Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Имам нужда от Вашето съдействие!
Автор: mikino   
Дата:   30-10-12 14:40

Тази година отново съм член на експедицията до Антарктида. Една година се занимавам с тази кауза - пиар и проекти свързани с дейността на Български Антарктически Институт - координатор на дейностите та Ледения континент.
Поради малкото средства, повечето от членовете на експедицията трябва сами да осигурят пари за пътя до там. Миналата година, компаниите, които ми помогнаха получиха възможност да се сдобият с кадри от там и пълното право да ги използват. Една от компаниите направи свой календар с мой фоторазказ и авторски снимки. Освен кадри ще видят логото си на филма "Антарктическо лято 2012", който ще бъде излъчен по БНТ в края на този месец.
Корпоративните приятели на Антарктида винаги са уважавани и споменавани, на всяко събитие, свързано с дейностите на Института.
Предстои монтаж на втори филм "Психология на малките общества", отразяващ живота на членовете на експедицията. Тази година, моя задача е да съдействам, за да бъде завършен - новите спонсори ще имат свое лого там. Освен кадрите, в случай че се сдобия с рекламни материали, същите ще бъдат заснети на фона на ледовете. Освен кадри от там, мога да предоставя и от Аржентина и Чили - местата през, които минаваме по път.
Отчитането на сумата към спонсора за самолетните билети става още преди заминаването с фактура, предоставена от агенцията, осигуряваща билетите. Обикновено проф. Пимпирев и екипа по логистика търсят възможно най-евтиния и удобен вариант. Останалото се отчита с касовите бележки след завръщането в България.
За мен, както и за всеки член на експедицията Антарктида е кауза, която си заслужава риска. Експедицията се разделя на групи, които пътуват на ротационен принцип, поради трудните условия и необходимостта от добавяне на храна, консумативи, техника и др.
Първата група антарктици заминава на 02.11.2012г.
На 31.10.2012г. ще получим официално българският трибагреник, лично от президента на Република България.
Втората група, в която съм включена ще замине на 10 декември.
Трета и четвърта група пътуват през януари 2013г..
Връщането и затварянето на българската база на о-в Ливингстън е в края на февруари или началото на март 2013г.
Обръщам се към вас защото знам, че мога да разчитам на разбиране и възможност да бъда насочена към някоя фирма или лице, готово да помогне. Общата сума е около 6-7хил. лв., но както всяка година, се старая да я разделя между два или три спонсора, за да не тежа на бюджета. Естествено най-добирят вариант е да е само един, но в положание на криза, разбирам, че е невъзможно.

Ще се радвам и ще Ви бъда благодарна да ме насочите към някого. Не е лесно - до сега втратите пред мен са все затворени.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »