Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Измамни оферти на ниски цени?
Автор: MEAMEA   
Дата:   03-01-13 21:55

Колеги, доста се колебах дали да пусна такава тема... Има ли някой наблюдения за измамни, доста добре звучащи оферти на гаранционни фотоапарати Канон. Аз видях в базара на форума няколко такива, а също и в Продавалника. Но май май....

Та... знае ли някой нещо? Някой да се е сдобил успешно с фотоапарат от такава оферта или да знае за някой, който е получил такъв фотоапарат? Цените, на които са офертите, са малко над доларовата равностойност, но доста по-ниски от тези в Технополис. Но....

Отговори на това съобщение
 Re: Измамни оферти на ниски цени?
Автор: Malakar   
Дата:   03-01-13 22:49

Внимавай да не те запали някой. Най-простото правило: пращаш съобщение на продавача и той ти отговаря - ако имаш каквото и да е съмнение го игнорираш. Евтини апарати дето ще ти ги пращат от някъде след като платиш депозит - директно ги отсвирвай тези, 100% измамници. Успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Измамни оферти на ниски цени?
Автор: diver   
Дата:   03-01-13 22:55

Покажи офертите от базара на които си се спряла.Принципно щом сега те притесняват ,по късно съвсем ще те притеснят![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамни оферти на ниски цени?
Автор: vladod   
Дата:   03-01-13 23:09

Купил съм си много неща от базара тук и не съм имал проблеми [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Измамни оферти на ниски цени?
Автор: Malakar   
Дата:   03-01-13 23:18

За базара нищо не казвам, продал съм и съм купил доста неща. Ама в продавалника се е напълнило с оферти, написани с гугъл транслейтър... Тях направо ги отсвирвай :)

Отговори на това съобщение
 Re: Измамни оферти на ниски цени?
Автор: fotorafi   
Дата:   04-01-13 04:02

Случайно забелязах съмнителни лица да продават в разни сайтове скъпи фотоапаратри и обективи от малки села и градчета: Алфатар, Левуново,Вършец.... Пълни измамници..Поръчах да изпратят с наложен платеж до поискване в офис на Еконт 2 Никона и обективи...Още пътуват !

Отговори на това съобщение
 Re: Измамни оферти на ниски цени?
Автор: sonda   
Дата:   04-01-13 14:39

Не са реални офертите..бях пуснал тук тема!Представят се за бизнесмени от Англия с фирма,регистрирана в Кипър!Лъжат яко!Писах му на този да си пусне обява в Ebay,но той не иска,защото там няма измама!Искат първо поне 50 % от парите!Не се връзвайте в никакъв случай!

Отговори на това съобщение
 Re: Измамни оферти на ниски цени?
Автор: Seifi   
Дата:   04-01-13 21:35

Нищо ново под слънцето и в Австрия се напълни с полски, унгарски и словашки тарикати. Преведи парите в момента съм в чужбина и ще ви пратя апарата от там. Много Австрийци изгоряха досега с различна техника, платена предварително.

Обикновено пускат кукичката на нови модели доста под цената им на пазара че и в гаранция даже ти дават. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »