Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 КОЛЕГИТЕ с открадната техника да погледнат в...
Автор: fotorafi   
Дата:   14-11-12 19:19

Колеги, случайно надникнах в сайта:Продавалник.Видях доста фотоапарати и обективи със странни цени.. и неразбиращи продавачи..
Нищо чудно да се предлага и открадната техника....
Внимателно разгледайте офертите

Отговори на това съобщение
 Re: КОЛЕГИТЕ с открадната техника да погледнат в...
Автор: vga   
Дата:   14-11-12 20:32

Явно съм единствения дето никога не вижда нищо нередно по такива сайтове с обяви... един апарат или обектив със съмнителна цена не намерих [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: КОЛЕГИТЕ с открадната техника да погледнат в...
Автор: tbby   
Дата:   14-11-12 21:46

Пълно е с някакви измамници, които уж са чужденци, не говорят български добре и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЛЕГИТЕ с открадната техника да погледнат в...
Автор: qavkata   
Дата:   15-11-12 12:44

принципно във всеки сайт може да има крадена техника, аз лично лятото си закупих(на търг) от и-бей никон Д90 за 200 лева, като се замисля вероятно апрата е бил краден(може пък и да не е) и сега ако го пусна тук то той може и да е краден. не мисля че ниската цена означава краден, защото лесно може всеки да провери кое колко струва и като "надуй" цената ще изглеждали "не краден"? до бившето ми фото имаше заложна къща и ако ви кажа колко наркомана си продадоха апаратите ще ви заболи главата.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЛЕГИТЕ с открадната техника да погледнат в...
Автор: variysky   
Дата:   16-11-12 09:08

http://prodavalnik.com/prodavam-fotoaparat-olimpus-ss-lenta-i6511165#

olympus mju2 35/2.8 за 35лв, супер оферта, има и зенит с хелиос за 200лв - нищо странно. В продавалника стойноста се определя емоционално :)

Отговори на това съобщение
 Re: КОЛЕГИТЕ с открадната техника да погледнат в...
Автор: fotorafi   
Дата:   16-11-12 09:59

В една обява цената никога не ме е стъряскала. Всякакви разбирания,мисли,естравангардност..Обяви като: Професионален апарат..Зенит,Любител 166- също. Стряскащо и съмнително е когато продавачът на цифрови апарати от средна и висока класа, не познава и не може да даде смислени обяснения техниката,която продава. Това е съмнителното, а не цената...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: КОЛЕГИТЕ с открадната техника да погледнат в...
Автор: vga   
Дата:   16-11-12 12:20

Ее ти си се задълбал да им пишеш на хората и да питаш... аз помисли, че е съмнително ценообразуването [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »