Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на сапунер до 200лв. - мнения?
Автор: color   
Дата:   20-10-12 00:39

Здравейте, моля за съвет какво си заслужава да се купи ново до 200 лева в момента. Трябва ми евтин компактен апарат с който да снима жена ми, без никакъв опит във фотографията. Имам огледално рефлексен с който не може и не желае да се справи и иска нещо с което да може лесно да борави.Понеже аз не съм много в час, а избора е голям,моля за съвет.По принцип пазарувам и секъндхенд, но това съм го замислил за подарък и затова се оглеждам по магазините.Осъзнавам, че за тия пари вероятно се предлага едно и също "качество" но може пък и да има нещо което да си струва?

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на сапунер до 200лв. - мнения?
Автор: asahi   
Дата:   20-10-12 00:44

Нямат разлика.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на сапунер до 200лв. - мнения?
Автор: quazimodo   
Дата:   20-10-12 06:43

Понеже пълно щастие няма, имаш няколко варианта. Най-лесният е да скочиш на сапунерка от марката на твоя ДСЛР и съответното качество за тези пари. Следващ вариант - максимални екстри за тази цена. Сега май само САМСУНГ и ПАНАСОНИК имат модели с оптичен стабилизатор за тези пари. И накрая - вдигаш летвата до около 250лв. и можеш да включиш още две-три марки с подобни показатели - СОНИ, НИКОН, КАНОН. Изборът е твой.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на сапунер до 200лв. - мнения?
Автор: jingov   
Дата:   20-10-12 07:26

Фотоапарат Canon PowerShot A1300 Black -има оптичен визьор 209лв

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на сапунер до 200лв. - мнения?
Автор: fotorafi   
Дата:   21-10-12 17:31


http://s11.postimage.org/8vcdkqupb/image.jpg



Перфектно работещ Фуджинон:памет карта,ремък,чантичка, упътване, капачка.Работи с АА аку батерии,лесен за обслужване
София,0886-711-193.Закупен от САЩ. цена...40 лв

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »