Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ за ЛЮБИТЕЛ
Автор: ivoshaklev   
Дата:   19-11-12 22:53

Моля помогнете !!! Имам фотоапарат OLIMPUS E-420 и когато искам да направя снимка на изкуствена светлина или на тъмно се почва едно мерен със светкавицата и фокусиране което трае толкова дълго че момента си отива а сниманите хора вече ги дразни светлината . Понякога това трае 10-15 секунди и повече. Моля някой да ми обясни какво е това коя е тази функция и как да си настроя фотоапарата.
Извинете ме , може би звуча доста смешно и тъпо но това е проблема ми. Благодаря Ви !

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за ЛЮБИТЕЛ
Автор: pefoto01   
Дата:   20-11-12 00:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за ЛЮБИТЕЛ
Автор: asahi   
Дата:   20-11-12 08:29

За начало прочети упътването на апарата. Там пише кой режим какъв е, какво прави и как се включва/изключва.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за ЛЮБИТЕЛ
Автор: bluebird81   
Дата:   21-11-12 02:29

Изключи корекцията на червените очи. Изключи AF Illuminat. Когато е тъмно фокусирай по централната точка (тя е кръстосан тип), след това прекадрирай с полунатиснат спусък и след това снимай.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за ЛЮБИТЕЛ
Автор: plamen_gb   
Дата:   22-11-12 11:42

Купи си малко фенерче и просто го насочи където искаш да фокусираш... задръж фокуса и си готов :) Или както колегата спомена фокус само с централната точка

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за ЛЮБИТЕЛ
Автор: prisonbreak   
Дата:   22-11-12 16:24

Нито инструкция, нито фенерче, нито централна точко.... Оли [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за ЛЮБИТЕЛ
Автор: ivoshaklev   
Дата:   24-11-12 15:13

AF Illuminat това ми помогна доста . Благодаря на bluebird81.
Човек се учи докато е тъп !!![smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »