Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 поръчка от macodirect.de
Автор: hackum   
Дата:   27-11-12 00:55

Някой иска ли да се включи?

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: hackum   
Дата:   29-11-12 21:12

Утре смятам да поръчвам хартия и филми, така че има още малко време ако има желаещи да делим пощенските разходи.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: mravunko   
Дата:   29-11-12 21:15

Искам. не съм видял по-рано.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: popov   
Дата:   21-02-13 10:25

Има ли актуална поръчка?

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: turntablism   
Дата:   21-02-13 10:32

Колко ще струва доставката? И всеки по равно ли плаща или процентно ще я смятаме в зависимост от стойността на отделните поръчки? Защото бих взел няколко панф 50

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: Mandys   
Дата:   21-02-13 10:54

Здравейте, и аз бих се включил с малко филми и евентуално проявител, но дали ще се нямери някой, който да се занимава с организацията?

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: batsali   
Дата:   22-02-13 17:27

като гледам не е актуална темата, но и аз бих участвал по принцип

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: mravunko   
Дата:   22-02-13 18:32

Ако е само за филми:

http://nikolay.zaynelov.com/?p=637

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: my.point.of.view   
Дата:   22-02-13 18:36

Фомус също.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: batsali   
Дата:   24-02-13 13:28

кв.Слатина, бл.12 - на този адрес ли? гледах имат и офис в младост, но предпологам там нищо не се продава.

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: Dex852   
Дата:   24-02-13 16:38

И аз съм съгласен за поръчка, стига да има кой да я организира, понеже не мога да поема тази инициатива. :)

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: sirkhann   
Дата:   24-02-13 17:42

Автор: mravunko
Дата: 22-02-13 18:32

Ако е само за филми:

http://nikolay.zaynelov.com/?p=637


Ми то момчето искало от пиле-мляко, пък и с какао, само с Ilford снимало. Rollei не са хубави филми. Пък и ателиетата имали двойна печалба. Ми да отвори той един магазин, да продава без пари филми и ще си купуваме всички от него. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: sirkhann   
Дата:   26-02-13 17:23

Има ли поръчка или няма поръчка?

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: mravunko   
Дата:   27-02-13 20:17

Ти може да си много добър и като хванеш произволен филм с произволен проявител и да ти се получава винаги както искаш. Аз явно не съм толкова добър, затова разчитам на повтаряемост от някакви простички неща като измерване/филм/проявител.

За какво да снимам на Rollei за 8лв, като Ilford-а ми излезе малко под 9лв/филм? Мако ги дават на 4.7 евро без доставката. И да трябва да се завирам някъде на тъмно, за да слагам Rollei-а, защото са със синтетична основа.

Относно ателиетата, ти не си ли виждал рол филми по 15-18-20лв? Защото аз съм...

Щом горните могат да ги продават на 9лв с печалба, при тези цени колко излиза печалбата на "ателиетата"?



Публикацията е редактирана (27-02-13 20:20)

Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: chovecheto   
Дата:   27-02-13 20:56

http://photo-place.org/product.php?p=8753

Ако същия филм го поръчам тук - http://www.macodirect.de/ilford-delta-p-137.html, цената е 4.7 евро= 9.21 лв., НО доставката до БГ е 17.85 евро, мин.сума за покупка е 39.50 евро, което означава, че трябва или да се включа в групова поръчка ако такава изобщо се заформи, или да поръчам много филми за да имам някаква сметка. И всичко това за да ми излезе филма по-евтин с 4.69 лв. Незнам вие колко филма снимате за да си заслужава всичко това, но на мен времето определено ми е по-ценно.


Отговори на това съобщение
 Re: поръчка от macodirect.de
Автор: sirkhann   
Дата:   27-02-13 21:56

Е, не е баш на тъмно, ама да не е на директна светлина. Ама от блога останах с впечатление, че проектът е повече за забавление, отколкото за нещо сериозно, затова така писах. [smilie5]

Иначе не съм виждал толкова засилени филми, предимно от Фотосинтезис и photovideo.biz си взимам филмчета, обаче ги разбирам донякъде хората - кой снима сериозно на филм вече, че да поддържаш количества, хладилници, екстри. Ама и в Кодак като пуснат един BW CN на 15 лв и после да се чудят що никой не купува.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »