Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Интерпретация..
Автор: mastermisho   
Дата:   04-06-12 18:17

Искам да споделя днешния си горчив за мен опит да комуникирам с един фото магазин.
Пускам запитване:
-Здравейте, интересува ме мога ли да закупя този фотоапарат: Olympus E-PM1 Pen, но вместо да е с комплектите обективи, които предлагате да бъде само тяло или с обектив по мой избор?
Отговор:
-Здравейте,
Ако желаете само тяло няма проблем да се достави,с обективите по ваше цжелание също не е проблем но те няма да се проадат като кит с тялото а отделно.
От отговора аз разбирам, че желанието ми може да се удовлетвори. Мога да купя Olympus E-PM1 Pen САМО ТЯЛО и отделно обектив по мой избор.
Съответно продължавам нататък, както следва:
-Благодаря,
в такъв случай, каква ще бъде цената за следния комплект:
Обектив Lumix G 20mm f/1.7 ASPH (Pancake)
+
Фотоапарат Olympus E-PM1 Pen (Black)
Благодаря предварително!
Следва отговор с цена равна на Olympus E-PM1 Pen+китов обектив+Обектив Lumix G 20mm f/1.7 ASPH
...ъъъ викам си нещо не са ме разбрали и пак пиша:
-Имах предвид само тяло Olympus E-PM1 Pen (Black) плюс Обектив Lumix G 20mm f/1.7 ASPH (Pancake).
Без китовия обектив!
Или цената е еднаква без значение дали е с китовия обектив или без него?
Отговор:
-За съжаление вариант само тялото не се предлага....

Еми това е! Това нормална комуникация ли е или аз просто си интерпретирам грешно техните писания?
Магазинът е photopavilion.com


Отговори на това съобщение
 Re: Интерпретация..
Автор: victory13   
Дата:   04-06-12 18:22

са се окаже че си говорил и с нелито... а се е получило така, защото тя все гледа да помогне [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »