Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon ixus 900 / Fuji F50fd - някой да сподели
Автор: emilliano   
Дата:   03-06-12 23:55

Айде и от мен една класическа форум-тема.
Мисля да си взема една джобна щракалка.
Попадна ми погледът на две неща, с които мога да се сдобия на горе-долу една и съща цена. Canon ixus 900 / SD900 и Fujifilm Finepix F50fd.
И двете са с по-големи сензори, покриват горе-долу еднакви фокусни разстояния и...могат да се поберат в джоба ми и още плюсове и минуси и на двете - ревюта и семпли съм гледал и чел доста из нета и може да се каже, че на хартия им знам предимствата и недостатъците.
Затова искам да помоля хора, които наистина са ги ползвали да споделят личен опит.

П.П. Имал съм Canon G7, който е с 1:1 (спорд писанията) сензор с SD900. Имал съм и Fuji F20, което е с предходния Super CCD (по-добрия) от този на F50.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ixus 900 / Fuji F50fd - някой да сподели
Автор: emilliano   
Дата:   03-06-12 23:59

А да, и още един въпрос-анкета - аз и сега си имам едно готино иксусче - ixus 40 - дали пък има смисъл въобще да давам пари за излишли мегапиксели. Ама пък нова играчка си е все пак...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ixus 900 / Fuji F50fd - някой да сподели
Автор: batzas   
Дата:   04-06-12 09:54

Тоя горния пост да не си го пуснал 2007-2008, а той сега да се е появил в форума? Що за глупост сапунерка на 5 години.

И да и аз имам един иксус 30 дето още работи и майка ми си го ползва с кеф, но не е там въпроса.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ixus 900 / Fuji F50fd - някой да сподели
Автор: emilliano   
Дата:   04-06-12 17:06

Благодаря за компетентния коментар. Той промени целия ми фото-мироглед!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »