Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Дилема
Автор: manushkalimbas   
Дата:   12-06-12 23:11

напишете тук линкаЗдравейте.Малко история.Имах Никонче Д40 ама след като направих много успешни кадри с него го продадох,защото не можеше вече да задоволи нуждите ми.Сега съм харесал от ИБЕЙ комплектче текст Никон 5100



Въпросът ми е заслужава ли си.Ще ползвам апарата многоцелево- за пейзажи , хора, макро, клипове.Чувам много добри отзиви а и може да се каже че съм фен ан тая марка.Има ли някой идея за около 1600 лв какво мога да си взема и защо :)


Отговори на това съобщение
 Re: Дилема
Автор: pefoto01   
Дата:   12-06-12 23:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема
Автор: io_bs   
Дата:   12-06-12 23:55

Апаратчето ще си струва, но щом си имал D40, вероятно си имал и обективи с него. Какви са те? Няма да си струва да ги дублираш, купувайки този комплект с двата китака.

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема
Автор: Rosencho   
Дата:   13-06-12 00:01

Ами щом е от ebay по-добре това за около 1750 лв.

150 лева не са нищо в сравнение с това, което има в повече от Д5100


Отговори на това съобщение
 Re: Дилема
Автор: io_bs   
Дата:   13-06-12 00:27

И още нещо - сподели с какво не успява D40 да задоволи нуждите ти, за да не се окаже, че и D5100 (който е от същия клас) ще ти умалее скоро [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема
Автор: manushkalimbas   
Дата:   13-06-12 11:40

ами допълнителните екстри като повечето точки ан фокуса,по-голямата светлочувствителност( обожавам да правя снимки с малко светлина) също така при режим на continuous shooting прави повече снимки.Това са само една част от причините да избера 5100.Иначе за 7000 ако го взема ще е с обектив задължително.А така отивам с около 500 лева над бюджета си.

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема
Автор: dilomski   
Дата:   13-06-12 11:50

Аз бях същата работа, d40 ми идваше малък, исото ми идваше недостатъчно, исках много и HD видео.Взех си именно d5100, нощните снимки стават супер, розови залези и без статив с включена стабилизация и леко повечко исо, никакъв проблем.Видеото съм също доста доволен, процеса на нагласяне на светлината и параметрите е малко досаден, но резултатите са ми доволни за моя вкус.

http://www.youtube.com/watch?v=6m9l9vhlVkg&feature=g-upl
Ето и едно видео от мен, без баране върху цветовете или картината, директно от апарата (само съм миксирал кадри и тн.)


Отговори на това съобщение
 Re: Дилема
Автор: manushkalimbas   
Дата:   13-06-12 21:51

Много яко качество на видеото за цената си. А как е относно бързото снимане.Как е качеството ан тея легендарни 4 кадъра /сек

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема
Автор: MARLOV   
Дата:   13-06-12 22:41

Чак пък легендарни!?

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема
Автор: dilomski   
Дата:   13-06-12 23:15

Не снимам в серия, нямам наблюдения

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »