Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Предложение
Автор: verhoiansk   
Дата:   30-06-12 04:33

Става въпрос за раздела базар, предложение или може би пожелание,нека хората, които предлагат,а защо не и тези които търсят да купят техника, да посочват мястото на обявата.Нещо дребно ,но смятам,че би улеснило всички ни и ще направи,пазаруването по-удобно.Успешни сделки на всички.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: j_mironski   
Дата:   30-06-12 07:08

[smile] че то който пише читави обяви си посочва всичко в обявата

мен ако питате е по добре да има строго определена форма за попълване на обявите, а също така да има раздел обективи /тела

пускал съм теми с предложения и упреци към админите амаааа само дето не ми счупиха ръцете

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   30-06-12 12:32

Еееее, Данчо, то доста амбициозна задача на теб да ти счупят ръцете ... [smile] [smilie5]

Иначе - т. 4 от правилата:

4. Всяка обява в сайта трябва да съдържа ясен текст с описание на продавания продукт и координати за връзка със собственика. Обяви, които не съдържат описание на продукта и координати за връзка ще бъдат изтривани от администратора.

Може би просто да се добави тук и текущо местоположение на продукта, начини и условия на доставката. Ако разбира се не приемем, че то и в момента се подразбира така [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: neuromancer   
Дата:   30-06-12 14:39

Колкото повече задължаваш българина да прави нещо, толкова по-малка е вероятността да го направи. Пък и кой ли чете правила в днешно време

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: J0R0   
Дата:   30-06-12 18:31

Ами то е много хубаво (а и много лесно) да се правят предложения.
Само че за съжаление още не съм намерил Вълшебната лампа, нито съм уловил Златната рибка.

Тия неща за съжаление в реалния свят са свързани с пари, време, хора, познания и куп други неща.

Работим по въпроса.

Ако някой мисли че може да свърши тази работа за по-кратко време, нека да пуне офертата си на админския мейл.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение
Автор: verhoiansk   
Дата:   30-06-12 19:18

Не съм си и помислял да разполагам с времето и парите на някой друг.Това че се работи по въпроса - идеално,когато стане тогава .Призива ми беше насочен по-скоро към хората, които публикуват обявите.Айде със здраве.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »