Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   27-11-12 18:09

наболяла тема[smile] понеже лионче затвори своята..и кво викаш по-добре да си си мълчал ,да гръмне и някой друг,интересно виждане

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: lion4e   
Дата:   27-11-12 18:12

Смятам че не е нужно да продължавате да пишете......глупости!
Каквото повикало, такова се обадило! НА 200 тона спам как да отговориш, че да накараш авторите им да се замислят.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: mmjm   
Дата:   27-11-12 18:14

Тва да ней трети сезон на сериала?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: GOSPODIN   
Дата:   27-11-12 18:16

Понеже lion4e затвори темата си след моя пост, който мисля не е спам, го публикувам тук с надежда за отговор.

Виждам, че са деактивирали тази сутрин и nofx_, което сигурно значи, че е бил в схемата. Само не ни каза за кой град става дума, та да се пазим. Не се сърди на реакцията на хората, защото 99% са си купували техниката сами и знаят, какво значи да те завлекат. Интересно ми е, ако можеш да ни кажеш , колко кадъра са направени с апарата ти за тези 3 седмици.

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   27-11-12 18:25

я кажи каде са тия 200 тона спам,кажи и защо не каза че и ти си завлечен а си траеш,искаш още някой да изгърми ли

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: steeens   
Дата:   27-11-12 18:30

Спомняте ли си "игрите" "тука има, тука нема"? Тоя филм на тях ми напомня.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: sonda   
Дата:   27-11-12 18:31

За какво говорите бре момци?Ако има нещо, с което бихте помогнали някому-споделете!

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: stoikovv666   
Дата:   27-11-12 18:39

steeens, на същия принцип е, само инструментите за постигане на целта са различни... все пак е 2012 [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: lion4e   
Дата:   27-11-12 18:44

Автор: marrio31
Абе ти от дума разбираш ли, четеш ли какво съм обяснил в моята тема [smilie11]
Аз едва вчера сутринта разбрах че моята техника всъщност е при снимката, и защо не съм писал по-рано във форума, едва вчера разбрах когато се прибрах в София какъв е мащаба на схемата и веднага се свързан с Кардин и т.н

Както казах моят апарата го дадох на човека с ник nofx, а от къде подяволите да знам, че той е свързан със снимката и т.н

Когато колегата Кардин реши, че трябва да знаете нещо по въпроса и че има развитие ще си отключи темата и ще ви пише, аз също писах достатъчно.[smilie7]

ПС:Къде са според теб 200 тона спам като темата на Кардин е от 797 поста от който само 20 са негови!



Публикацията е редактирана (27-11-12 18:47)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   27-11-12 18:55

ами предполагам че повечето хора са разбрали вече какви ги върши снимкабг, и то не благодарение на теб,дано кардин някак си се оправи..не знам как[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: marrio31   
Дата:   27-11-12 18:57

и твърдиш че само 20 поста в темата на Кардин не са спам,странно[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: lakosta   
Дата:   27-11-12 19:02

Алоу...ужилените...давайте максимум информация за да сте коректни към обществото "фото-форум" членството в това общество не ви ли е уютно,че отваряте врати и прозорци да ни духа на всички[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: steeens   
Дата:   27-11-12 19:07

stoikovv666, точно! Тогава имаше такива които печелеха и привличаха рибоците, уж непознати, ама от отбора на основния измамник.[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: lion4e   
Дата:   27-11-12 19:27

Автор: marrio31 предполагам можеш да мислиш.....

От какво не разбра че за Плаката разбрах едва на 24.11, когато се прибрах в софия, от темата на кардин, след като я изчетох за 2 часа внимателно му писах за моят случай, и че доста неща ми се стуват еднакви като при мен, и след като ми отговори на сутринта на 25.11 с отговор за съвпадение на гсм номера на човека който ме мота с моита техника с гсм на снимката, и тогава нещата се просветлиха. Как да пиша за това че техниката ми е във някой за който не знам нищо и нямам никаква информация, или да бях посочил някой на случаен принцип от форума? Моята техника нито съм я давал на снимката нито съм се виждал и чувал с него, нито пък знаех за него, посочил съм на кой съм я дал и си я търсих от него, проблема ми възникна на 14-15.11 някъде когато след 2-3 дневно мотане разбрах какво се случва, но човека на който я бях дал беше в Англия и се разбрахме той да уреди нещата с връщането на апарата когато се върне, така и стана днес си поличих техниката. Едва вчера се разбра че моята техника е била при Постера през това време. Сега става ли ти ясно.



Публикацията е редактирана (27-11-12 19:32)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: stoikovv666   
Дата:   27-11-12 19:45

Големи съвпадения големи чудеса...

lion4e, за нещо се чувстваш виновен ли, че се оправдаваш!? [smilie21]

Абе лионче имаш ли нещо общо с пумабг, почти един и същи ви е тона за налагане на мнение [smilie18] [beer]



Сега снимката вече го няма, но пък lion4e нормално може да го замести явно и той е доста запознат.

Панаира продължава...аз си отварям бира с картофките [beer]



Публикацията е редактирана (27-11-12 19:46)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: lion4e   
Дата:   27-11-12 19:49

[smilie7] [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Alex-dan   
Дата:   27-11-12 19:50

Не знам какво искате повече от човека... Не виждам защо трябва да си къса нервите излишно, поне дано и другия случай да има положителна развръзка...

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: stoikovv666   
Дата:   27-11-12 19:55

Alex-dan, аз виждам само админа със скъсани нерви да следи глупостите из форума...

Ти на кой от 7те ника вярваш и съчувстваш? Аз само толкова преброих днес [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: Digitalgab   
Дата:   27-11-12 19:57

Техниката или я имаш, или я продаваш, или си я продал и я нямаш.
Да си даваш нещата под наем, изглежда най-малкото смешно и жалко.
От старо време е приказката, кон, пушка и какво беше другото, не се дават, нъл тъй? [smilie7]



Публикацията е редактирана (27-11-12 20:41)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: georgivelev   
Дата:   27-11-12 20:08

Да, ето, аз имам въпрос към лъвчо, Пер Карден и снимката - в кой град беше техниката на лъвчо? Все пак имам право да знам малко подробности по случая. Снимката се опита и мен да завлече, като ми предложи подмамлива оферта за обектив, с цена много по-ниска от тази в магазина. Поиска ми 50% капаро, равняващо се на 800лв.

Толкова ли не можете да споделите как се казва този индивид, дето прави целия форум шашав. Ами за смях сте си и 0 съчувствие, щом не споделяте тази важна информация с нас. Кътате си го само за себе си. Може би ви е страх от въпросното лице, знам ли?

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: cardin   
Дата:   27-11-12 20:20

В кой град е била техниката на лъвчо знае само снимкабг.Ние от къде да знаеме бе човек.


Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: lion4e   
Дата:   27-11-12 20:24

Аз съм от София, Кардин също, когато колегата реши да сподели инфо за снимката той ще го направи, той се среща с него и т.н.
Знам че се казва Радослав.

Сега знам че всички чакате лична саморазправа, може и до там да се стигне, но това е най-лесно, не се ли замисляте че това може да се използва после срещу кардин ако се стигне до дело, на където клонят нещата, снимката контрира неговото обвинение с дело за телесна повреда..е тогава нещата няма да имат край!



Публикацията е редактирана (27-11-12 20:30)

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: stoikovv666   
Дата:   27-11-12 20:26

cardin, до колкото си спомням от дружките ти, ти беше на ръба на нервна криза'... защо не си починеш извън форума, няма нужда да отговаряш вместо лиончето. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: lion4e   
Дата:   27-11-12 20:28

Автор: stoikovv666
А защо си милиш че аз съм длъжен на някого да отговарям[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: за измамените и измамника
Автор: vikitovikito   
Дата:   27-11-12 20:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »