Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Коя камера да си взема ?
Автор: Nikiz   
Дата:   22-11-12 20:34

Здравейте аз съм новак и тепърва ще се запознавам с DSLR камерите.
Аз искам да си купя камера и се спрях на два фотоапарата canon t3i и Nikon D3200 на мене ми трябва предимно за професионално видео но и за снимки коя ще ми препоръчате и с какъв обектив като за начало.

Отговори на това съобщение
 Re: Коя камера да си взема ?
Автор: io_bs   
Дата:   22-11-12 20:39

D3200 + 18-105mm VR

Отговори на това съобщение
 Re: Коя камера да си взема ?
Автор: pefoto01   
Дата:   22-11-12 21:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Коя камера да си взема ?
Автор: didesignbg   
Дата:   22-11-12 21:27

Щом смяташ да снимаш сериозно видео избора ти е канона с Magic Lantern, или евентуално някой безогледален Панасоник. Не обръщай внимание на фанатичните никонски напъни, просто Никон са много назад и вляво за видео.

Отговори на това съобщение
 Re: Коя камера да си взема ?
Автор: Wafen   
Дата:   22-11-12 21:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Коя камера да си взема ?
Автор: pefoto01   
Дата:   22-11-12 21:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Коя камера да си взема ?
Автор: Nikiz   
Дата:   22-11-12 21:49

А някой да е правил видео, да приближава и отдалечала и да фокусира, с някой то тези два модела или с друг и да му хареса качеството на видеото, фокусирането и това дали при продлижаване дали шуми.Защото аз не ги разбирам нещата но знам че ми трябва DSLR камера с много добро качество на видеото!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Коя камера да си взема ?
Автор: pefoto01   
Дата:   22-11-12 22:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Коя камера да си взема ?
Автор: ramdar   
Дата:   22-11-12 22:37

didesignbg [smilie24]
При камерите на Canon видеото е с пълни ръчни настройки. Имаш голям избор обективи. Magic Lantern за Nikon няма.
Автофокус за снимане на сериозно видео не ти трябва, забрави и за зумване.
Иначе, ако искаш да се случват лесно нещата, грабвай едно FX-1000 и си Ти!

Отговори на това съобщение
 Re: Коя камера да си взема ?
Автор: quazimodo   
Дата:   22-11-12 22:52

Аз пък чух, че с новите STM обективи на Канон можело. И то с последния трицифрен модел - 650Д. А най-добре с проба - лаптопа под мишка и у магазина. Снимаш, преглеждаш ,прослушваш и сравняваш. Ако в именитите фотомагазини не ти дадат да пробваш, значи не им се работи и не искат да ти приберат парите. И нещо в кръга на майтапа - за много- добро видео с ДСЛР ти препоръчвам Canon EOS 1D C. C-то означава Cinema.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Коя камера да си взема ?
Автор: kentavarvd_hp   
Дата:   23-11-12 02:00

Canon 650d , Canon 60d , Canon 600d ! От каноните с по-ниски цени , тези ще ти вадят перфектно качество за видео . Зависи от това и какво искаш да снимаш и как го снимаш и как ще си обработиш целия материал . Има доста уроци и филмчета направени с тези ДСЛРта .. Ако искаш добри снимки и видео си избери един от тези , но ако ти трябва само видео виж за някоя камера , но офертите са им доста високи . : )

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »