Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Sony Center под наем - много точни
Автор: Vilian   
Дата:   25-05-12 21:14

Пускам темата, защото както можем да се оплакваме и да недоволстваме, така може да казваме и по една добра дума когато е заслужена. А не да заливаме всичко с негативизъм и да бързаме да заклеймим като провал всяко ново начинание.

За разлика от колегата JohnyWalker, аз нямах никакъв проблемен с наема на техника.
Трябваше ми 70-200/2.8G. Звъннах в Сряда да ми го запазят в Четвъртък вечерта го взех от ЦУМ. Обектива на практика беше нов. Обработиха ми документите за 5-10 мин. Наема става срещу лична карта. Днес вечерта го върнах, след 24ч в които успях да си свършва работата.
Наемал съм техника и photopavilion и не виждам разлика в предлаганата услуга. Най-радостното за мен лично е богатия каталог от обективи, тела и аксесоари както за Алфа така и за Некс.

Напълно е нормално когато стартира една нова услуга да е необходимо време, но аз лично нямах абсолютно никакви проблеми. Момчетата бяха точни и отзивчиви [smilie24]
Само трябва да се снима [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: vikitovikito   
Дата:   25-05-12 21:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: CyberGene   
Дата:   25-05-12 21:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: saxon   
Дата:   25-05-12 21:55

Тази услуга не беше ли инициирана от една тема във форума?

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: Vilian   
Дата:   25-05-12 22:12

Cyber мисля, че ясно съм обяснил защо съм писал. Някой от нас много искаха да има техника под наем и го направиха за нас. Затова мисля, че теми със заглавие Epic fail са малко нечестни.
Но ти разбира се отново търсиш провокация.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: ksuhorukov   
Дата:   25-05-12 22:14

Как така наема става срещу лична карта?

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: admin   
Дата:   26-05-12 10:09

Напълнихте темата с лични нападки и дори обиди. Изтрих ги.
Това е напълно излишно и изглежда много грозно възрастни хора да се обиждат по този начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: pumabg   
Дата:   26-05-12 10:46

admin [smilie24] Извинявам се! Но искам да знаеш, че на някои от нас започва да ни писва да четем мненията на едни и същи хора всекидневно...
Hotsnail май няма тема в която да не е влезнал и да не си е разказал премеждията и колко е добър Некса-а. На викито-викито единствената му работа във форума е да се заяжда, както и на fasteyebrow...
По голямата част от тези хора, нито качват снимки, нито имат някакъв принос към техническите или други теми..
Повярвай ми не съм за цензурата, но по някой път ми се струва, че е хубаво, някои хора да бъдат озаптявани...
Иначе по темата съм абсолютно съгласен със Сайбър-а. Не виждам защо се качва тема за това, че един център бил работил нормално. И това трябвало да бъде "отговор" на някаква друга тема...
Това не е сериозно! А и се засилва усещането ми, че някой наистина плаща на тия юнаци да ги пишат всичките тия работи...

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: vikitovikito   
Дата:   26-05-12 10:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: mihajlov2   
Дата:   26-05-12 11:13

Има и още един ограничен кръг от хора, които също така всекидневно и много регулярно са дежурни по оплюване във всички теми, касаещи Сони - защо ли така? Аз пък изпитвам усещането, че на тези юнаци също някой им плаща да плюят и да обливат с помия всичко, свързано със Сони...
Иначе за протокола - не съм нито от Левски, нито от ЦСКА[smilie18] - снимам с абсолютно всичко - в момента съм с Никон, Фуджи S5, Олимпус E-PL1, Панасоник G1, НЕКС-5 и Сигма DP1.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: CyberGene   
Дата:   26-05-12 11:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: vanquished   
Дата:   26-05-12 11:41

pumabg не се прави и ти на света вода ненапита ... Форум е , не е нужно всички теми да ви харесват , не е нужно и да пишете в тях , особено пък тези за Сони ( ще кажете , че ще ви изяде хляба сякаш ) . Това пък с плащането за реклама е смехотворно и нелепо .

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: CyberGene   
Дата:   26-05-12 11:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: hotsnail   
Дата:   26-05-12 12:00

Сайбер...същото е и темата за Д600....рекламираме някакъв продукт, дето още го няма.

Иначе за отстъпките иди ги виж в алфа форума запиши се сигурно няма проблем и ти да грабнеш някой некс обектив с 10 лева отстъпка. После ще обсъждаме бавния контрастен фокус и така.



Публикацията е редактирана (26-05-12 12:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: CyberGene   
Дата:   26-05-12 12:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: stardriver   
Дата:   26-05-12 12:04

Мале, колко рибки имало тукаа [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: hotsnail   
Дата:   26-05-12 12:08

Че аз гоня ли те? Радвам ти се инак темите за Сони ще са два поста - "как да направя еди какво си" "така" и толкоз.[smilie18]


Инак не виждам какво отлкоз. Вилиан е взел готина лупа изкефил се е яко и е пуснал постче да се похвали. Ако беше турил и снимки ехеее



Публикацията е редактирана (26-05-12 12:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: CyberGene   
Дата:   26-05-12 12:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: vanquished   
Дата:   26-05-12 12:13

CyberGene , ау ,много ме страх Сони да не се разсърдят ... не съм се възползвал нито от отстъпки ,нито от наеми . От друга страна ,защо да не се договаряме , договаряйте се и вие ... Умряхте от злоба ,че спряха наема на Канон/Никон , пък тъпото Сони пуснаха . Типично по български , нали ?
Тази тема дразни , ама темата ,че даването под наем е EPIC FAIL не дразни , тя е хубава тема .
Като стане факт А99 ще напълните и нея тема с пумия , докато "ние сони промити мозъци,партийци,лаладжии и други епитети" четем с интерес за Д600/800/800е , Канон 5Д МК3 ...

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: alphatier   
Дата:   26-05-12 12:17

Форум състоящ се от 10 човека,каращи се като деца на пясъчник на кой му е по-голяма кофичката [smilie23]

п.п Аз също не намирам абсолютно никакъв смисъл от тая тема,ама явно толкова сме свикнали с лайната в тая държава,че един светъл лъч го приемаме за манна небесна...

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: burzan   
Дата:   26-05-12 12:21

Имам болни роднини и жадно търся лекари и заведения,които да си вършат работата нормално и не ги намирам. А вие? Да не говорим за нормални тенекиджии, магазини, услуги и т.н. Аз живея в Сф, БГ и винаги се изненадвам,когато нещата са нормални. Това положение явно е изненадваща новина за сърцатия и храбър дописник Сайбържин от по-добрите европейски щати.



Публикацията е редактирана (26-05-12 12:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: milenpi   
Дата:   26-05-12 12:28

burzan- [smilie24] . Много точно казано. Лично мисля, че Vilian е искал да сподели, че е доволен. А какво стана? То нали трябва да се поощрява и да се наказва.

Забелязал съм, че има една масова хейтърска вълна по нета. Те намират, май някакъв смисъл от висенето си по 24 часа в нета. Нищо лично.[beer]



Публикацията е редактирана (26-05-12 12:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   26-05-12 12:33

Аз не виждам нищо лошо в темата. Преди няколко дни имаше тема, в която се питаше, как става реда за рентване от сони. Ами ето Вилиан е описал. На който не му харесва да не поства и да не чете. Гледам пумата пак се е изявал като ученичка от първия чин.
Сайбъре, нещо си се объркал- аз лично няма нещо дето да съм си купил от сони Бг, всичко си ми е отвън. Та нито чакам отстъпки, нито съм се молил за такива, но няма как да не отбележа, че сони предлагат най-добрия сервиз за клиентите си от останалите. Странно ми е, защо това дразни някои хора? Нали все ревем, че нямало добро отношение към клиента в Бг, а като се появи такова и някой го сподели- реклама било, платено било, незнам си кво било...смешно

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: CyberGene   
Дата:   26-05-12 12:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Center под наем - много точни
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   26-05-12 13:19

Като казах сервиз, нямах предвид работилница, а отношение към клиента- "customer service"

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »