Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Докарване на техника от САЩ
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 14:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 14:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: imitev   
Дата:   02-12-12 14:58


Не би трябвало да има проблеми в двата варианта.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: mugen   
Дата:   02-12-12 15:03

Техника в големия багаж не звучи като добра идея. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 15:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: imitev   
Дата:   02-12-12 15:16


Сгъни и прибери кутиите в багажа, само техниката в ръчния...

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: danyyel   
Дата:   02-12-12 15:17

Най-добре разопакована в ръчния, пробвано много пъти без никакъв проблем!!!, кутиите ако държиш, ги разглабят и ти ги пускат с книжките и всичко друго по пощата бавна поръчка излиза около 10 долара ...

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 15:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: pefoto01   
Дата:   02-12-12 15:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: munich   
Дата:   02-12-12 17:20

Истината е, че от американска страна хората не правят никакви проблеми - аз бях пуснал подобна тема пролетта, бях в САЩ и се върнах, купих си доста неща и в САЩ проблеми според мен няма защо да ти направят, остава единствено тук в БГ. Тук обаче той като кацне, реално минава през междинно летище, така че и тук нещата все още са хлабави. Единствено наистина нека ги носи в ръчния багаж нещата, просто по-хитро е, а опаковките спокойно може и в големия.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: Seifi   
Дата:   02-12-12 18:54

В куфара е рисковано първо че нещо може да изчезне , второ куфарите често падат от височина около метър.
Бившата ми вика лаптопа спря да ми работи , аз е питам как така , след полета спря да роботи , аз се чудих чудих и е пиам къде беше лаптопа тя ми обяснява в куфара доло [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: asahi   
Дата:   02-12-12 20:47

Да носи и да не се прай.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: Pep72   
Дата:   02-12-12 20:52

Техниката и кабелите задължително в ръчния,случва се понякога и да объркат чекирания багаж,и да го пратят в друга посока...

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: Vanquished   
Дата:   02-12-12 21:00

Seifi,куфарите не падат,те направо си ги хвърлят :) Скъпа техника никога в чекирания багаж !

Сайб,направо да се направи един списък и "пича" да носи 4-5 X-E1 ...



Публикацията е редактирана (02-12-12 21:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: pmartinov   
Дата:   02-12-12 21:02

След Нова година цените в USA на фототехниката ще се увеличат.


Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: imitev   
Дата:   02-12-12 21:29

А в БГ ще се намалят [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   02-12-12 21:33

Pmartinov ще чака да се увеличават цените след нова година[smilie18] [smilie18]
Точно след нова година си е яко за пазаруване, щото е най- евтино- кой купил за коледа, на кой му подарили, омръзнало му, айде обратно в магазина и тая стока после стига до 80% намаление от реалната цена. А и на залежалата некупена стока по коледа и нова година и на нея и блъскат много тънки цени.Колко съм си пазарувал така мартинооов, бедна ти е фантазийката, ама ти отде да знаеш, пак си се цепиш като суха франзела от 50 ст., без да си наясно

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: didesignbg   
Дата:   02-12-12 22:06

Не че нещо, ама защо х-е1? Ще дадеш 1 000 долара за тяло и 600 за 35/1,4. В същото време х-про1 с 35цата е 1700.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 22:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   02-12-12 22:32

Аз ще си го купя само с твърди

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: Vanquished   
Дата:   02-12-12 22:43

14/2.8 излиза на 19 януари на пазара .

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: uri64   
Дата:   02-12-12 23:14

стига бе, на такова тяло китак..блях, все едно на Лайка от М серията да навие някой АФ зуум 28-300...бррррр [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 23:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: uri64   
Дата:   02-12-12 23:18

ами същият вид кощунство е [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: hotsnail   
Дата:   02-12-12 23:18

Сайбер с китак вземи един NEX-F3. Хем по-евтино хем и китака сигурно е с по-добра оптика.

Пък и д700 ...е много готин. Де да знам и Фуджи и Сони тепърва има да пускат читави портретни обективи. 56/1.4 звучи доста добре ама 90/1.8 би било по-добре. Ама 35/1.4 или нещо такова...скучно. Имат и широки Фуджи...



Публикацията е редактирана (02-12-12 23:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: uri64   
Дата:   02-12-12 23:21

hotsnail, това пък е друго светотатство - в началото на 2013 да вземе някой некс тройка..се едно накакъв фотографски Перник [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 23:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: uri64   
Дата:   02-12-12 23:23

абе добре си се насочил към телцето, вземи му и твърдак - един да е ама хубав и това е...после ще си добавяш...

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: tuizzl   
Дата:   02-12-12 23:26

Купува една фото чантичка с прегдадки (50-100$) по-големичка да може да побере и двата китатка с батериики, светкавици, грипове, карти памет и прочие все едно е фотограф любител и плътно до него. И .... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: hotsnail   
Дата:   02-12-12 23:36

Сайбер това и аз казвам....вземи си твърд. А ако ще снимаш с китак има и по-евтини опции.

Оптически не е лош китака 18-55. Ма си е китак тъмен. За туризъм става супер ...ако нямаш 18-200.

За некс има бол обективи и сега липсва само дългия портретен. Не знам какво си гледал ама слаб обектив няма в системата. Дори 16/2.8 си има много добри приложения. На 24 мп вади доста остри снимки. 35-цата и 50-ката са хубави твърди. Новия 10-18 по ревюта го дават най-острия широк зум за кропка въобще сред всички подобни обективи за компактни и дслри. От това дето аз се интересувам некс-7 определно вади по-детайлни снимки с 50/1.8 на 1.8 от никончето д600 с 85/1.8 на 2.8 и двете са 24мп. Та доста глупости си чел, предполагам на един неграмотен немец на сайта...ама. Сори темата не е за некс.

За фуджи силата им според мен е, че има твърди светли обективи. Нишова история ама сигурно е голям кеф, има Ретро вид, има странен роу файл. Абе кафещо апаратче



Публикацията е редактирана (02-12-12 23:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 23:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: hotsnail   
Дата:   02-12-12 23:44

Да бе ясно ми е какво те влече :-) мен ме влекат свръх модерни неща. Много се чудих на джъмбо като разправяше как на некс-6 ергономията повече го кефи....ми той човека се кефи на класически изпълнения. 7-цата е уникално добра ама е друга бира, нищо класическо няма. Дори съм се притеснил като я видях 6-цата да не окепазят 9-ката или следващата 7-ца да заприлича на никон (то се оказа че и на канон прилича освен S, режима с приоритет на скорост се означава и с Tv на някои места(функцията на копчето), явно за канонци закупили 6-ца :-)))

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 23:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Докарване на техника от САЩ
Автор: hotsnail   
Дата:   03-12-12 00:05

Ами епълски.....аз на ай пада ползвам само хром от както дойде iOS 6. За нищо не става вече. Преди четях поща, цъках тубата, картите, дори си купих разни неща да си свалям снимки нали е с ретина екран. Тотална глупост той не може да зареди въобще 24мп снимка и да я визуализира. Ретина дисплея единствено прави мазни шрифтовете. Картите ми то няма рибарица въобще на епулската карта....тубата я махнаха и сега само през хром. Тотален провал е 3-ката.

Има вимео като приложение и сега напоследък гледам разни лекции през iTunesU. Иначе има и списания и игрички.

Ама яко се омазаха. Мисля, дали по-натам да не го сменя с асус - хем екрана е по добър, хем е сметнат хардуера да поддържа резолюцията за всички функции не е недомислена история, има си СД направо на модула с клавиатурата не ти трябва странен скъп преходник. Пък и всички неща си работят нормално не е залостена система

Пп фуджито изглежда хитро с всички изнесени копчета. Неудобни ми изглеждат ама може би са доста прости и интуитивни



Публикацията е редактирана (03-12-12 00:11)

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »