Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за фото апарат
Автор: bam-bam   
Дата:   25-10-12 23:16

Не знам дали точно така им казват на тези, но ще дам модел за пример.
Търся нещо от рода на Sony DSC-HX200V
Не търся бинокли,китове и стативи.
Нито имам желание да нося раници с мен, като изляза на разходка и желая да поснимам малко.
Не съм професионалист и ще си снимам любителски.
За това ми трябва фото в този размер.
Ако може да предложите нещо добро в този клас ... мерси на отзовалите се.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за фото апарат
Автор: pefoto01   
Дата:   26-10-12 01:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за фото апарат
Автор: Pavlov   
Дата:   26-10-12 08:08

Ами - предлагаме ти Sony DSC HX200.

И проблемът е решен [smile] .

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за фото апарат
Автор: янков85   
Дата:   26-10-12 10:25

http://prodavalnik.com/prodava-se-fujifilm-s-3400-finepix-i10882111. Статива го махаме веднага ако искаш. [smile]



Публикацията е редактирана (26-10-12 10:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за фото апарат
Автор: mcnicko   
Дата:   26-10-12 14:12

Ако споделиш и бюджет ще е още по-добре.

Иначе с чисто сърце ти предлагам Fuji HS20 или HS30 което си избереш ти от двете, като разликата основно е в батериите, 30ката е с литиева.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за фото апарат
Автор: bam-bam   
Дата:   26-10-12 23:23

Мерси на сериозно отговорилите.
Защо го написах за раниците .. щото следя темите и повечето хорица дето питат за фото веднага му се предлагат раници,камили за превоз на раниците и тем подобни.
Исках да елиминирам спорове и предложения как в нета има 2 ръка много яки апарати+стативи и раница подарък към тях.
Търся нещо точно в този размер и нищо повече .. парите не са от голямо значение .. да речем в границите на това сони 1000лв +/-
Не всички сме супер запалени снимачи за да влагаме хиляди левове в разни техники, нито ще изкарвам пари, че да си оправдавам наливането.
Трудно ми е да изляза на разходка и да знам, че трябва да нося разни тежести.[smilie3]


п.п. държа да е нов модел, да има фул хд,повечко оптичен зуум и с литионки батерии.

п.п. 2 фуджито не е лошо, но това цвете отпред маха ли се или е някой кит ?
идва ми пак голямо



Публикацията е редактирана (26-10-12 23:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за фото апарат
Автор: ivjordan   
Дата:   26-10-12 23:41

Фуджи са доста добри в класа на турбосапунерките, даже някои хора твърдят, че са най-добрите, така че приепоръчаните Фуджи-та са си ОК. Да не пропускаме и факта, че Фуджи са малко по-евтини, което си е фактор, дори когато парите не са от значение (защото те винаги са от значение).

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за фото апарат
Автор: mcnicko   
Дата:   27-10-12 02:09

Можеш да се огледаш и за FUJI XS-1, въпреки че цената малко надскача бюджета ти, но наистина си струва и мисля, че ще е камера която няма да ти се поиска да сменяш доста дълго време. Ако имаш познат в англия има "ревизирани" модели от представителите на фуджи там, цената е смешно ниска в сравнение с това което се търси на нов такъв апарат. Това са върнати камери поради една или друга причина. Разлика с новите не съм чул някой да открие, все пак са минали обратно през фуджи за щателна проверка. Същото важи и за HS20 и 30, стига разбира се да има такива в наличност и да има кой да ти го донесе или прати от там.

P.S. Избягвай новите S серии, бързо ще ти се прииска да ги сменяш, не че са лоши, просто такава им е идеята.



Публикацията е редактирана (27-10-12 02:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за фото апарат
Автор: stoyanivanov   
Дата:   27-10-12 03:56

Присъединявам се към мнението за Fujifilm X-S1.
Те ти един приличен турбосапунер в твоя ценови диапазон:
Fujifilm FinePix HS30 EXR
Ако търсиш нещо по-малко, виж и сонита като това или този канон, макар че са по-лош избор. Или този лек Панасоник.

Сам си знаеш, че не бива да очакваш чудеса.



Публикацията е редактирана (27-10-12 05:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за фото апарат
Автор: nevermess   
Дата:   27-10-12 13:10

http://magazin.photosynthesis.bg/offer/100108007016.html


Това е уникален модел 2.8 по целия зоом.

И други модели:
Други препоръчителни модели



Публикацията е редактирана (27-10-12 13:10)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »