Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ
Автор: pachkoo.   
Дата:   24-07-12 01:16

Добър вечер [shtrak] . Пиша ви, понеже се нуждая от малко помощ. Участвам в един курс за Фотошоп и има за домашно да направа ретуш или корекции на някой човек (портрет). Проблемът е, че моят фотоапарат не поддържа RAW формат, а в домашното това нещо се изисква. Молбата ми е някой, ако може да ми даде някакъв .raw на някой модел ще му бъда много благодарен.

П.С.: Ако може да е някой модел, по когото може да се прават някакви корекции. Благодаря предварително. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ
Автор: harvester_vn   
Дата:   24-07-12 05:33

Сигурно ще се намери кой да ти прати, но докато чакаш предложения, изпращате си ЛС с мейли и т.н. ще си свършиш работата с едно- две търсения в гугъл.

п.п. "Помощ" се вика когато някой се дави.

п.п.2. P.S. (Postscript) написано като П.С. не означава нищо. Пише се П.П.- послепис. [smile]



Публикацията е редактирана (24-07-12 05:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ
Автор: shtukov   
Дата:   24-07-12 14:58

Интересно е изискването за RAW файл, след като крайния резултат след ретуша, така или иначе ще бъде записан в друг файлов формат.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ
Автор: alphatier   
Дата:   24-07-12 15:12

Аз мога да дам 0+ кръв,един бъбрек и половин черен дроб,ако ти трябва нещо от тея пиши....

п.п Аман от олигофренски заглавия

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ
Автор: MA   
Дата:   24-07-12 15:38

Някой се бъзика...

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ
Автор: bluebird81   
Дата:   24-07-12 22:53

Във Фотошопа можеш да отвориш джейпег файл като роу, естествено няма да съдържа същата информация, ама все-пак: file --> open as... --> camera raw

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ
Автор: pachkoo.   
Дата:   25-07-12 00:04

Еми изисква се RAW формат, защото като го отвориш в Photoshop директно ти излиза един прозорец, с който може да сменяш температура много работи, докато с jpg не е така, но както и да е, явно е че никой няма да ми прати.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ
Автор: harvester_vn   
Дата:   25-07-12 06:17

А ти прочете ли какво ти написа синята птица?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »