Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 CS5 метод на интерполиране в action
Автор: harvester_vn   
Дата:   21-09-12 16:13

Имам едно бързо въпросче:

Правя си action за намаляване на една камара PSDта, не ползвам Image processor защото ми се иска да приложа Bicubic sharper при намаляването.
Въпроса ми е, когато записвам действията и приложа Bicubic sharper, това ще действа ли при пускане на екшъна, или намаляването ще е с настройката по подразбиране?

Отговори на това съобщение
 Re: CS5 метод на интерполиране в action
Автор: didesignbg   
Дата:   21-09-12 16:42

Като си запишеш екшъна, отвори го в палитрата, там си е записано какво ще направи. В общият случай, да, няма да имаш проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: CS5 метод на интерполиране в action
Автор: harvester_vn   
Дата:   21-09-12 16:48

[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: CS5 метод на интерполиране в action
Автор: MarinY   
Дата:   21-09-12 16:50

Екшъна изпълнява всички кликвания и смени, които си записал. За да изпълни и Bicubic sharper, трябва да е по дифолт на друг и да го смениш при записа на акцията.

Отговори на това съобщение
 Re: CS5 метод на интерполиране в action
Автор: didesignbg   
Дата:   21-09-12 16:53

Не съм на 100% сигурен, но поне 90%, ако смениш опцията за оразмеряване по подразбиране на bicubic sharper (ctrl+K), Image processor ще ползва настройката по подразбиране. После разбира се си я върни на bicubic smooth.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »