Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: за измамените и измамника
Автор: stoikovv666   
Дата:   27-11-12 20:34

lion4e, ми почивайте си бе хора...! Затворехте си темите и сега с спамите по темата на marrio31, като дъвчете едно и също без да давате никаква информация по случая или да помогни те с нещо за в бъдеще да не се случват подобни циркове.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: mmjm   
Дата:   27-11-12 20:36

Таз игра беше хит през 90те. Играл съм с топче, със зарче, с билети, ама с камери до сега не бях гледал, чувал, камо ли играл. Дали са изтрити правилните профили?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: georgivelev   
Дата:   27-11-12 20:39

Ми не питате ли къде ви е била техниката? Баси, като малките деца сте. Щом като ви върнат топчето, сте щастливи и не задавате повече въпроси.

Но както и да е, това, че не знаете, означава, че тоя - снимката де - крие бая много неща и го е страх. Както и да е.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: stoikovv666   
Дата:   27-11-12 20:43

mmjm написа:

Таз игра беше хит през 90те.

Да на улицата като дребна измама, иначе класиката си бяха картите в частна собственост и куфари с много шума... еххх 90те, нямаше интернет където да се информират хората, годините рай за ново пръкнали мошеници. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: euro2004   
Дата:   27-11-12 20:44

Лионче, колко кадъра са щракнати? И ако не е тайна, колко пари изкара ти от цялата работа?

Кардин, ами ти?

Аз ако съм пострадал и реша да споделям във форум, ще дам възможно най-много информация. Иначе, изобщо няма да споделям, разбирасе че никой на никой не е длъжен ;))

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Seifi   
Дата:   27-11-12 20:57


Не знам за вас но аз не бих си дал техниката , освен ако някой не ми остави парите на които е оценявам. Но няой тарикат може в такъв случай да направи кукла и човек пак да изгори ако не внимава.
Преди 6 години един (приятел) от детинство ме мота с едни пари 8 месеца и през това време бая свят обиколи с приятелката си преди да ми върне парите.
А в далечната 1998 един съучиник рева че иска пари на заем дадох му , и тои ме мота 11 месеца над срока, докато една вечер не му свалих лятите джанти на колатаи не му се обададих да ми върне парите и да си получи джантите [smilie18] след половин час се появи [smilie18].

Пари и техника се дават САМО АКО МОЖЕШ ЗА ТОЗИ ЧОВЕК ДА ГИ ПРЕЖАЛИШ!

Надявам се искрено човека да си получи техниката някак си !

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: lion4e   
Дата:   27-11-12 21:13

Колко кадъра са направени с 350Д няма как да проверя, пък и не ме интересува[smilie3], това тяло както споменах почти не го ползвах и затова го дадох. Вече казах, взех 70лв. за 5 дни наем за тялото с обектив и всички нужни аксесоари. Но равносметката накрая е 25дни наем за 70лв. и върнат апарат [smilie21]. Честно казано и мен корекността на колегите през последните 4 години с който комуникирам от форума ме е направила по-доверчив от колкото трябва. Няколко пъти ,като колегата Кардин, съм давал и взимал техника на доверие от колеги от форума и проблеми не е имало, но явно и за това си има първи път. Дано няма скоро повече такива случай, това е по-гадно и от кражба, при която знаеш че я няма техниката, а тук хем я има, хем я няма.



Публикацията е редактирана (27-11-12 21:17)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: georgivelev   
Дата:   27-11-12 21:26

70 лв за 25 дни наем е по-малко от 3 лева на ден. а ОНЯ е вземал по 30 лева за всеки от тези 25 дни, което значи, че е напред с около 680лв. Кантар-сметка!

Снимка-бг - цар си!

Иначе и мен са ме муфтили колеги от университета за пари. Единият от тях беше толкова нагъл, че един път ми каза направо, "Георги, дай ми още 20лв, та да закръглим заема на 100лв". И не само с мен е закръглял. Вика на Крисито, Кака, дай ми 50лв, че трябва да свалям електричаря от стълба (не беше плащал ток) и през цялото време, 5 години следване, голям го раздаваше, цар на купоните, много готин, мацките май не му връзваха много, но нямаше и нужда - човекът си живееше съвсем прилично.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: CanoniO   
Дата:   27-11-12 21:34

кой наема 350д ве?
Вие всички ли сте ретарди?







































В БГ живеят бавни хора, които си заслужават съдбата.....

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: pefoto01   
Дата:   27-11-12 21:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: steeens   
Дата:   27-11-12 21:36

CanoniO , изпревари ме![smilie18] [smilie18] [smilie18] Същото щях да питам!

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Alex-dan   
Дата:   27-11-12 21:36

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: steeens   
Дата:   27-11-12 21:38

И още повече някой луд дето ще даде 680 лева за наем вместо да си купи апарата за 300 кинта ??? [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: GOSPODIN   
Дата:   27-11-12 21:38

Е, няма такова примирение -взел 70 лв. за незнайно , колко кадри, но техниката не е ползвана 5 дни , а 25, нали? Важното е да си я върна. Напомня ми ония моменти при "голямата екскурзия" през 1989г., когато един "екскурзиант" обясняваше, че го обидили турците отзад няколко пъти, но важното, че бил жив.
Цената на ден на Марк2 в Павилиона беше 50лв. на ден, а на 24-105/4 е 25лв. Това прави 75лв. НА ДЕН. Това трябва да е иска на кардин, към ползвателя - снимка-мимка или както се зове там измамника. 20 дни Х 75 лв = 1500лв. Това е истинската пазарна цена на професионален апарат с Л обектив. Даже да приемем, че цената е наполовина се получават 700лв., а не 100, които в най-добрия случай ще получи кардин, ако изобщо си види апарата. Хиляди форумци са свидетели на един нагъл, пладнешки обир и дано е голяма обица на ухото за всички.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: pefoto01   
Дата:   27-11-12 21:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Seifi   
Дата:   27-11-12 21:42


Обидно ми е като гледам какво пишат хора които явно живеят извън България :

CanoniO
steeens

Кои сте вие да съдите хората които живеят в България. Имам много добри приятели които живеят в България по една или друга причина.

Пази боже сляпо да прогледа

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: vikitovikito   
Дата:   27-11-12 21:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: steeens   
Дата:   27-11-12 21:47

Seifi , що ме емигрира? [smilie10] [smilie10] [smilie10]
А и Канонио, мисля е също тук. Все още.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: steeens   
Дата:   27-11-12 21:48

vikitovikito, [beer] [beer] [beer] Наздраве!

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: CanoniO   
Дата:   27-11-12 21:51

Seifi,
във Варна живея ве...
Ама на такава схема не моЙш ме върза. Нищо, че съм от провинцията.


Представи си, че си висок 1.62, плешив и със шкембе... Седиш на един бар, пиеш втора бутилка Кардю, броиш пари, слагаш им ластици и тъпчеш в джоба. Към теб се приближава млад плющялник, хваща те за дюкяна и ти прошепва в ухото" искам те"...
Иска те защото:

1.Харесва плешиви дребни шишковци.
2.Миришеш добре.
3.Изпускаш феромони.
4.Имаш ластици.....


Дай верния отговор...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: steeens   
Дата:   27-11-12 21:54

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie24] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   27-11-12 21:54

ехее,темата потръгнала,а това последното е якоо[cool] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: steeens   
Дата:   27-11-12 21:56

На втора бутилка Кардю, залагам на феромоните.[smilie5] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Seifi   
Дата:   27-11-12 21:56

Аз че не живея в България е вярно, но не обиждам хората в живеещи в България (В БГ живеят бавни хора, които си заслужават съдбата..... ) и винаги ми е жал когато някой опитал се да помогне бива прецакан от сънародниците си.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: vikitovikito   
Дата:   27-11-12 21:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »