач е осъществил около 38 000 сделки, значи е търговец,онлайин или има магазин...
Има си риск, иначе офертата е изгодна
Късмет[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: D90 от eBay, заслужава ли си ?
Автор: TheBossBG   
Дата:   06-01-13 12:00

The_Peanut,
от фотосинтезис:
1. Nikon D90 - 1099 лв.
2. Nikon AF-S DX VR Zoom-Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G - 249 лв.
от базара:
3. Nikon AF 70-300 - 200 лв.
4. някаква 8гб карта - 20 лв.
5. другите боклучета - 50-60 лв.

Май се получават същите цени. Плюс - незабавно получаване! Плюс - двегодишна гаранция!!!

Взимай от тук или Д90 с 18-105 за 1450, или Д90 с 50мм за 1250 и си добави нещо от базара.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »