Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Backspace na saita
Автор: joru   
Дата:   05-10-12 22:39

Дали е възможно , след като се гласува за снимка и като натиснем Beckspace или просто Back да се върнем на категорията а не на снимката преди да гласуваме.

Така беше преди , така сме свикнали , затова ако може администрацията да направи нещо ;)

в сегашното положение като гласуваш на снимка и трябва 2 пъти да натиснеш "бек" или "бекспейс" за да се върнеш в категорията.

Дано да има кой да направи тази малка дребна, но удобна поправка.

Отговори на това съобщение
 Re: Backspace na saita
Автор: J0R0   
Дата:   05-10-12 22:50

Ми то при мен е така, връща ме в галерията.
Да не е от браузъра ти нещо...

Отговори на това съобщение
 Re: Backspace na saita
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   05-10-12 22:58

Когато гласуваш само се връща в галерията, обаче когато пиша коментар , публикувам и после натисна "бек" ми се връща снимата с непубликувания ми коментар в полето. Мен това ме дразни малко. Ако съм се разсеяла и натисна отново "публикувай" сигурно ще се дублират коментарите [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Backspace na saita
Автор: turntablism   
Дата:   05-10-12 23:02

Мен не ме дразни много но забелязвам много чето, като пусна тема с няколко страници постове и премина на слведващата страница, то изчезват всички страници и пише че е само една страница.. Трябва да рефрешна за да се покаже 2.3.4.5. ... и на следващата страница пак същото ..

Отговори на това съобщение
 Re: Backspace na saita
Автор: joru   
Дата:   15-10-12 21:56

първо да уточня: става въпрос , точно за случая, когато гласуваме и после оставим коментар, след което натиснем БекСпейс.
направих кратък рисърЧ.
Резултата следния:
1. ИЕ 9.х - работи
2. ФФ 15.х - работи
3. ГХроме - НЕ работи.

значи, корекцията е :
моля, погледнете защо не работи с хроме.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »