Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Конвертор от FD към EOS
Автор: Aegri_Somnia   
Дата:   05-01-13 22:17

[smilie11] Здравейте колеги! За много години!

Чудех се следното, кой е най-добрия вариант за преход между FD и EOS. Кой е най-читавия конвертор с леща?

Мерси предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Конвертор от FD към EOS
Автор: realnoncho   
Дата:   05-01-13 23:44

Най-читаво е да дадеш да ти преправят обектива за EOS(без оптичен елемент), аз снимам с такъв преправен FD 50 1.4 от slav61 [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Конвертор от FD към EOS
Автор: ipolit   
Дата:   05-01-13 23:47

Ако не е някакъв супер ценен обектива, Слав може да смени ФД на ЕОС.
На мен ми беше монтирал адаптер М-42 към ЕОС с чип за потвърждение върху ФД обектив. Кофтито е, че вече не е ФД обектив след подобни изпълнения,

Отговори на това съобщение
 Re: Конвертор от FD към EOS
Автор: aegri_somnia   
Дата:   12-01-13 00:19

Мерси колеги. Взех адаптер, върши работа. Но ако намеря някой читав ще му го изпратя.


Отговори на това съобщение
 Re: Конвертор от FD към EOS
Автор: hotsnail   
Дата:   12-01-13 00:25

Абе виж имаше тема за промоция на НЕКС апрати по 400 лева с обектив. За какво ти е да го мъчиш обектива със нискокачествен конвертор или да го чупиш?

Безогледалните апаратчета са перфектни за ръчни обективи. 16МП сензори като цлънца правят. По хубави са 18МП Канонски древен сензор.

Ако не те кефи Сони вземи Олимпус, Панасоник, фуджи или Самсунг. Каквото ти дуща сака. Има си мерене има си потвърдаване на фокуса. Кеф ти с визьор кеф ти без...нито страни руски електроники ще ръгаш, нито нищо. Механичен адаптер прост като гьон



Публикацията е редактирана (12-01-13 00:27)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »