Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Lowepro Photo Hatchback 22L AW
Автор: sirkhann   
Дата:   15-11-12 19:38

Lowepro 22L AW спечели наградата на Pop Photo за 2012 в категория "екипировка". Яките неща са ненатрапчивият външен вид и махащото се отделение за фототехника, с което се превръща в нормална раница.

Честно казано - искам такава.

Раницата

Наградата на Pop Photo

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro Photo Hatchback 22L AW
Автор: Canon   
Дата:   15-11-12 21:08

Тъпо измислена, явно никой от лоупро и журито не е слагал лаптоп в тесен процеп на зип. И е много трудно за слагане/вадене (при пълна раница) и съсипваш ръбове на лаптопа [smilie23]
Ще спестя останалите коментари, как на кална земя се слага раницата и обръща, за да се извади фотоапарата или смени обектива.
[smilie23] [smilie23] [smilie23]



Публикацията е редактирана (15-11-12 21:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro Photo Hatchback 22L AW
Автор: джъмбо   
Дата:   16-11-12 09:19

генчо то си зависи от лаптопа... като гледам на картинката са ползвали нещо тънко...

иначе каквато и раница да съм имал и както да се отваря... на кална земя всичко се мърля [beer]

а иначе избора от чанти в момента е брутално голям... за всеки има нещо

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro Photo Hatchback 22L AW
Автор: Alex-dan   
Дата:   16-11-12 09:29

Canon [smilie24] На мен ми се струва тромава работа тая раница. И лаптопа /то всъщност си пише в сайта: Tablet or MacBook Air® 11"/ да е най-отпред в джоба също ми стои странно. На FastPack-а, който имам е от вътрешния край и ми изглежда по-добро решение. И с тоя капак, който се пада към гърба, задължително трябва да я свалиш, обърнеш и тогава да вадиш... Разбира се при ползване се усеща кое как, не на картинка но... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro Photo Hatchback 22L AW
Автор: джъмбо   
Дата:   16-11-12 10:22

убедил съм се, че лаптоп на гърба шанса да го притискаш непрекъснато е по-голям от колкото ако е в преден джоб... това му харесвах на вертекса сравнено с комутрекера...

но иначе носенето на лаптоп + техника си е мъка... айде еър или таблет по се търпи...

ваденето от към гърба пък гарантира, че няма как да изпадне нещо или да те преджобят в блъсканица [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »