Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: sas   
Дата:   06-10-12 01:29

Официалното инфо и

форма за записване на ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012

И наздраве [beer] [beer] [beer]

( Вероятно ще има леки промени по програмата, допълнителни изненади и т.н.) До няколко дни ще уточним всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: papi   
Дата:   06-10-12 03:45

[smilie24] група 113 да се преброим [smilie24] [smile]



Публикацията е редактирана (06-10-12 04:11)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: papi   
Дата:   06-10-12 03:51

Цената е 140 лв при записване до 17-ти ноември и 148лв при записване след 17-ти ноември и включва целия 4 дневен (3 нощувки) пакет в хотел 4 звезди със закуска, обяд вечеря, допълнителни коктейли, кафе паузи, лекции, студио, модели, участие в конкурс, изложба и други.

допуснали сте грешка
преполагам че датите са за октомври месец


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: skaishev   
Дата:   06-10-12 07:18

Още една грешка:

ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2011

Чакаме и цени само за присъствие на лекциите, уъркшоповете и купоните без нощувка и закуска за хора от Плевен

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: realnoncho   
Дата:   06-10-12 07:23

А последния ден датата е последната от миналата година 16.10, случват се такива работи, ама не това е най-важното [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Jaly   
Дата:   06-10-12 08:20

Може ли малко информация за това кой ще води съответните лекции, предполагам, че вече има яснота по този въпрос?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: J0R0   
Дата:   06-10-12 08:25

Аз, Бони, Васко, Жоро от Фактор, Даниел Нановски - за сайта

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Jaly   
Дата:   06-10-12 08:29

Благодаря Жоро:)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: da.fo   
Дата:   06-10-12 09:45

Стаите са 2-ки, а ние като сме 3-ма с 8 годишната ни дъщеричка [smilie11]. Или аз при някоя съфорумка [smilie3] ?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: mixmike   
Дата:   06-10-12 09:45

Там сме!
В сайта на хотела има линкове към 3 други. Като гледам и местата в хотел Кайлъка са малко за групата която се очаква. Това значи ли че отново ще сме в различни хотели, че гледам някои са в центъра, друг в покрайнините...Едва ли, ама аз да попитам [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: J0R0   
Дата:   06-10-12 09:48

Не са малко, над 200 места има в Парк хотела.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   06-10-12 10:18

[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: atrifonov   
Дата:   06-10-12 10:30

Фотобандата ще бъде представена подобаващо[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: fisheye   
Дата:   06-10-12 10:51

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: J0R0   
Дата:   06-10-12 11:43

Автор: da.fo
Стаите са 2-ки, а ние като сме 3-ма с 8 годишната ни дъщеричка [smilie11]. Или аз при някоя съфорумка [smilie3] ?



Ти при някоя съфорумка е също добър вариант, но има вариант жената при някой съфорумец.

Както има и варианти за настаняване в тройни и четворни стаи (апартаменти), които ще са приоритетно за семейства с деца.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: georgioiv   
Дата:   06-10-12 12:30

чудя се ако предложа на жена ми да отидем с едномесечното бебе - дали няма да ям бой... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: pivanov   
Дата:   06-10-12 12:42

А може ли запиването да го оставим за по време на феста или да започваме още със записването? [smile] [beer] [beer] [beer]

"форма за запиване на ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012"
[beer] [smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   06-10-12 12:57

ДА, ПЪРВИЯ ПОСТ ЯКО КЕФИ " форма за заПИване на ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 " - още от Формата става ясно ЗА КО ИДЕ РЕЧ всъщност на тоя фест [smilie21] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


ИНАЧЕ, не мен лекциите няма да са ми особено интересни, пак ще посетя за принципа.. ама не са ми бащ най-вълнуващи - не ми е далечна материята де.. ама не ми е много ново :)

Обаче Ъфкорс сме там... само да измисля сам ли ще идвам или с дечурлига... и се чудя как да пратя кинтите де. Плахо да попитам - един ПейПал нямате ли??

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: J0R0   
Дата:   06-10-12 13:37

ПейПал нямаме. Обикновено магазини и търговци имат, а не сме нито едното нито другото.

Програмата не ангажира никого с нищо.
Отсъствия не пишем.
На който му е интересно - идва, на който не му е - пие бира, или се разхожда сред природата, или плува в басейна, или блъска във фитнеса... варианти много.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   06-10-12 14:40

ЯСНО бе ЖОРО - ще уплътним времето без ник'ъф проблем.
Аз до сега съм забелязал на ФФФ, че времето НИКОГА не стига за всичките неща дето иска да направи човек - така че от това не се опасявам. Казах, че образователната програма не ми е точно силно привлекателна - но ще ви слушам лекциите с интерес - винаги е било удоволствие за мен да присъствам на лекции от интелигентни хора....
СЕГА чакаме с интерес и "леки промени по програмата, допълнителни изненади" да видим :)


П.П. Жалко, че коригирахте първия пост - много добре си беше форма за заПИване :)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: sas   
Дата:   06-10-12 14:40

@BirdOfPray

Абе всъщност имаме PayPal, но ако си съгласен да покриеш и таксите по него, ще ти дам, за да преведеш там парите. Таксите ще са около 0.35 евроцента + 3% по мой спомен.

Дай идея коя лекция ще те интересува повече? Ние вече питахме един път, но нямаше предложения.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   06-10-12 14:42

ЗА мен ще е наистина интересно КАКВИ фирми ще има за фототехника, осветление и фотографски услуги... Сони какво ще покажат и дали ще има и други фирми като Канон, Никон, Динафос... чакам с нетърпение да кажете повече :)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: swob   
Дата:   06-10-12 15:11

Искам само да попитам дали има възрастова граница, защото аз примерно съм на 17 години, но правех планове да отидем с родителите ми, ще има ли някакъв проблем ?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   06-10-12 17:28

А сега гледам и следното във фотмата за записване: "Цената е 140 лв при записване и плащане до 17-ти ноември и 148лв при записване след 17-ти ноември и включва целия 4 дневен (3 нощувки) пакет в хотел 4 звезди със закуска, обяд вечеря, допълнителни коктейли, кафе паузи, лекции, студио, модели, участие в конкурс, изложба и други.


От тука изобщо не става ясно обаче по въпроса за Плевенчани - какво правят хората дето искат да са пълноправни участници във Феста, но нямат нужда от настаняване в хотела. Може ли да внесете яснота по въпроса?

А ще има ли варианти и за хора, които не могат да дойдат четирите дена, а например от петък сутринта или от събота примерно???

За пей-пал не съм забелязал да има такси като % от сумата. таксата в някакви центове + евентиално 1-2 долара или евро в зависимост от банката където са ти парите. Поне аз така съм забелязал, Че е.
А аз питам защото съм в чужбина и тука питай в банката и за такъв превод от 140-280 лева - приблизително 72-144€ ще ме одрусат още 12-15€ което не мъ кефи особено.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: fisheye   
Дата:   06-10-12 18:34

При записването брой възрастни, ако остане празно... какво е положението ? [beer],а желания съквартирант е указан, по-долу?
че малко е объркващо..

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: VioletaSto100   
Дата:   06-10-12 19:27

А как седи въпросът с кученцата?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: GOSPODIN   
Дата:   06-10-12 19:41

Вили, от един друг справочен сайт за хотел Кайлъка е написано :"Домашни любимци са разрешени при поискване. Без допълнително заплащане." [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: valgetova   
Дата:   06-10-12 22:28

EEEeee чудесно, че ще е на Кайлъка:) Края на лятото приключих една изключително интересна обиколка на северна България там. Приказно местенце и мисля че искам да го видя и в предзимен период, за сняг обаче нямам надежди. Такаа ... аз понеже съм нова тук бих искала да попитам дали само разбирачи се събирате там, защото съм доста начинаеща,а ако взема някой със себе си той ще е далеч от фотографията ...

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: GOSPODIN   
Дата:   06-10-12 22:50

valgetova, при около 200 човека няма шанс за скука. Събираме се от кол и въже, но с голямата ни любовна краста - фотографията. Всичкото това примесено от уъркшопи, професионални и лични запознанства, рок купони до зори и безболезнено планинско изтрезняване с усещане на изпълнен дълг.[shtrak] [beer] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 00:13

За плевенчани ще направим специални пакети - с обяд и вечеря и без. Чакаме само разбивка от хотела.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: skaishev   
Дата:   07-10-12 00:21

благодаря boni

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: exo99   
Дата:   07-10-12 03:16

Автор: sas
Дата: 06-10-12 14:40

@BirdOfPray

Абе всъщност имаме PayPal, но ако си съгласен да покриеш и таксите по него, ще ти дам, за да преведеш там парите. Таксите ще са около 0.35 евроцента + 3% по мой спомен.

Дай идея коя лекция ще те интересува повече? Ние вече питахме един път, но нямаше предложения.
..................................................

Ако някой иска да ви плати от собствената си сметка в ПейПал, може да преведе парите като подарък.
Тогава не се плаща абсолютно нищо - не ви удържат нито цент.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: e-design   
Дата:   07-10-12 10:32

"Ако някой иска да ви плати от собствената си сметка в ПейПал, може да преведе парите като подарък.
Тогава не се плаща абсолютно нищо - не ви удържат нито цент."

питах и във формата за записване, ще повторя и тука ;-) дайте си ПейПал сметката моля ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: mixmike   
Дата:   07-10-12 13:30

Миналата година пак имаше подобно запитване, но не си спомням какъв беше отговора...Ако в полето "брой възрастни" пиша 1, това какво значи? Само АЗ ли, или записвам себе си "+1"

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 13:52

Само ти:)
За Плевенчани опциите са следните:

1. Ако искат да участват във всичко + мероприятия, коктейли, купон и т.н. - 20лв общо за целия период. Получават бадж, с който имат достъп навсякъде. Също така всички, ще трябва да си носят баджовете, защото това ще е като пропуск навсякъде. Иначе може да се наложи да доплащаме стабилно накрая, а за сега нямаме такъв бюджет, който да покрие допълнителни разходи.

2. Ако желаят да ползват и обяд + вечеря в хотела, обядът и вечерята общо са 20лв/ден.

Пример:
-Човек, който не спи в хотела и не се храни в хотела, но присъства на всичко останало плаща 20лв за целия период.
-Човек, който не спи в хотела, но се храни в хотела(без закуска) и присъства на всичко останало 3х20 + 20 = 80лв за целия период.
-Човек, който спи в хотела, храни се в хотела и присъства на всичко - 140лв за целия период.

Всичко се организира с помощта на мениджмънта на хотела, това са цени, които не зависят от нас, преборили сме се за максимално добри условие, все пак хотелът е 4 звезден и реновиран.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 13:57

Относно техниката.
Предложили сме добри условия на всички марки.
Първи потвърдиха Вип Трейдинг - Пентакс и Тамрон, така че те ще присъстват.
Динафос ще се включат с всичко необходимо и ново, което искат да покажат.
Фактор ще покажат нови принтери и машини, също ще осигурят печат и награди.
Чакаме потвърждение от Сони, Олимпус, Канон и Никон.

До тук сме ОК с мероприятията, които сме включили като програма. Фото Фроум ще поеме финансовия риск:)
Колкото повече марки се включат, толкова повече купон и екстри ще има за всички.
От тях зависи:)



Публикацията е редактирана (07-10-12 14:03)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 13:58

А, и Шуменско ще се включат с добър микс от всичките си видове и марки бира:)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: executioner   
Дата:   07-10-12 14:29

Я аз да питам - с какво са известни тия лектори, струва ли си да си давам парите и да не науча нищо, или пък като кажа че съм бил на този форум и да ми се присмеят че съм се набутал

Не че нещо ама дайте инфо да видим

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: milenmarinov   
Дата:   07-10-12 14:36

Сууууууууууууупер. Благодаря Бони...:):):)[beer] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 14:36

http://bonibonev.com

http://georgy.photo-forum.net/

http://www.vassilnikolov.com/

http://dynaphos.com/resources.php


Даниел Нановски - лекцията за фотографски сайт.

(всъщност пари за лекциите не се дават, плащаш си хотела и храната само)



Публикацията е редактирана (07-10-12 14:47)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   07-10-12 14:44

Ухххххааа! ЗА ЩУМЕНСКО - ЕВАЛА [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]
[smilie24]

ОЩЕ помня купона на Площада в стария Несебър на първия Фотофорум Фест 2007 година "Рок и Бира" - беше много яко!

И една молба. Да се говори с хотела относно вегетарианско меню - да имат някаква информираност и готовност да посрещнат това и да се уточнява още при пристигането. Щото в Люляците имаше големи разправии и уговорки с управителката докато стане нещо по въпроса... На Рибарица миналата година беше по-добре, ама пак със специални уговорки. А иначе е тъпо да си плащаш пълната сума за храна и да се чудиш къде наоколо да ядеш. И една идея в тази връзка - може още във Формата за заявка да се пише ако човека иска вегетарианско меню и да може да им дадете някаква ориентировъчна бройка предварително.



Публикацията е редактирана (07-10-12 14:58)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 14:46

Да, това вече го уточнихме с хотела. Ще осигурят вегетарианско меню. Във формата някои са записали отдолу, но и да са повече ще се погрижим.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: executioner   
Дата:   07-10-12 15:20

супер
а места дали има още?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 15:21

Общо хотелът разполага с 200 места.
Пуснахме записването вчера, до тук са заети 40 места.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   07-10-12 15:34

АКО дойда аз с 3 деца... на 10, 11 и 12 години - ще има ли къде да ни настаните заедно :)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 15:36

Да, ще има. Има и големи апартаменти с две спални, пазим ги за по-големи семейства.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   07-10-12 15:40

ТЕЗИ апартаменти за колко човека се водят??

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 15:42

Водят се за 4 човека, имат по две спални.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: da.fo   
Дата:   07-10-12 16:32

Автор: executioner
Дата: 07-10-12 14:29

Я аз да питам - с какво са известни тия лектори, струва ли си да си давам парите и да не науча нищо, или пък като кажа че съм бил на този форум и да ми се присмеят че съм се набутал

Не че нещо ама дайте инфо да видим








executioner ,
ами поне една снимка си сложи в профила , че да видим и да ти кажем дали ще се набуташ с лекторите , че аман от такива сметкаджии [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: skaishev   
Дата:   07-10-12 16:39

Плевенчани да се регистрираме ли и да превеждаме парите или на място ?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 17:15

Регистрирайте се и в полето за текст опишете, че няма да спите в хотела и ще ползвате/няма да ползвате обяд и вечеря. Добре е да преведете парите, защото ние ще плащаме капаро сега и е важна бройката. Ако не ползвате обяд и вечеря не е фатално да платите 20-те лв и на място, но трябва да знаем бройката, защото всичко се поръчва и капарира предварително от нас.
Ще опишем тези условия във формата на записване.



Публикацията е редактирана (07-10-12 17:18)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Jaly   
Дата:   07-10-12 18:59

Има ли проблем за дете да се доплати на място, така или иначе бройката е за възрастния....?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 19:00

Не е проблем, но трябва да се знае, за да се предвиди настаняването.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: skaishev   
Дата:   07-10-12 19:18

И надявам се последен въпрос - за децата плевенчани [smile] - цената за тях при ползване на обяд и вечеря същата ли е като на възрастен ?
След като уточним това мога да попълня регистрацията и да преведа парите с чиста съвест [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 19:22

Еми не знам, ще питам утре и това и ще допълним във формата:)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: e-design   
Дата:   07-10-12 21:11

толкова ли е таен PayPal акаунта ви ? В такава ситуаьця съм, че имам налични 140 лв, само в ПейПал /п пу да не четат тук от " "Уникредит"

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   07-10-12 21:25

Пламба, ще проверя пак утре в банката е ситуацията с превода на парите от тука и ако измисля начин за плащане без голяма такса или пък се окаже, таксата ми е фиксирана и не зависи чак толкова от сумата (примерно е еднаква независимо дали се пращат 70€, 280€ или 1000€ което май е баш така) - мога като плащам за мен да платя и за теб. Пък ти после като се видим ще оправим сметката. Само че аз ще плащаме не по рано от 13-15, защото трябва да изясня с кого ще ходя и за колко човека изобщо ще плащам.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: GOSPODIN   
Дата:   07-10-12 22:13

Ще има ли възможност за нещо, като половин ФФФ, че някои няма да могат за 4 дена и ще дойдат за 2 (петък вечер или събота сутринта). Разбирам, че винаги може да са в друг хотел и само да присъстват, но все ще е доста неудобно с прихождането.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   07-10-12 22:22

Ами ще зависи от местата. По-рано от средата на месеца няма как да знаем. Тези цени сме ги постигнали по договор с хотела, в който има твърде много изисквания към нас, обвързани с брой хора, нощувки, авансови плащания от наша страна и т.н. Блокирали сме целия хотел, това не става лесно:) Дето се вика, сложили сме главата в торбата, плащаме едни пари и така....
Генерален голям спонсор няма, правим го само заради всички вас, защото го чакахте с нетърпение и питахте:)



Публикацията е редактирана (07-10-12 22:24)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: GOSPODIN   
Дата:   07-10-12 22:30

Бони, разбирам те напълно. Питам от името на синчето и някои други , които може да не се освободят за четвъртък и петък. Ще го измислим някак, важното е да направим купона в , което не се съмнявам![beer] [shtrak] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: papi   
Дата:   07-10-12 22:38

какво е това купон[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: GOSPODIN   
Дата:   07-10-12 22:44

Купонна система, без купон не те пускат в стая 113 [smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Litlle_D   
Дата:   07-10-12 22:54

[beer]



Публикацията е редактирана (08-10-12 00:26)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: papi   
Дата:   07-10-12 23:55

а каква е тази стая 113 [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   08-10-12 00:26

Е то 113 останахме малцинство. [smilie8]

Стели, Миро [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: vikitovikito   
Дата:   08-10-12 00:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   08-10-12 00:37

ТО винаги си е било малцинство групата 113 - просто беше най-шумна [smilie18] [smilie18] [smilie18] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   08-10-12 00:53

Бърд, за това ли постоянно се присламчваше към нея? [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   08-10-12 01:12

НЕ постоянно, а рядко - в началото...

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: fisheye   
Дата:   08-10-12 03:57

https://photo-forum.net/joro/emoticons/271.gif

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ipolit   
Дата:   08-10-12 08:37

За едно дете в двойка може ли да се добави легло, на което да спи или трябва по-голяма стая?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   08-10-12 08:52

Има достатъчно стаи спалня + разтегателен диван. Предвидени са за такива случаи. Споко.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: vladod   
Дата:   08-10-12 09:24

boni , от колко часа има хора в офиса, за да идвам да плащам?[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: valetvitor   
Дата:   08-10-12 11:07

Има хора в офиса (ул. Клокотница 2А, офис 5) от 10.00 до 19.00ч. всеки ден. Обедна почивка от 12.30 до 13.45ч. За всеки случай обадете се предварително - 0882010061

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: da.fo   
Дата:   08-10-12 14:24

След като съм заплатил по банков път и съм попълнил заявката но в началото тя не беше пълна(нямаше допълнителното поле за коментар) как мога да заявя , че искаме апартамент с 3 легла и ще се получава ли някакво потвърждение, че всичко е ОК ? Заявление, пари - получени !

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   08-10-12 14:28

OK, spoko:)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: sas   
Дата:   08-10-12 14:41

А, и нещо много важно, което съм пропуснал.
За стая 113 цената ще е +100лв [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   08-10-12 14:55

Легенда си стана тази 113, нормално е да й се покачи цената. [smilie21] Трябваше да си вземем и чаршафите от миналия път, да ги пуснем на търг, и щяхме да си изкараме парите за следващите няколко пленера напред [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: niro   
Дата:   08-10-12 15:03

Споко, той този хотел изобщо няма стая 113 [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   08-10-12 15:13

Айде бе, няма...

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: da.fo   
Дата:   08-10-12 15:14

Автор: boni
Дата: 08-10-12 14:28

OK, spoko:)


Благодаря !!!https://photo-forum.net/joro/emoticons/trink26.gif
Ще почерпя за хубавите мигове прекарани с ФФест [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   08-10-12 15:20

На кого ли ще се падне тази година [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: kalinari   
Дата:   08-10-12 15:25

Поздравления и уважение за усилията , които полагате за организацията[smilie24]

Един въпрос и от мен - как може да се разбере, какво ще покаже например Вип Трейдинг от Пентакс - новите к-5ци ще ги има ли, обективи и тн.?

А и за другите евентуално участващи представители - Никон, Сони и т.н.

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: da.fo   
Дата:   08-10-12 15:43

kalinari,
най вероятно фирмите-представителки на чужда техника ако не притежават новия модел - нама да кажат нищо за да не разочароват предварително аудиторията [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: J0R0   
Дата:   08-10-12 16:54

https://photo-forum.net/static/forum/2012-10/meyo0780.JPG



Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: realnoncho   
Дата:   08-10-12 17:27

E ся се записах! [smilie5]

P.S. Питане - там където пише име на потребител с който ще съм в стая, а аз съм с жена ми която не е във форума какво да пиша [smilie8]



Публикацията е редактирана (08-10-12 17:34)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: papi   
Дата:   08-10-12 17:38





Публикацията е редактирана (08-10-12 21:15)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   08-10-12 21:07

НОНЧО, ми регни си жената у форума бе - ко се моташ [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: rusinov   
Дата:   08-10-12 21:27

Айде още едит досадник в мое лице :)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: realnoncho   
Дата:   09-10-12 11:55

Записах ни [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: fisheye   
Дата:   09-10-12 16:54

Rock Around ...

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonBand.gif

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Marillion   
Дата:   09-10-12 17:51

Аз имам един въпрос. Регистрирах се и платих. Зная, че организирането на такова мащабно събитие е доста трудоемка работа и все ще изкачат въпроси.
Интересува ме дали ще получим някакво потвърждение за успешна регистрация?

Все пак ще мина 400 км. и да не се окаже, че има някакъв проблем...

Надявам се, че след 17-ти ще има някаква яснота.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   09-10-12 17:56

Да, ще пуснем списък.
Иначе като гледам ти е успешна регистрацията:)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ivoet   
Дата:   09-10-12 17:58

Утре се записваме и от наш'то крайче, остана'а ли 3 места? [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   09-10-12 17:59

Абе има още:) Преполовихме ги, ударихме 100-така.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: AlexHD   
Дата:   09-10-12 18:22

Аз смятах да се записвам другата седмица, ама като гледам може да не останат места. Ще трябва да побързам.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   09-10-12 18:32

Бони, доста хора вече ме питат какъв е срока за плащане /явно има заблуда, че съм от организаторите хиххихи
Пишете все пак някаква инфо - до запълване на местата или средата на месеца?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   09-10-12 20:30

Е нали пише, до 17-ти е 140лв. След това е 148. Записваме докато има места.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: papi   
Дата:   09-10-12 21:47

и аз се записах
че ми взеха и парите дори



Публикацията е редактирана (09-10-12 22:21)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Marillion   
Дата:   09-10-12 21:59

Папи, да си вземеш музиката.... Да направим пак купона.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: galjagl   
Дата:   09-10-12 22:23

супер, но имам питане, фактури могат ли да се издават, че имаме желание да присъстваме 7 - 8 човека от организация?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   09-10-12 22:24

boni написа:

> Е нали пише, до 17-ти е 140лв. След това е 148. Записваме докато има места.


А местата КОЛКО са всичките?

И аз мога ли да се запиша сега примерно да и да платя... и после да добавя още хора - че не е ясна картинката??

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: J0R0   
Дата:   09-10-12 22:28

Естествено, че се издават фактури.
Дори и да не си ги вземете, ние по закон сме длъжни да ги издадем.
Няма как да влязат пари по банкова сметка на фирма и да няма насреща фактура за това.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: viliyana   
Дата:   09-10-12 22:29

Аз съм жена и си търся съфорумка, която е готова да сподели с мен една стая :)[cool] [beer]
п.с. Обещавам, че няма да я снимам [shtrak]



Публикацията е редактирана (09-10-12 22:39)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: galjagl   
Дата:   09-10-12 22:39

ок, благодаря за инфото, с формата и платежното ше оправим нешата и на място ако има нещо неясно.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   09-10-12 23:04

Вили, радвам се, че ще дойдеш [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: papi   
Дата:   10-10-12 00:29





Публикацията е редактирана (10-10-12 03:42)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: DJ_Teddy   
Дата:   10-10-12 01:29

viliyana - Исках да ти предложа да споделим стаята, но като видях че снимаш с Никон се отказвам.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   10-10-12 02:34

Вили, няма ли да идваш със малката моделка? ?? [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: claudiolentini   
Дата:   10-10-12 06:03

много ме яд, за втората поредна година няма как да дойда ... офффффф [smilie9]
приятно искарване приятели [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Bengun   
Дата:   10-10-12 10:54

Някой от София с две свободни места в кола ?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: GOSPODIN   
Дата:   10-10-12 11:03

Bengun, най-вероятно аз ще бъда с такава възможност. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: realnoncho   
Дата:   10-10-12 11:41

Ехей, щом и до пътуването опряхте вече [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   10-10-12 11:41

A някой да мисли да тръгва от София сам с кола на първи преди обед и да иска да му я напълня - аз и няколко дечурлигченца [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: slavidv   
Дата:   10-10-12 14:00

Как ще разберем дали всичко е ОК със записването и плащането?
Платих по банка за двама, да чакам ли потвърждение или само да се надявам че всичко е ОК.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   10-10-12 14:05

Всичко е ОК, след 17-ти ще пуснем списък, няма проблем.
130 места вече са заети.



Публикацията е редактирана (10-10-12 14:06)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ipolit   
Дата:   10-10-12 15:15

В играта съм с 3 жени.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ivoet   
Дата:   10-10-12 16:22

Ам, такова... ще има ли обаждане да потвърдим, или щом сме се записали чрез формата всичко е наред и няма да останем навън в дъжда? [smile]

П.п. Също така не съм сигурен във формата дали съм избрал спалня или отделни легла, това как мога да го проверя и евентуално поправя докато не е късно?



Публикацията е редактирана (10-10-12 16:28)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: vuvi   
Дата:   10-10-12 22:53

Плевени, ще направим ли стабилна агитка?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   11-10-12 00:54

Цитат от програмата на ФФФ 2012:
Преди и по време на Фото Форум Фест ще проведем един интересен конкурс.

Една от най-популярните фотографски теми във всекидневието е семейната фотография. Много често хората искат да направят добри снимки на най-близките около тях. В тази насока сме подготвили конкурс на тема "Портрет на моят най-близък човек по време на ФФФ2012". Всеки ще може да предаде за печат само един кадър.





Понеже на едно друго място в нета се заформи спор-дискусия относно темата и регламента на конкурса - мисля, че ще е нужно малко пояснение и евентулано да попромените този текст. Да кажете кога може да са направени снимките и да уточните срок за предаване на кадрите. Защото така както сте го написали, верно нищо не се разбира и може да има различни тълкувания.

КОГА трябва да са правени снимките?? Преди и по време на Фото Форум Фест?? Или въпросния Портрет на моят най-близък човек по време на ФФФ2012" трябва да е направен по време на феста? Или просто трябва да разполагаме със портрет на човека дето ще ни се окаже "моят най-близък човек по време на ФФФеста" - независимо от това, кога сме я направили - преди или по време..! Важно е само да ни е "най-близкия чиляк на ФФфеста"

Яснотата по въпроса не идва и от това, че в програмата пише:
02.11 – петък
Акредитация и настаняване. Предаване на файлове за конкурса.
Рецепцията на хотела


а за 03.11 – събота нищо не пише относно Предаване на файлове за конкурса.

..тоест снимките могат да се предават само в петък, а в Събота - НЕ ? [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: AlexHD   
Дата:   11-10-12 06:36

Чудя се дали ще е интересно за някой непрофесионален фотограф като мен, който не познава никой?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   11-10-12 07:37

Не се чуди хич - хем ще е интересно, хем ще се запознаеш :))

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: GOSPODIN   
Дата:   11-10-12 10:20

То пък тука сме едни професионалисти...[beer] [smilie21] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: vilito85   
Дата:   11-10-12 10:36

Обадих се да питам за домашните любимци, т.к. и мен ме вълнуваше този въпрос, но за съжаление не е позволено :(

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: stella_star   
Дата:   11-10-12 11:33

"Успешно попълнихте заявката за участие във Фото Форум Фест 2012." [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ivoet   
Дата:   11-10-12 13:14

<<AlexHD
Дата: 11-10-12 06:36

Чудя се дали ще е интересно за някой непрофесионален фотограф като мен, който не познава никой?>>

На мен ще ми е ултра интересно. Познавам единствено хората, с които отивам, но нямам търпение да се запозная с колкот' се може повече хора. Нямам търпение. [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: vladod   
Дата:   11-10-12 15:43

Не се чуди !!!
Хем ще е интересно, хем няма начин да не намериш интересни, за теб, хора [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: AlexHD   
Дата:   11-10-12 16:01

Вътре съм! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: rusinov   
Дата:   11-10-12 17:02

И мен ме интересува въпроса за конкурса на тема "Портрет на моят най-близък човек по време на ФФФ2012". По време на феста ли трябва да е заснет кадъра? На любим човек или просто на най-близкия приятел по време на феста трябва да е? До кога последно трябва да се предаде кадъра? [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   11-10-12 17:14

rusinov, с една дума, трябва на кадъра ти да присъствам аз [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: rusinov   
Дата:   11-10-12 17:33

абе аз си знам, ама чакам официално потвърждение от организаторите.... иначе даже съм ти намислил кадъра, ако щеш вярвай [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   11-10-12 17:37

Значи да взимам родзувата перука [smilie18] [smilie18]
ПС, не вярвам [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: rusinov   
Дата:   11-10-12 17:41

Честна дума, вчера го мислех как да стане [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: papi   
Дата:   11-10-12 18:33

а аз пък ще си взема вълшебния дзелен дзъздобран...[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: fisheye   
Дата:   11-10-12 18:59

Хахаха, papi - вземи го ![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: papi   
Дата:   11-10-12 19:57

слушам...
нещо друго


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   11-10-12 20:53

Къш бе, спамъри [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Marillion   
Дата:   11-10-12 21:25

Аз ще снимам Папи... от сега да се знае.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   11-10-12 22:41

А аз ще снимам Marillion как снима papi [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: fisheye   
Дата:   11-10-12 22:57

а аз ще си дрънкам на китарката, докато се снимате [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   11-10-12 23:25

А аз ще "пригласям" на дарабуката [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: navyblue   
Дата:   12-10-12 10:09

Здравейте,
вчера се записах за Фото фест 2012 - интересувам се дали ми е потвърдено запитването, за да платя днес по банков път. Понеже нямам възможност от четвъртък, съм ви писала, че в петък вечерта ще дойда.
Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: neillmakoli   
Дата:   12-10-12 10:10

Вчера следобяд се записах но нямам потвърждение на мейла...

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   12-10-12 10:12

Никой няма потвърждение по мейл, дори и платилите. Горе Бони каза, че след 17 ще пуснат списък кой е платил [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: neillmakoli   
Дата:   12-10-12 10:17

Мерси диди....невенче значи сме там

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   12-10-12 10:19

При записването веднага ви излиза надпис, че сте се записали успешно. Който е попълнил формата е в списъка, споко.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: lansky   
Дата:   12-10-12 13:28

Автор: J0R0
Дата: 09-10-12 22:28

Естествено, че се издават фактури.
Дори и да не си ги вземете, ние по закон сме длъжни да ги издадем.
Няма как да влязат пари по банкова сметка на фирма и да няма насреща фактура за това.


за да пуснете фактура ще са Ви нужни данните на фирма или ЕГН на лицето, което е платило парите - откъде ще ги вземете?[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: J0R0   
Дата:   12-10-12 15:37

Никакъв проблем не е фактурите да са само с имената на хората, без егн. 100% валидни са.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: vilito85   
Дата:   12-10-12 16:33

<<< Автор: BirdOfPray
Дата: 11-10-12 00:54

Цитат от програмата на ФФФ 2012:
Преди и по време на Фото Форум Фест ще проведем един интересен конкурс.

Една от най-популярните фотографски теми във всекидневието е семейната фотография. Много често хората искат да направят добри снимки на най-близките около тях. В тази насока сме подготвили конкурс на тема "Портрет на моят най-близък човек по време на ФФФ2012". Всеки ще може да предаде за печат само един кадър.



Понеже на едно друго място в нета се заформи спор-дискусия относно темата и регламента на конкурса - мисля, че ще е нужно малко пояснение и евентулано да попромените този текст. Да кажете кога може да са направени снимките и да уточните срок за предаване на кадрите. Защото така както сте го написали, верно нищо не се разбира и може да има различни тълкувания.

КОГА трябва да са правени снимките?? Преди и по време на Фото Форум Фест?? Или въпросния Портрет на моят най-близък човек по време на ФФФ2012" трябва да е направен по време на феста? Или просто трябва да разполагаме със портрет на човека дето ще ни се окаже "моят най-близък човек по време на ФФФеста" - независимо от това, кога сме я направили - преди или по време..! Важно е само да ни е "най-близкия чиляк на ФФфеста"

Яснотата по въпроса не идва и от това, че в програмата пише:
02.11 – петък
Акредитация и настаняване. Предаване на файлове за конкурса.
Рецепцията на хотела

а за 03.11 – събота нищо не пише относно Предаване на файлове за конкурса.

..тоест снимките могат да се предават само в петък, а в Събота - НЕ ? [smilie11] >>>

Дали има яснота по този въпрос???


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   12-10-12 16:46

Ще го изясним до понеделник.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: neillmakoli   
Дата:   12-10-12 18:34

[smilie8] Не видях надписа че съм се записал успешно, може да съм го пропуснал, но преведох парите [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Pavlov   
Дата:   12-10-12 21:12

А някакво потвърждение, на e-mail примерно, ще има ли, че сме записани?
Имам предвид, след като преведем и парите.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: apeev1   
Дата:   12-10-12 21:29

Автор: slavidv
Дата: 10-10-12 14:00

Как ще разберем дали всичко е ОК със записването и плащането?
Платих по банка за двама, да чакам ли потвърждение или само да се надявам че всичко е ОК.

Автор: boni
Дата: 10-10-12 14:05

Всичко е ОК, след 17-ти ще пуснем списък, няма проблем.


Четете добре за да не задавате еднакви въпроси по сто пъти.
[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: dreamitko   
Дата:   12-10-12 23:10

От Варна иска ли да пътува някой/я..... с мен ?
От мен транспорта. Претенциите ми са: Да не хъркаш и прцкаш в колата и в стаята, ако ще сме заедно в хотела. Иначе аз съм кротък, неосъждан, пийвам малко и множко, не хъркам, прцкам само навън тихичко.... .
П.П. Сега ще се записвам и превеждам парите.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: fotocolor   
Дата:   12-10-12 23:18

записали сме се 3-ма,в понеделник превеждаме и сумата.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   13-10-12 05:55

Митко - фен съм ти на студийните автопортрети с фолклорна тематика....[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: lansky   
Дата:   13-10-12 14:26

Автор: J0R0
Дата: 12-10-12 15:37

Никакъв проблем не е фактурите да са само с имената на хората, без егн. 100% валидни са.


явно не сте регистрирани по ДДС - защото от липсата на ЕГНта щяхте да имате техничски проблем с попълването на дневниците за продажбите и щеше да си наясно какъв е проблема

ЗАКОН ЗА СЧЕТОВОДСТВОТО
Чл. 7. (1) Първичният счетоводен документ, адресиран до други предприятия или физически лица, съдържа най-малко следната информация:
3. наименование, адрес и номер за идентификация по чл. 84 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс на издателя и получателя;


ЗДДС
Чл. 114. (1) Фактурата задължително съдържа:
8. идентификационен номер по чл. 94, ал. 2 на получателя, съответно номера по чл. 84 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс - когато получателят е нерегистрирано по този закон лице, идентификационен номер за целите на ДДС - когато получателят е регистриран в друга държава членка, друг номер за идентификация на лицето, когато такъв се изисква съгласно законодателството на държавата, където е установен получателят;

ППЗДДС
§ 1. (1) (Предишен текст на § 1 - ДВ, бр. 3 от 2007 г., в сила от 01.01.2007 г.) За целите на този правилник:

1. "Идентификационен номер" е:
в) единният граждански номер или личният номер на чужденец - на физическите лица, които не са вписани в търговския регистър, съответно в регистър БУЛСТАТ;


ДОПК
Чл. 84.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 34 от 2006 г., в сила от 01.01.2008 г.) Идентификацията на физически лица, които не са вписани в търговския регистър, съответно в регистър БУЛСТАТ, се извършва чрез единния граждански номер или личния номер на чужденец.



Да, и ЗДДС се прилага И ОТ ФИРМИТЕ НЕРЕГИСТРИРАНИ по него - като единствено можеш да се разминеш с "трайно отпечатаните реквизити по фактурата, изисквани от чл 78 от правилника" - сиреч десетразрядната номерация може да си я изпишеш на ръка грубо казано...

та при условие, че смятате да издадете над 100 фактури на физически лица (отделно, че няма нужда да го правите), бих ви посъветвал да си питате счетоводителя, дали все пак да рискувате да нямат ЕГН... за булстатите на фирмите сами сте убедени, че няма как да стане.

пууу, че дълго стана - ама поне доста хора имат фирми - надявам се да не им се губи ))) [beer]



Публикацията е редактирана (13-10-12 14:28)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: J0R0   
Дата:   13-10-12 17:26

Лански, не сме регистрирани по ДДС.
За да ти отговоря съм питал счетоводителя си, който три пъти ми повтори, ЧЕ НЯМА ПРОБЛЕМ.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: джъмбо   
Дата:   14-10-12 14:06

последните 2 поста са някак излишни... и не виждам смисъл [smilie8] а и преди това... фактура за да ида на събитие почивка?!?!?!? забравете за малко да *** държавата в движение и си направете кефа... в крайна сметка... ви организират един вид съфорумци а не някоя крадлива агенция

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: da.fo   
Дата:   14-10-12 20:31

И аз не мога да го разбера това това - дайте фактура , та дайте , сякаш като ходят до Мармарис за седем дена и за 360 лева все фактури (че и по ДДС) получават [smilie3]. Май "под вола теле търсят" [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Gotin9000   
Дата:   15-10-12 17:25

Здравейте !

Може ли някакво потвърждение за моята резервация - или след като платя сумата?
Утре мога да го направя в офиса !
Благодаря предварително

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Gotin9000   
Дата:   15-10-12 17:31

Разбрах - прочетох по-горе

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: sas   
Дата:   16-10-12 01:38

Да ви кажа, че следващите 2-3 очакваме плащането на заявените места. Ако някой не плати, пак ще пуснем свободни места за записване.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: wish_mastera   
Дата:   16-10-12 08:19

Някой от Варна да има 1 свободно място в колата? Колегата dreamitko е пълен.



Публикацията е редактирана (16-10-12 11:58)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: petuk   
Дата:   16-10-12 10:25

Има ли много хора, които са се записали, но не са платили?
Вчера тъкмо мислех да се запиша и изчезна формата. :(

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   16-10-12 12:45

Не можем да съберем повече от 200 души, не очаквахме, че ще има толкова желаещи. Има и втори хотел, който е на същата фирма и е близо до първия, събира около 80 души, но ако го напълним, няма как да се съберете по време на лекциите, коктейлите и парти вечерите в съответните зали. По заявки местата са заети, но все още не са платили около 1/3 от хората. До 1-2 дни ще имаме яснота.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: mixmike   
Дата:   16-10-12 16:08

Да ви кажа, че следващите 2-3 очакваме плащането на заявените места. Ако някой не плати, пак ще пуснем свободни места за записване.

Току що платих по банка. До последно щях да минавам през офиса, ама ме налегнаха лични грижи. Само да не хартисам, че съм се записал от първите 10 :)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: pepi34   
Дата:   16-10-12 16:54

Аз вчера заявих и платих за 2ма и 1 дете, надявам се да не стане грешка и да се окаже , че съм извън или във втория хотел!

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   16-10-12 17:11

VIP Trading обявиха какво ще покажат и какво ще можете да тествате:

* Pentax (645D + 55мм, К5 II, К5 IIS, K30, К01, Q10, набор от обективи , X5, Optio WG2, бинокли, зрителни тръби и др.

Tamron - новият Tamron SP 24-70mm F4/5.6 Di VC USD, и тестови обективи от наличните модели..


Leica - новият Leica X2, М9 - вероятно, не 100% сигурно.

Екшън камерата ION Air Pro Plus

батерии Sanyo Eneloop

Телефони: модели на Motorola и HTC

Радиостанции, ел.книги и други

Очакваме Canon да изпратят списък, тъй като потвърдиха участие.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: pepi34   
Дата:   16-10-12 19:35

Леле, сега прочетох цялата тема. Изкривили сте го Бони от въпроси, направо се учудвам , че ви търси решение на всички проблеми. Например , с Ядене или без Ядене ( добре че не питахте за цена с пиене или без него)На семинара на НАПСФВ през април направих 5 различни пакета, за да има угодия на всички и после брах големи ядове и то само при 100души, а тук ще са над 200.Предусещам какво ще стане, ако персонала на хотела не е много в час(случва се редовно по знайни и незнайни хотели в БГто) Може ли с кучета, а може ли с котки, ами папагали, гущери, змии? За децата ми се изясни положението, а домашните любимци и те ли ще присъстват на лекциите и под каква форма?[shtrak] [shtrak] [shtrak] Не че нещо, но май при 200 души участници да налице 400броя различни желания. Съмнявам се, че може на всеки да се угоди, по скоро си мисля, че трябва да се ограничат желанията в сверата на фотографията, пиенето и купона.[beer]



Публикацията е редактирана (16-10-12 19:38)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: da.fo   
Дата:   16-10-12 21:14

Да се радваме , че сме случили на админи [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: GOSPODIN   
Дата:   16-10-12 21:35

Аз ще изкажа едно доста по-различно мнение,защото мисля, че някои от записалите се нямат нищо общо с фотографията и Фото Форум, а просто използват евтиния all inclusive за да си отдъхнат.

Тези хора заемат много места и форумци свързани и живеещи с изкуството на фотографията, няма да могат да присъстват, поради изчерпване на местата.

Не говоря за придружители (съпрузи, деца и т.н), а за тотално външни субекти.
Заключението ми е на базата на присъствието на последните 2 ФФФ и на коментарите в темата.
Поради отворения достъп до събитието не може да се поставят ограничения, но си заслужава да се помисли по този въпрос.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: J0R0   
Дата:   16-10-12 22:00

Здравко, ако са тотално външни, няма как да се запишат. Изисква се регистрация във Фото Форум :)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ivanino   
Дата:   16-10-12 22:30

Наистина много време, търпение, усилия и, вероятно, много нерви са нужни за организирането на подобни масови събития! И за да уважим всичко това, нека да не издребняваме и да не се вторачваме в дребните неща, а да кажем едно голямо "Благодаря!" на организаторите! И да се настроим с повече положителни емоции в очакване на времето за срещи със стари и нови приятели! Дано и времето е с нас! [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: fisheye   
Дата:   16-10-12 22:48

Няма нищо по-хубаво от лошото време ! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ishootpeople   
Дата:   16-10-12 23:14

Някой от Бургас ще пътува ли натам ?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   16-10-12 23:44

3 коли поне сигурно ще има от Бургас [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: papi   
Дата:   17-10-12 00:00

бургас ще превзема плевенско...

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Тед   
Дата:   17-10-12 00:05

boni, само да поправя:
новият тамрон е: SP 24-70MM F/2.8 Di VC USD

Тамрон 24-70

сигурно от фирмата са го объркали. Това е интересен обектив и със стабилизация.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ishootpeople   
Дата:   17-10-12 00:20

Ами кога ще тръгвате от БС ? И ние сме една кола хахаа да сме заедно по пътя

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: da.fo   
Дата:   17-10-12 00:50

Ние като репетиция ще си направим сбирката в Трявна за да сме с един отскок напред [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ivanino   
Дата:   17-10-12 13:14

ishootpeople, давай някакви предложения - наистина е добре да се организираме и да пътуваме заедно - по-интересно ще бъде...!

Автор: DidiAndreeva
Дата: 16-10-12 23:44

3 коли поне сигурно ще има от Бургас


Диди, кои са колите, за които ти знаеш?![smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ishootpeople   
Дата:   17-10-12 13:18

Ами зависи кой кога ще тръгва аз ще тръгвам на 1ви към обяд

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: papi   
Дата:   17-10-12 15:01

да чакаме ли списък...



Публикацията е редактирана (17-10-12 15:06)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: gadamer   
Дата:   17-10-12 15:39

Списъкът ще бъде ли пуснат днес?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: anete   
Дата:   17-10-12 18:23

Обръщам се с молба към заявилите участие - ако някой е възпрепятстван да дойде, моля да ми пише своевременно. Една млада дама от Варна успя да си освободи дните в началото на ноември и би желала да вземе участие в това чудесно фотографско събитие. Не пожелавам на никого непредвидени ангажименти, но ако все пак поради такива някой не може да дойде - нека зарадва госпожицата.
Благодаря предварително от нейно и свое име.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: wish_mastera   
Дата:   17-10-12 19:33

Аз също се освободих от задълженията си и бих искал да присъствам. Нареждам се на опашката за резервиране на евентуално свободно място :)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: neillmakoli   
Дата:   17-10-12 22:48

Ако има някой дето тръгва в петък вечерта от София на 2 ноември и има свободно място нека пише...Една приятелка си търси транспорт [smitten]



Публикацията е редактирана (17-10-12 23:11)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   17-10-12 23:13

До края на днешния ден имаше останали около 30 заявени, но неплатени места. Пуснали сме мейл на всички. Ще изчакаме до утре вечер.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: kalinari   
Дата:   17-10-12 23:30

Нареждам се и аз, ако останат неплатени места.


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   18-10-12 02:17

pepi34, големи простотии си написал [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: pepi34   
Дата:   18-10-12 02:34

Понеже си си направил труда, да върнеш темата 2 страници назад, само за да ме настъпиш, ще ти отговоря - първо организирай абсолютно сам поне едно мероприятие за 100+ човека , опитай се да угодиш на всички и тогава ме критикувай.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: vilito85   
Дата:   18-10-12 08:34

Организирането на каквото и да е събитие е трудоемко! А особено пък с мащабите на това - още повече. И все пак, хората, които са се заели с това предполагам не се занимават професионално с мероприятия и едва ли пък плащат на фирма за това, което пък увеличава отговорността и напрежението! Всеки, който поне веднъж в живота си е имал възможността да организира каквото и да е, знае за какво става въпрос. Никога не може да се угоди на всички, винаги ще се намери някой, който да има претенции за щяло и нещяло, друг е въпроса пък, че има и такива дето само се чудят за какво да се захванат. Така че, нека уважаваме труда на тези хора, те го правят за нас, да си изкараме хубаво и да се забавляваме! Разни коментари са просто излишни, освен ако не са свързани с предстоящото събитие и помощ в това! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ani4ka194   
Дата:   18-10-12 10:14

i na men mi se iska da registriram i zapazq 2 mesta Ani Kostova i Svilen Popov

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: stella_star   
Дата:   18-10-12 10:58

да, Ани и Свилен [cool] искаме да ги запишете [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: stella_star   
Дата:   18-10-12 11:32

а няма ли да отчетем и Хелоуин на 1ви ? https://photo-forum.net/joro/emoticons/508.gif



Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: fisheye   
Дата:   18-10-12 11:56

може направо с костюмите да дойдат всички [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: stella_star   
Дата:   18-10-12 13:45

ми става..Боби ти как ще се костюмираш [smilie25] ?


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: GOSPODIN   
Дата:   18-10-12 13:48

To Хелуин трябва да празнуваме, какви са тези архаични народни будители...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: stella_star   
Дата:   18-10-12 14:08

е Хелоуин де, кой говори за будители [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Venci_gan   
Дата:   18-10-12 14:19

1 и 2 ноември съм на бачкане , на 3 и 4 може и да намина на по кафенце.[smilie3] Живея в Плевен, който желае да се видим,[beer] да пише на л.с.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ani4ka194   
Дата:   18-10-12 16:38

Didi i nie sme tuk, v Pomorie nadqvam se da uspeem da se zapi6em[shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: kiro1455   
Дата:   19-10-12 08:51

Чакам две свободни места за мен и /мастерал/ Сашо Иванов.
Има ли ??????

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: gadamer   
Дата:   19-10-12 09:32

Добър ден [smile] Кога ще получим потвърждение на резервациите?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: valetvitor   
Дата:   19-10-12 09:38

Записването за ФФФ 2012 приключи. Няма да пускаме отново формата за регистрация.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: redgy   
Дата:   19-10-12 10:45

Честито на печелившите! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: stella_star   
Дата:   19-10-12 12:55

Проверете си имейлите, от ФФ изпращат потвърждение на плащането на всеки!!! [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: realnoncho   
Дата:   19-10-12 15:21

https://photo-forum.net/joro/emoticons/508.gif



Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   19-10-12 21:29

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: neillmakoli   
Дата:   19-10-12 21:37

[cool] [cool] [cool] [shtrak] [shtrak] [shtrak] И наздраве с червено винце[smilie3] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: stella_star   
Дата:   19-10-12 23:45

Не викай 'наздраве'..а вземи па донеси на феста винце[smilie5] [cool] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: fisheye   
Дата:   20-10-12 03:22

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Marillion   
Дата:   20-10-12 07:17

[beer] [beer] [beer]

и мезе да донесат... не само вино.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: GOSPODIN   
Дата:   20-10-12 21:13

Каква тишина е настанала след края на записването...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: fisheye   
Дата:   20-10-12 21:42

пазят сили за........[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: vgramatikov   
Дата:   20-10-12 22:43

Приятно прекарване "колеги".
Надявам се един ден като съм по свободен да се видим с повечето от вас.Тази зима съм завързан за града. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   20-10-12 23:23

ПАК да питам - някой да тръгва с празна кола на 1 ноември от София към обед и да иска да му я напълня с дечурлига ?? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: vladod   
Дата:   21-10-12 08:56

Сили сме събрали - купона ще да бъде як, нямам съмнения
[shtrak] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: jingov   
Дата:   21-10-12 12:28

Имам един въпрос [smilie8] фотохапарата трябва ли да си го носим ?[smilie25] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Pavlov   
Дата:   21-10-12 14:14

Тъй като ще бъда сам - има ли желаещ да си поделим двойна стая? Държа само да е непушач. Марката на апарата няма значение [smile] .
Моля, на ЛС.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ivoet   
Дата:   21-10-12 16:36

Аз пък да питам ако ви снимам скришно или явно ще се сърдите ли? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: zizero   
Дата:   21-10-12 20:19

Някой тръгващ от София да има две места в колата?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   22-10-12 08:29

Canon България обявиха техниката, която ще донесат и която ще можете да тествате:

DSC

PowerShot G1 X
PowerShot G15
PowerShot S110
PowerShot SX50 HS
PowerShot SX500 IS

SELPHY CP900 (compact photo printer)

SLR

EOS 650D
EOS 60D
EOS 7D
EOS 5D Mark III
EOS 1D X

Различни обективи, между които :

EF40mm STM
EF-S 18-135 STM
EF 14mm
EF 16-35mm
EF 70-200/2.8 L IS II
EF 100mm Macro IS
TS-E 17mm
TS-E 24mm

Ще направят и презентация.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: GOSPODIN   
Дата:   22-10-12 09:06

EOS 5D Mark III
EOS 1D X [smilie24] Браво!

Обективите...добре, но няма нито един "тенор".[smilie8]

Все пак е хубаво, че ще има и канонска техника на ффф![shtrak]



Публикацията е редактирана (22-10-12 09:07)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   22-10-12 09:12

Аз написах "между които".
Доколкото знам ще носят различни обективи, тези са по-специалните.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: realnoncho   
Дата:   22-10-12 10:24

G15 и 40 2.8 са ми интересни от тези [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: stella_star   
Дата:   22-10-12 12:06

Уважаеми Админи, организатори на ФФФ 2012, какво стана със списъка на записаните за събитието? Ще го публикувате ли? [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ilchoni   
Дата:   22-10-12 12:50

Охх, тилт шифтчеее [smitten] [smitten] [smitten] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: pivanov   
Дата:   22-10-12 15:05

И то 17...

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: borkopent   
Дата:   22-10-12 16:29

От Варна колко ли хора ще сме???Да направим някаква организация,ако искате[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Miro__Slav   
Дата:   22-10-12 17:12

boni да смятаме ли, че тези който няма да ползват нощувки и храна могат да платят на място?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: neillmakoli   
Дата:   22-10-12 18:04

Аз пак да попитам ако тръгва някой от Сф в петък, търся за една приятелка място.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: redgy   
Дата:   22-10-12 19:14

Имаме в колата още 1 свободно място от Варна и обратно. Ако някой няма осигурен транспорт, да пише ЛС. [smile]
За предпочитане, непушач![smile]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   22-10-12 20:09

Автор: Miro__Slav
Дата: 22-10-12 17:12

boni да смятаме ли, че тези който няма да ползват нощувки и храна могат да платят на място?



Не, и да искаме няма как да поемем повече хора. Лимитът е достигнат, а той е 200 души.
Съобразен е с конферентни зали, ресторант, механа и т.н.



Публикацията е редактирана (22-10-12 23:35)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ivan.s.mihaylov   
Дата:   22-10-12 22:51

Здравейте [cool]
Има ли някой който ще тръгва от София на 1-ви с две свободни места в колата?

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: Pineapple_Pix   
Дата:   23-10-12 13:07

И още един търсещ транспорт от София. В крайна сметка ако няма места по колите на колегите и колежките може да се организираме група за пътуване с влак или автобус от София до Плевен

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: realnoncho   
Дата:   23-10-12 16:08

Брех, всички от рано сме се пакетирали явно.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: orhidgirl   
Дата:   23-10-12 23:17

Тръгваме от София на 1.11 - 9.00ч. и се връщаме на 4.11 след 14.00ч., кола Mercedes E-class - има две свободни места за непушачи. Ние сме само двама и местата са за двама отзад, по 20лв. на човек (отиване и връщане). Тел. 0898 247933 [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: orhidgirl   
Дата:   24-10-12 12:17

Едното място е запазено, остана още 1 свободно.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: realnoncho   
Дата:   24-10-12 12:36

Анкетна форма получих, само че като искам да присъствам на лекции/уъркшопи, които се припокриват като време ще решавам на място [smilie25]

П.П. И да внимавате с музиката, ей! [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ivoet   
Дата:   24-10-12 13:52

realnoncho, знам, че няма да те разочароваме (трябваше да изберем попфолк, нали?) [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: BirdOfPray   
Дата:   24-10-12 14:49

Синеокия написа:

> И още един търсещ транспорт от София. В крайна сметка ако няма места по колите на колегите и колежките може да се организирам група за пътуване с влак или автобус от София до Плевен




Aз сигурно няма да намеря някой мераклия сам шофьор да ме вземе с 3 дечурлига, така че може би ще пътуваме с влак. Ако има и други, които нямат друг вариант и искат - може да се организираме заедно за пътуването - хем за компания, хем може да се вземе групов билет с отстъпка за малки групи (от 3 до 6 души)

Има няколко подходящи влака:
Тръгва - Пристига / категория
9:10 - 11:52 / МБВ (малко е рано според мен)
10:05 - 13:03 / БВ (този е идеален)
13:15 - 16:16 / БВ (и този е добре)
15:40 - 18:32 / БВ (леко късно, но пак бива)
17:30 - 20:20 / RБВ (този вече е последен късен вариант)

Така че - пишете ако има желаещи!

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   24-10-12 15:02

Споко, ще нагласим лекциите и уъркшопите. Затова е анкетната форма, за да се ориентираме за предпочитанията ви.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: skaishev   
Дата:   24-10-12 19:28

Понеже хотела в Кайлъка е доста далече от гарата и няма удобен градски транспорт мога да предложа да взема някои колеги от гарата и да ги закарам до хотела. Ако трябва ще направя 2-3 курса [beer]
Внимавайте с такситата пред гарата - обикновено там стоят измамници

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: almanah   
Дата:   24-10-12 19:32

Boni, и какво сега стана - тези дето бяха без нощувки и изхранване не могат да се запишат поне за уъркшоповете и купона, така ли? Защото аз във формата (поне, когато я гледах) нямаше такава опция за записване.
А и не виждам такъв проблем с присъствието, след като добре знаете, че не всички присъстват на всички лекции и уъркшопове. Всеки ходи на това, което най-много го интересува - поне от наблюдения върху миналия фест.
Наистина ли няма да има възможност само за "участие" във ФФФ, както бяхте обявили по-рано?



Публикацията е редактирана (24-10-12 19:33)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: magnet   
Дата:   24-10-12 21:14

Аз ще пътувам от София в четвъртък.
В колата има две свободни места. Предполагаем час на тръгване - малко след 14:00. Връщане в неделя.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: boni   
Дата:   24-10-12 21:35

almanah, кой каза че няма?
Много хора се записаха. Имаше си такава опция. Трябва обаче да знаем колко са хората, защото в един момент може да стане проблем, капацитета не е безкраен.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: skaishev   
Дата:   24-10-12 22:09

карта за най-лесен достъп до хотела за хора, пристигащи от София


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: ipolit   
Дата:   25-10-12 10:04

Вярна ли е тази карта, щото като се напише плевен парк-хотел кайлъка и го дава на друго място


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: skaishev   
Дата:   25-10-12 11:03

Картата е вярна - другото място, което показва ipolit, е точно на центъра на Плевен и няма нищо общо с Парк хотел Кайлъка

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012 - форма за записване
Автор: skaishev   
Дата:   25-10-12 11:07

Ето и местоположението от официалната страница на хотела


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: sunmary   
Дата:   25-10-12 23:30

А дали има някой от района на Казанлък, Стара Загора, Нова Загора, Чирпан, Хасково ... ? Така де, някой от тази посока да тръгва/минава? [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: BirdOfPray   
Дата:   26-10-12 03:51

Бургаската Агитка ще намине може би от там... ако не минат през Шумен де ;)
Аз имам една позната дето ще тръгва от Ст.Загора де.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   26-10-12 08:27

А най-вероятно е Бургаската група да мине по Хаинбоаз [smilie5] , поне засега плановете са такива [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: orhidgirl   
Дата:   26-10-12 10:33

Местата са запазени за Г. и негов приятел.

Автор: orhidgirl
Дата: 23-10-12 23:17

Тръгваме от София на 1.11 - 9.00ч. и се връщаме на 4.11 след 14.00ч., кола Mercedes E-class - има две свободни места за непушачи. Ние сме само двама и местата са за двама отзад, по 20лв. на човек (отиване и връщане).



Публикацията е редактирана (26-10-12 16:41)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: ElBandido   
Дата:   26-10-12 10:55

с Mercedes E-class, хахах ти разцепи мрака бе хахахаха[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: Pavlov   
Дата:   26-10-12 13:21

almanah - чета, че това е за отиване И връщане. 10 лв за 173 км ми се струва нормално.
Все пак, на който му е много, да си търси друг превоз.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: GOSPODIN   
Дата:   26-10-12 13:25

almanah, зависи колко коня е колата. Ако е 140-150 и нагоре си е нормално да харчи около 8 на сто. и тогава сметката излиза: около 400км. отиване-връщане по 8 на сто по 2.60лв. = 83лв.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: orhidgirl   
Дата:   26-10-12 16:40

сметката е правилна, колата е мощна и цената е за двете посоки. Двете места са запазени.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: vladod   
Дата:   26-10-12 19:54

Какво коментирате неща, които не ви засягат?
Колкото - толкова!
Като не ви изнася - ей го рейса ...бързо, удобно, приятно и най-вече и преди всичко почти без пари [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: GOSPODIN   
Дата:   26-10-12 22:53

Без пари...[smilie5] Еднопосочен е 15лв. , а двупосочен 25лв. , до хотела са още 6-7 км. с такси.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: Pavlov   
Дата:   26-10-12 22:59

Бих казал, че до хотела са 6 км разходка из Плевен с фотоапарат в ръка [shtrak] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: marrio31   
Дата:   27-10-12 15:37

тия дето им е скъпо..на стоп,или пеша,или да не тръгват[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: BirdOfPray   
Дата:   27-10-12 17:32

Aз 2010 отидох до Габрово (от Варна) на Стоп - за кеф.. беше много приятно :)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: GOSPODIN   
Дата:   27-10-12 19:11

И даже апарат си купи [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: GOSPODIN   
Дата:   27-10-12 23:37

pepi34, не се пали толкова, BirdOfPray го е направил, не да пести пари явно, а за емоцията. Само не знам кой го е качил на стоп до "Люляците", защото там всички карти на ГПС показваха, че няма път и "ореш" с колата през гората, а и си беше далеч от Габрово. [smile]

Призовавам да не се спори на дребно и заяжда в тази хубава тема, защото само след няколко дни 200 фото-човеци ще се видим на живо , за да направим следващия голям купон наречен ФФФ'2012!

Нека бъдем приятели в предстоящия празник на фотографията, без значение Канон- Никон, Мерцедес-Жигула, влак-автостоп и т.н. ![cool] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: boni   
Дата:   27-10-12 23:52

А така:) Пък и освен Шуменско, ще се включи и Поморийско злато, с колекция отбрани вина, ракии, мастики и брендита. Работата загрубява....

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: GOSPODIN   
Дата:   28-10-12 00:05

boni, Бог да те поживи, за добрата вест! [cool] [smilie21] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: vladod   
Дата:   28-10-12 00:14

Охоооо, щом и поморийския винзавод ще се включи, става страшно [beer]
Хайде, не остана ...

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: boni   
Дата:   28-10-12 00:18

От марките и Олимпус се присъедини, ще има модели и на Оли.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: boni   
Дата:   28-10-12 00:28

До понделник ще публикуваме финализирана програма, че се оказа за събота сутрин някакво интересно мероприятие в с. Горталово до Плевен. Там природата била много екзотична, с река, каньон, скали и т.н.

А ето и събитието, което ще може да бъде посетено - надбягване с кучешки впрягове:

http://dogsportmag.eu/2012/10/21/gortalovo-cup-2012

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: Marillion   
Дата:   28-10-12 06:37

Момчета, моля ви, пишете си на лични... разводнявате темата.

Бони, мисля че на повечето от нас ще се наложи да си направим график кое по-напред да тестваме и на коя лекция или мероприятие да отидем.

Догодина ФФФ 2 пъти в годината.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: fisheye   
Дата:   28-10-12 12:05

boni,

има ли информация и яснота относно, началния конкурс ?

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: BirdOfPray   
Дата:   28-10-12 12:35

Яко дъждове и шарени кодове показват в метеорологичната прогноза...https://photo-forum.net/static/forum/2012-10/kqnj2149.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: Marillion   
Дата:   28-10-12 12:43

BirdOfPray, петък, събота и неделя го дават хубаво времето. Почти безоблачно и без валежи....

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: vladod   
Дата:   28-10-12 13:50

Времето, като климатично такова, не може да ни попречи хич !!!
Лошото е, че времето, като отрязък от време, през което трае феста, свършва неусетно !!!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: ivoet   
Дата:   28-10-12 14:19

Малее, ще бъде ултра якото. Надявам се организма ми да устиска, че пак едни стари нерви като че се възпаляват. Предварително огромно благодаря на boni и всички организиращи феста! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: vilito85   
Дата:   28-10-12 23:12

Ако някой все още не си е намерил транспорт за 1-ви от Варна, при мен се освободиха две места (общо 5), пътувам към 16ч., поради факта, че не мога да се освободя по-рано от работа. Нека ако има желаещи ми пишат на лични. На газ е колата и ако се съберем 5 човека, както беше първоначално ще ни излезе по около 20-25 лв. на човек общо отиване и връщане.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: Gotin9000   
Дата:   29-10-12 09:49

Тръгвам на 1-ви около 17.30-18.00 часа от София. Ориентировъчен пункт -Сервиз Изток на Бул. Ботевградско шосе. Има две свободни места. Пушене - само електронни цигари ! При интерес - моля пишете на лични !


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: borkopent   
Дата:   29-10-12 10:21

Тръгвам на 1-ви преди обяд от Варна.Двама сме.Мога да взема още двама спокойно.Музиката е по желание на спътниците[smilie25] Само без къдрави мелодийки[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: magnet   
Дата:   29-10-12 13:32


Да си вдигна и аз инфото - две свободни места от София. Тръгване - около 14 часа.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: boni   
Дата:   29-10-12 17:30

Айде преди да сме я пуснали за печат. Мислете, дали пропускаме нещо:)


ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
01-04 ноември, парк хотел "Кайлъка"

ПРОГРАМА

01.11 – четвъртък

12:00 -24:00 Акредитация и настаняване
Рецепция на Парк Хотел Кайлъка
Тестване на техника от марките Canon, Pentax, Tamron, Leica, Sony, Olympus, Epson, Dynaphos.

16:00 - 17:30 Образователен семинар за напълно начинаещите:
Скорост, бленда, фокусно разстояние, зрителен ъгъл, ръчни настройки и особености .
Избор на техника - предимства и недостатъци на различните марки и видове камери и обективи.
Лектори - Бони Бонев, Георги Величков, Васил Николов
конферентна зала

17.40-18.40 - Olympus PEN - за начинаещи и професионалисти. Портрет, пейзаж, стрийт. Доц. Петър Абаджиев, Бони Бонев
конферентна зала

19:00 – 20:30 Вечеря
ресторант на хотела

21:00 - Откриване на Фото Форум Фест . Коктейл с вината на "Поморийска изба" и музикални изненади от DJ Стоян Петров и група "ТЕ".

02.11 – петък

Акредитация и настаняване
рецепция на хотела

7:30 – 9:00 Закуска
ресторант на хотела

9:45-10:45 - Представяне на новите продукти на Canon.
конферентна зала

10:30 - 18.00 Тест на техника
Консултации и печат от фирма Factor.
конферентна зала

11:00 – 12:30 Студио в басейна. Уъркшоп с Енчо Найденов
басейн на хотела

12:30 – 14:00 Обяд
ресторант на хотела


14:00-15:15 - Лекция "Семейна фотография - семейни тържества, детска фотография, семейни сесии"
- парти, рожден ден, сватба, кръщене и др. Как да снимаме ако сме официален фотограф и как да снимаме ако сме гост. Избор на техника - камера, обектив, светкавица, филтри. Техника на снимане на закрито и на открито. Трикове с импулсно и топло осветление. Детски портрети при естествено и изкуствено осветление. Бони Бонев, Васил Николов

Кафе Пауза

15:30-16:30 Детски портрети на закрито и в студио. Уъркшоп.
студиото в хотела, в лятната градина и парка на хотела. Бони Бонев, Васил Николов

16.40 - 19.30 - Лекция "Как да организираме свое собствено студио, как да изберем осветление и как да работим с него" - студио Динафос, Борис Бишков.
конферентна зала

19:30 – 20:30 Вечеря
ресторант на хотела

21:00 – Парти , коктейл и караоке с DJ Стоян Петров. "Шуменско - фотографите сбира"
Уъркшоп с демонстрации - "Как да снимаме по време на парти"
ресторант на хотела


03.11 – събота

7:30 – 9:00 Закуска
ресторант на хотела

10:00 – 18:00 Студио на закрито със свободен достъп. Тест на техника , консултации и печат от фирма Factor. Печатане на снимките от конкурса.
конферентна зала

09:15-10:15 - Фотографска лекция за деца. Бони Бонев

10.30 - 13.00 - Надбягване с кучешки впрягове (с. Горталово) - възможност за снимки

13:30 – 14:30 Обяд
ресторант на хотела

14:30 - 17:30 Свободна програма и възможност за снимки в природен парк "Кайлъка"

17:45– 18:30 Лекция "Интериорна фотография". Георги Величков
конферентна зала

18:30 – 19:30 Уъркшоп "Интериорна фотография". Георги Величков
фоайета на хотела



19:30 – 20:45 Вечеря
ресторант на хотела

21:00 – Етно, джаз и рок. Баници и айрян. Ракии от "Поморийска изба".
Фолклорна формация "Нашенци"

04.11 – неделя

7:00 – 9:00 Закуска
ресторант на хотела

10:00 – 11:00 Лекция " Как да си направим сами фотографски сайт" - всичко необходимо и важно, за да направим сами свой собствен сайт и да го оптимизираме за търсачки. Даниел Нановски, Александър Петров

11:00 – 12:30 Изложба на снимките участващи в конкурса , журиране и награждаване.

12:30 – 14:00 Обяд.
ресторант на хотела

14:00 - Отпътуване




Публикацията е редактирана (30-10-12 21:06)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: fisheye   
Дата:   29-10-12 18:29

Конкурса отпадна ли ?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   29-10-12 18:35

Ей тоз конкУрс бре, ще каже човек, че ти е жизнено важно [smilie5]


03.11 – събота
10:00 – 18:00 Студио на закрито със свободен достъп. Тест на техника , консултации и печат от фирма Factor. Печатане на снимките от конкурса.


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: boni   
Дата:   29-10-12 18:35

Не е , темата му си е "Портрет на моят най-близък човек по време на ФФФ2012"
В програмата пише, че снимките ще се печатат в събота.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: fisheye   
Дата:   29-10-12 18:37

мм, явно .. тея изпарения от Поморие... объркват прочита на програмата ! Дидс [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: pivanov   
Дата:   29-10-12 18:55

Оказа се, че има 1 свободно място на 01.10, тръгване около 9:15 - 9:30 от Бургас за Плевен.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: e-design   
Дата:   30-10-12 00:01

закуската ми идва много рано /7.30-9.00/ с оглед на отлично организираните вечеринки ;-) май ще се включа на кафе паузата към 11.00 ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: didko2003   
Дата:   30-10-12 08:01

Че то в тази конферентна зала ще има ли място за 200 човека? Аз лично ще присъствам на всички лекции и уъркшопове [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: boni   
Дата:   30-10-12 08:08

Затова сме пуснали анкетна форма. Не всички присъстват на всичко.
Конферентната зала е за 150 души.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: didko2003   
Дата:   30-10-12 08:24

Страхотно[thankyou] Браво на организаторите, помислили са за всичко[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: magnet   
Дата:   30-10-12 09:46

В моята кола остана само едно свободно място.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: GOSPODIN   
Дата:   30-10-12 12:28

Тия надбягвания с кучешки впрягове са меко казано странни - велосипед (байк) теглен от 2 нещастни хъскита.[smilie10]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-tN9Q9cafT0


Иначе околностите на селото са много красиви с пещери и скали[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: boni   
Дата:   30-10-12 21:04

Сетих се нещо, което не сме домислили.
В събота има интериорна фоторгафия в ранния следобед, а след това свободна програма и снимки в Кайлъка.
Да ама времето се смени и вече след 5.30 си е тъмно.
Ще разместим нещата, така че да може следобеда да се снима, а привечер да е интериорната, защото и без друго тя е вътре.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: GOSPODIN   
Дата:   30-10-12 21:31

Що бе Бони , на здрач се правят пейзажни шедьоври понякога.[shtrak] Иначе си прав по принцип с разместването.[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: pepi34   
Дата:   30-10-12 21:33

За надбягванията мисля е по-желание, който не му се ходи има какво да прави. Обаче за залите мисля, че ще е проблем, ще има лекции на който всички ще искат да присъстват.Аз лично ще присъствам на почти всички лекции.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: vladod   
Дата:   30-10-12 22:41

Пепи, не се притеснявай!
Нали знаеш, че залата е като женското сърце - винаги има място за още един [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: boni   
Дата:   30-10-12 22:44

Пуснахме анкета, не всички ще присъстват на всичко. Голямата зала е с капацитет около 150 души, до сега максимума заявен за една лекция е 105 души.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: pepi34   
Дата:   31-10-12 04:13

Бони, радвам се, че си оптимист, приготви и местата на тавана на залата и те ще се заемат[shtrak] [shtrak]. Всъщност това беше малко на майтап, ясно е че бройката е проформа, щото много още не са решили какво точно им е кеф, но и аз мисля, че няма да има голям проблем. Ако има добро озвучаване и колегите се държат културно ( не шумят безцелно) и повече от 150 да са , ще се сместим някак си.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: bartowski   
Дата:   31-10-12 04:20

Привет,
бихте ли ми казали къде е тази анткета, че срещам затруднение в намирането й? Благодаря много и хубав ден!

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: shilo   
Дата:   31-10-12 05:22

Линк към анкетата получих на пощата, която дадох при регистрацията ми за ФФФ.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: papi   
Дата:   31-10-12 17:18

софианци ,кой по кое време тръгва утре

нашата група тръгва в 10 30 от благоевград



Публикацията е редактирана (31-10-12 18:45)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: emil_manolov   
Дата:   31-10-12 17:19

Привет,

Ако някой от Русе все още си няма транспорт, мога да предложа да пътува с мен. Аз ще пътувам сам, така че не ми е проблем с мен да пътуват още 1-2 ма съфорумци :). Ще тръгвам утре (четвъртък) по обяд, но след това няма да се връщам обратно в Русе, така че предлагам само еднопосочен транспорт :)


Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: didko2003   
Дата:   31-10-12 18:02

Абе в 2-3 трябва да сме в хотела

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: Marillion   
Дата:   31-10-12 19:21

Айде до утре... и умната по пътя, че го дават дъждовно.

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: boni   
Дата:   31-10-12 19:56

Преди 12 няма смисъл да идвате, хотела ще може да приема от 1-2ч следобяд.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: pivanov   
Дата:   31-10-12 21:07

Лек път на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: vladod   
Дата:   31-10-12 23:43

Среща - в хотела [beer]
И ... нека купонът започне [beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: e-design   
Дата:   01-11-12 00:52

Марчеееее ;-) [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: didko2003   
Дата:   01-11-12 07:59

Слагайте зимни гуми, че да не останете до пролетта[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: BirdOfPray   
Дата:   01-11-12 11:24

AЙДЕ. И ние тръгваме от София след около 2 часа :)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: jrr   
Дата:   01-11-12 18:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: Almanah   
Дата:   01-11-12 23:35

Утре след 18ч ще пътуваме двама души от София към Плевен. Ако има хора без транспорт натам и с желание да присъстват, да пишат - споделяме разходите, пътувам на газ ;)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: valetvitor   
Дата:   01-11-12 23:43

https://photo-forum.net/static/forum/2012-11/teay9710.JPG


http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409282_10151115957556219_1388279717_n.jpg



https://photo-forum.net/static/forum/2012-11/teay9710.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2012-11/leij0473.JPG


http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/407678_10151115972416219_589912188_n.jpg




https://photo-forum.net/static/forum/2012-11/teay9710.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2012-11/leij0473.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2012-11/vgzl8223.JPG


http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/12679_4325338004413_568640483_n.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: Photovacation   
Дата:   02-11-12 11:59

Успех на събитието!

Да се разцепите ;)

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: BirdOfPray   
Дата:   03-11-12 02:15

ТАЗ ВЕЧЕР много Шуменско.. много нещо.. няма изпиване...
А и много пеене... с това караоке...

Отговори на това съобщение
 Re: ФОТО ФОРУМ ФЕСТ 2012
Автор: galq_T   
Дата:   18-11-12 13:14

Bqhte spomenali na poslednata lektiq 4e 6e ima zapiski ot vsi4ki lektii, no ni6o nemoga da namerq. Ima
li ka4eni takiva i kade?

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »