Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Really Right Stuff, Gitzo
Автор: imaginemylove   
Дата:   24-11-12 17:05

Някой да знае от къде мога да си взема продукти на Really Right Stuff или Gitzo в България и дали изобщо някой ги внася?

Или ако може да посъветвате от къде мога да си поръчам на по-изгодна цена?

Отговори на това съобщение
 Re: Really Right Stuff, Gitzo
Автор: princess_lia   
Дата:   24-11-12 17:48

Gitzo, бая скъпи, но перфектни, особено за лардж формат. ибей ко юкей, са с най-приемливи цени

Отговори на това съобщение
 Re: Really Right Stuff, Gitzo
Автор: otvorenia   
Дата:   24-11-12 17:56

За Gitzo не знам дали някой ги вкарва но за Really Right Stuff никой. Много хора даже не са чули за тях

Имам за продаване карбонов Gitzo 1325 /Arca Swiss monoball aко главата не ти харесва ще ти дам най добрата на RRS - BH-55 LR

Отговори на това съобщение
 Re: Really Right Stuff, Gitzo
Автор: munich   
Дата:   24-11-12 18:12

Няма ги в БГ, за съжаление.

Попринцип аз поръчвах от САЩ, защото като цени излиза най-добре. Но има и един немски и един холандски магазин, които ги продават. Ако те интересува ще ти дам линкове. Ще е малко по-скъпо, но пък ще дойде по-бързо и няма да се занимаваш с Митницата.

Иначе давай смело - да дадеш повече пари за статив според мен е възможно най-добрата инвестиция. Тея неща, ако са хубави, са вечни!

Поздрави,

Отговори на това съобщение
 Re: Really Right Stuff, Gitzo
Автор: imaginemylove   
Дата:   24-11-12 18:43

Аз принципно имам Benro C-2691 Travel Angel Carbon Fiber Tripod with B1 Ballhead и е страхотен за цената си... Харесва ми много и главата му е супер добра може би ако си купувам по-добре ще е на RRS BH-55 или BH-40

ама искам в бъдеще да си взема може би Gitzo GT2542L

или

RRS TVC-24L Versa Series 2 Tripod

Специално на Gitzo много ми харесва как и колко бързо се разпъва.

А на really Right Stuff много ми харесва как можеш да си разпъваш краката на 90градуса горе-долу и е доста висок без централна колона... Много бързо можеш да го разпъваш и нагаждаш ниско долу ако ти трябва и така :)

Отговори на това съобщение
 Re: Really Right Stuff, Gitzo
Автор: munich   
Дата:   25-11-12 09:02

Еми проблемът ти е, че няма къде да ги пипнеш, освен ако не пътуваш на някъде скоро. Особоно RRS само при поръчка.

И двете имат предимства и в сравнение с Бенро ще ти се видят като от космоса, така че е добра стъпъка напред и по отношение на статива, и по отношение на главата. Ако ще полъчваш направо неща на RRS поръчай от тях направо и една Л-платка, защото те са най-добрите на пазара. Моята си стоеше на моята Д90-ка постоянно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »