Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Скрийн протектор от къде?
Автор: Capolavoro   
Дата:   02-11-12 09:37

Взех си Никон 3100, но искам да си купя от онези лепенки - протектор за дисплея. Търся в интернет, но намирам само по чужди сайтове. В България има ли от къде да се намери?

Звънях на павилиона, но нямат.

Отговори на това съобщение
 Re: Скрийн протектор от къде?
Автор: dimitrovnz   
Дата:   02-11-12 09:42

http://dx.com/s/nikon+d3100
ей от тук цените са смешни с безплатна доставка до България пазаря си редовно от там, няма проблем.



Публикацията е редактирана (02-11-12 09:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Скрийн протектор от къде?
Автор: mitku   
Дата:   02-11-12 09:49

Е, какъв е проблемът с чуждите сайтове? Аз например дори и дреболии като скрийн протекторите (за телефони, таблети и т.н., че точно за фотоапарат не ми е трябвало - той си има твърд пластмасов протектор) си ги вземам от EBay, че даже идват и по-евтино отколкото наличните в наши нагъзини и то директно се носят с доставката при мен без да се разкарвам. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Скрийн протектор от къде?
Автор: atin   
Дата:   02-11-12 11:49

Във всеки магазин за GSM аксесоари има едни защитни фолиа за айфони. Взимаш най-голямото, режеш с ножицата по размера на екрана и за 5 лв. си готов. По качество и прозрачност почти не отстъпва на тия от оптично стъкло.

Отговори на това съобщение
 Re: Скрийн протектор от къде?
Автор: peter_m   
Дата:   02-11-12 13:44

От интърнити съм взимал 2 бр за 5 лв. Които 2 бр като ги отрежеш по средата и стават точно по 3''. Сумарно 4бр=5лв. И от както съм залепил не е мръднал ..

Отговори на това съобщение
 Re: Скрийн протектор от къде?
Автор: BoneFletcher   
Дата:   03-11-12 00:04

На предишните си 3 апарата съм слагал такива. Така и не разбрах за какво са. Последният ми апарат е една торба пари, от една година го имам и не съм и помислял да слагам. Защитата си му е достатъчно добра!

Едно време ползвах и разни стъкълца за обективи за 3-цифрени суми. Сегашните ми обективи, които възлизат на 4-цифрени суми са само със сенник.

Ако ще си по-спокоен вземи си! За мен са безмислени ( вече )!

Апаратът е за снимане, не е за вардене!

Отговори на това съобщение
 Re: Скрийн протектор от къде?
Автор: pefoto01   
Дата:   03-11-12 01:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »