Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 В търсене на качествен видео сервиз???
Автор: Kaligula   
Дата:   17-07-12 16:38

[smile]
Здравейте,едно мачение ме гложди последните часове... понеже напоследък ме е хванала носталгията по видео лентите,и си търся качествен сервиз.
Имам едно две VCR VHS-ки [smile] от доброто старо време,още си ги ползвам,та мисълта ми беше може ли някои да ми препоръча сервиз за тях,да сподели лични впечатления от някои ако може?
Имам си една щаига на JVC която от година и нещо не бачка...
Ако може да ме насочи някои към чичо доктор,за предпочитане в софия или пловдив?
Благодаря предварително на компетентните и разбиращите за вниманието. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: В търсене на качествен видео сервиз???
Автор: gmir   
Дата:   17-07-12 22:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: В търсене на качествен видео сервиз???
Автор: radi_nrj   
Дата:   17-07-12 22:55

В тоя ред на мисли имам висок клас Стерео VHS рекордер Sony, който ще ти дам срещу символична сума. Изправен на 100% и е с дистанционно. Не искам да го давам без пари поради лични съображения, но за 30лв ще ти го продам. На 29-ти като се прибера мога да ти дам модела и подробности. Ако имаш интерес пиши лично ;)



Публикацията е редактирана (21-07-12 00:34)

Отговори на това съобщение
 Re: В търсене на качествен видео сервиз???
Автор: Kaligula   
Дата:   18-07-12 20:18

gmir [smile] благодаря ти за съвета наясно съм със това нещо,но все пак... ми трябва сервиз,както казах хванала ме е носталгията а и имам сантименти [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: В търсене на качествен видео сервиз???
Автор: Kaligula   
Дата:   18-07-12 20:20

Предпочитам да си оправя това счупеното ми... ако може разбира се,понеже в днешно време едва ли са останали много сервизи които могат качествено да поправят старата техника.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: В търсене на качествен видео сервиз???
Автор: to6oo   
Дата:   19-07-12 01:58

Сервиз Здравец в Студентски град поправят всичко но цените са им над средните.

Отговори на това съобщение
 Re: В търсене на качествен видео сервиз???
Автор: aron   
Дата:   19-07-12 21:46

Послушай колегите gmir и radi_nrj, това е самата истина! Другото е мазохизъм или инат!

Отговори на това съобщение
 Re: В търсене на качествен видео сервиз???
Автор: Kaligula   
Дата:   20-07-12 09:52

[smile] Благодаря за саветите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »