Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся си работа...
Автор: AceXe   
Дата:   06-09-12 12:02

Здравейте,

В момента съм в период на търсене на работа в сферата на фотографията и видео заснемането. На 20 години съм с около 3 години опит във фотографията, включително и в студийната фотография, познавам добре различните типове осветление, основните видове композиция, shutter speed/iso/f са ми добре познати понятия. Имам още много да уча и затова бих искал да работя като помощник фотограф. Мисля, че мога да бъда полезен в работата на всеки един фотограф професионалист. Благодаря за вниманието!

Можете да разгледате мои снимки на www.500px.com/AceXe и на www.500px.com/yuspasov. При интерес мога да представя и студийните ми снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: sr   
Дата:   06-09-12 14:12

Има още много на какво да се учиш, не бързай толкова с работата.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: bobonai   
Дата:   06-09-12 14:26

Само се фукаш! Живееш в пазарна среда и би трябвало да знаеш с какви средства разполагаш досега при з години стаж. Ако не са ти достатъчни - опри се на пазара, кредити, уменията, екип и хъс! Май са те изгонили отнякъде [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: Wania   
Дата:   06-09-12 14:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: pmartinov   
Дата:   06-09-12 14:35






Следващите 5 години тук ще става всяка година все по-зле...

Търси работа навън,при приятели!

За да има фотография в една държава първо трябва да има производство !

В една държава в която се произвеждат само лъжи и заблуди хората могат само да страдат!


Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: чепат   
Дата:   06-09-12 15:10

Бе момчето си търси работа, какво значи "фукаш се"? Естествено е да покаже кадри!!! И както всеки един от нас, има да учи... на 20г е!!!

Успех, пич, дано си намериш търсената работа, макар да споделям мнението на pmartinov.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: AceXe   
Дата:   06-09-12 15:24

Коментарите на някои от вас ме озадачават. sr, това, което си написал, го казах и аз. Също така мисля, че практиката е най-добрият учител.

bobonai, не се фукам, а търся работа. Ако погледнато през твоята призма, търсенето на работа в сайт за фотография с линк към галерията ми е вид фукане, то проблемът е в теб. Не са ме изгонили отникъде, отдавам се на професионално преориентиране, защото фотографията ми е по-интересна от това, с което се занимавах досега. Фотографския пазар в България е тесен и от него се печели много трудно, затова немалко български фотографи пътуват в чужбина по ангажимент почти винаги с помощник.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: n1x0n   
Дата:   06-09-12 15:25

Бе момчето си търси работа, какво значи "фукаш се"?

Абе на хората им е важно да се "изходят" в темата. Има ли какво да кажат е друг въпрос...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: taskoni   
Дата:   06-09-12 15:58

Фотографията е изкуство в което първо трябва да вложиш много време и средства (не говоря за техника) преди да започнеш да печелиш...
Финансирай сам своите проекти като начало (не се отказвай от постоянната си работа по тази причина). Работата като асистент няма да ти помогне много. Фотографията е нещо лично (поне за мен) а ти имаш база. Сега въпроса е да снимаш, а пазара ще покаже ставаш ли или не - изкуството е било и ще бъде субективно и бързо няма да пробиеш колкото и да добър... Практика му е майката и хората да те познават :)

А, и не се фукай пред хора като bobonai, съдейки по посредствените му снимки може да е шеф на галерия или критик...

bobonai, много грозно се изказа по темата, а и аз не паднах по-долу коментирайки твоите снимки, за което съжалявам и моля да ме извиниш!

С уважение,

б.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: bobonai   
Дата:   06-09-12 20:48

Тези лайна в профила ми не са снимки, а боклуци. Нямам още да ви ги набутам за зяпане [smilie5]
Обръщам се към AceXe, исках да ти дръпна ушите, защото точно тук не е мястото да си намериш или да бъдеш поканен на работа. Нали виждаш, че вместо да получиш оферта, ще четеш в темата си конското на колеги /като мен/ по подходящи адреси.

Като съвет само - Набутай се в някое фотографско лоби и си кюти там докато се оттърсиш!

Хайде със здраве, а аз ще тръгвам да "акам" още из темите, че сън да ме хване.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: n1x0n   
Дата:   06-09-12 21:47

защото точно тук не е мястото да си намериш или да бъдеш поканен на работа

Точно тук са си намерили работа доста хора, противно на твърденията на "колегите", теоретиците и лобистите. [smilie3]

Важното е да ги игнорираш още отначало.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: pepi34   
Дата:   06-09-12 21:54

Бе то всъщност не е проблем в работата, нито в нейното намиране. Работа има , ама нема пари, старите плащачи вече станаха тарикати. Не плащат, снимат се сами. Останаха само сватбите и обикновените хорица, но там пък пържолите са приоритет. Така , че пич, учи език, фащай влака и бегай от Бг-то с 200![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: pepi34   
Дата:   06-09-12 22:01

А иначе за снимките на момчето, не знам кой се изказа че не ставали, мисля че доста поназнайва в сравнение с редовните кибици тук във форума.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: smoothjazz   
Дата:   06-09-12 22:55

На мен също ми харесват снимките , успех ! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: sir_sky   
Дата:   07-09-12 00:48

Ами снимките ти са интересни!

Но никъде не става лесно, и в чужбина си трябва доказване, вършене на дребни работи и си отнема време! Недей да чакаш някой да ти предлага работа, ами си спретни едно портфолио, което можеш да показваш навсякъде само с най добрите ти снимки, подбери ги така че дори ти сам като си ги гледаш да си вярваш че ако някой на теб ти ги показва, би искал той да снима за теб! С това портфолио обикаляй насам натам, и сам се предлагай, има си хора които това търсят, просо трябва да си упорит да ги намериш!

Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа...
Автор: metodiev_martin   
Дата:   07-09-12 00:59

Послушай sir_sky, все пак е един от малкото "големи" тук. Ако си навит да работиш за 400-500лв, винаги можеш да започнеш като "стажант" за без пари в някой вестник и след 2-3 месеца негърска експлоатация, да се пазариш да те вземат на работа. За съжаление дори и да си талантлив, в 89% от случаите никой няма да ти обърне внимание, защото просто няма търсене на качествени снимки. Отвори един български сайт/вестник/списание и сам ще се убедиш.
Успех[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »