Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор между 2 видеокамери
Автор: rusnakaa   
Дата:   06-07-12 15:49

Здравейте! Не съм сигурен дали това е правилното място за такива въпроси, но въпреки това се обръщам към вас.
Реших да си купя камера, любителска, но не от евтините (не и от най-скъпите). Преди имах Panasonic NV-GS320 и бях много доволен от нея. В момента бюджетът ми е макс 1000 лева. Това между което се колебая е Panasonic SD800 и Canon M406 или 506 (те май са еднакви като характеристики). Ако имате идея за нещо друго, може да ме посъветвате. ПРедимно съм се водил от характеристики и тест записи в YOUTUBЕ. Предварително благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Избор между 2 видеокамери
Автор: cameraman   
Дата:   06-07-12 16:51

Сони.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор между 2 видеокамери
Автор: gmir   
Дата:   06-07-12 23:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор между 2 видеокамери
Автор: cameraman   
Дата:   08-07-12 02:18

Важното е да не забравяш, че 1000 лева са 1000 лева... Резултатът е като за толкова... тя ще е хубава долу горе, колкото камера за 500 лева..

Отговори на това съобщение
 Re: Избор между 2 видеокамери
Автор: kss   
Дата:   08-07-12 22:31

Саше, стига травмирахте хората с това недоразумение наричащо себе си "SONY" /говоря за видеокамери/! Ще го кажа така: BTV минаха от SONY на PANASONIC, TV7 направиха същото! След близо 3 годишното ми снимане със SONY съм тотално разочарован от това, което предлагат за парите, които плащаш - прилични камери за безумно много пари! Личното ми мнение е, че от други марки би получил същото, в много случаи и по-добро качество за доста по - малка сума!

Отговори на това съобщение
 Re: Избор между 2 видеокамери
Автор: cameraman   
Дата:   08-07-12 22:41

имаш право на мнение... Впрочем БТВ в началото не купиха сони, а няколко филипса ДВС ПРО 50 и десетина двс про... После купиха панасоници от същата система, а не зная дали и как са поддържали кореспондентска техника... според мен на принципа на журналистическия джамбазлък, всеки е снимал с квото има по провинцията... За професионална снимачна видеотехника бих избрал Сони... но това няма нищо общо с ценовия диапазон, около който се е ориентирал автора на темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор между 2 видеокамери
Автор: kss   
Дата:   08-07-12 22:50

Саше, знаеш с какво снимам ... няма такъв кене... за такива пари! В крайна сметка всичко се върти около парите, както писах по - горе! Съвета ми е каквато и камера да си купи колегата, да има ринг за ръчен фокус! А като заговорихме за професионална техника, си мисля, че PANAVISION не снимат кофти филми, с кофти камери, ама това е тема, която трябва да подложим с много бира.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »