Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет за техника
Автор: cveteb   
Дата:   21-10-12 10:57

Здравейте, знам че форумите са задръстени с такива теми, но не успях да намеря нищо подходящо. Търся си фотоапарат- непрофесионален или полупрофесионален, до към 550 лв.Ще го използвам за любителски снимки, тъй като чакаме две бебенца, най- вече за техни снимки. А и нямам къде да пробвам фотоапаратите, защото в различните магазини светлината е много специфична и няма много обекти, на които да видя какви снимки правят :)

Благодаря предварително !

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за техника
Автор: vga   
Дата:   21-10-12 11:27

Е, извинявай, не знам какво си търсила, но... на следващата страница е същата тема като твоята... https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1482522&t=1482522&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за техника
Автор: fotorafi   
Дата:   21-10-12 17:44

Има един много стар закон във фотографията.. Ако купиш евтин фотоапарат, само след 6 месеца ще съжаляваш.Няма да те удоволетворява.Икономията ще те заведе после към скъпите обективи.. Дай сега около 1000 лв и ще имаш камера поне актуална 5-8 години
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за техника
Автор: Marillion   
Дата:   21-10-12 18:14

/офф
Г-н fotorafi, има един нов закон във фотографията... Дали техниката ти струва 1000 или 10000 лв, няма никакво значение, ако не знаеш как да я ползваш.

/по темата.

Съветвам Ви да разгледате в Базара на форума - секция "Цифрова фотография".
Там спокойно може да си намерите прилична техника на нормална цена. За около 500-600 лв. може да се обзаведете със DSLR с китов обектив. Дали ще е канон, никон - все едно. Дори може да пуснете тема - "търся DSLR с китов обектив", като уточните, че бюджета е 550 лв, като запазените тела с малко кадри и добър външен вид са с предимство. С всяко предложение - четете за конктрения модел в интернет. Сравнете храктеристиките и накрая попитайте тук, ако имате колебания. Мисля, че ще има кой да ви помогне.

Комплектът DSLR+китов обектив Ви е напълно достатъчен, за да снимате децата си. С такъв комплект можете да снимате пейзажи, семейни събития, портрети на приятели и да правите снимки за забавление сред природата.

И един ненужен съвет от мен: Фотоапаратите и обективите не правят снимки - ти ги правиш. Ако знаеш какво може техниката ти, ще можеш да я накараш да направи това, което искаш.
Повечето хора си мислят, че като си купят скъп апарат с голям обектив и моментално ще започнат да правят шедьоври.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »