Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: asyapo   
Дата:   12-06-12 08:45

Здравейте ! Проварявам с Гугъл темата за фотостатив за ФОТОАПАРАТ, но все се натъквам на супер големи сативи, струващи от над 160 лв. Аз търся нещо малко от порядъка на 20-30 см височина и радиус на разкрача от около 15 см примерно (без да съм правила точно изчисление дали геомотрически е възможно това... ).. Естествено ще питам във фотомагазните в града ми- Сливен, но ако вие искате може да ми пишете някои съвети за избор тук, а също и ако продавате подходящ стаив втора ръка...[thankyou] [beer] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: Wania   
Дата:   12-06-12 08:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: hotsnail   
Дата:   12-06-12 08:56

защо трябва да е малък?

Щото аз имам малък 20-тина лири от Амазон на манфрото много е стабилен

amazon

Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: yakumo   
Дата:   12-06-12 08:58

Ей тука разни дребошлъци - двата CX на Velbon съм ги виждал на живо - сравнително читава изработка, могат да издържат и някоя по-лека ДСЛР система - http://magazin.photosynthesis.bg/category/347?page=1


В Сливен не знам дали можеш да намериш нещо смислено, останаха ли там магазини за фото неща изобщо?


Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: anjsan   
Дата:   12-06-12 11:27

От време на време искачат в базара малки компактни стативчета , обикновено стари сгъваеми разни . Има един вид универсален , приличащ на скоба , хваща се на маса/стол или се забив в дърво , има видия и подвижна ябълковидна глава .... Доста приложения има и се побира в чанта . Следи в базара в аксесоари , преди се продаваше за около 20лв.

Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: asahi   
Дата:   12-06-12 14:04

Платнена торбичка с ориз върши същата работа.

Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: l.ivanov   
Дата:   12-06-12 14:50

Този също е почти миниатюрен: SLIK

Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: borovinka   
Дата:   13-06-12 11:38

Вижте това - http://www.manfrotto.com/pocket-support-large-black



Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: dilomski   
Дата:   13-06-12 11:44

http://www.netonnet.no/art/foto/stativ/stativ-mini/Knig-MINITABLETRIPOD17/104116.3319/


Аз си взех този, 25 кинта български.Моя d5100 със 16/85 е над килограм, но го издържа, всичко е до нагласянето в позиция, иначе е супер за маса примерно, правих си видео докато скицирам и ми свърши доволна работа, особено за цената си.


Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: deathzone   
Дата:   13-06-12 13:27

Откъде го взе този статив?

Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: dilomski   
Дата:   13-06-12 13:33

Поръчах го по нета.С уговорката, че не съм в БГ.Но сигурно статива може да се намери и около БГ.

Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: asyapo   
Дата:   15-06-12 14:31

ПРЕКРАСНИ СТЕ РАЗКО6НИ и добрички съфорумци ! Много ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ХУБАВИТЕ СЪВЕТИ ! Най-апетитно на пръв поглед (след един прочит на всички коментари без щтракане на линкове и т.н.) ми се струва предложението на Автор: anjsan
Дата: 12-06-12 11:27

От време на време искачат в базара малки компактни стативчета , обикновено стари сгъваеми разни . Има един вид универсален , приличащ на скоба , хваща се на маса/стол или се забив в дърво , има видия и подвижна ябълковидна глава .... Доста приложения има и се побира в чанта . Следи в базара в аксесоари , преди се продаваше за около 20лв.
МОЛЯ ТЕ ПИШИ МИ ТИ ПРОДАВАШ ЛИ ГО ТОЗИ, ПРАТИ МИ СНиМКА НА МЕЙЛ - ЩЕ ТИ ПИША л.с. --- чаооо !! ася [smilie21] [smitten] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: СУПЕРМАЛЪК ФОТОСТАТИВ
Автор: anjsan   
Дата:   15-06-12 14:47

Имам един , два малки такива но не ги продавам - купих си ги за мен от базара . Ще намериш отнякъде .
Ей на тази обява имаше преди - https://photo-forum.net/forum/read.php?f=47&i=114589&t=106426&offset=all&&phorum_uriauth=#reply_114589



Публикацията е редактирана (15-06-12 14:49)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »