Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Съвет относно обектив
Автор: BPAHKOB   
Дата:   20-05-12 23:49

Здравейте! Имам Sigma 17-70/ f2.8-4.5, и искам да ви питам за съвет дали си заслужава да я сменя с Sigma 18-50/2.8 или аналогичния Тамрон...
Ползвам го за репортаж с D300... като главно използвам шитоката част 95%... това което ме кара да се замисля е че някак си сякаш няма достатачно детайл по целия кадър при бленда 3.5.. 4... иначо казано по-детайлен да е обектива. Цената е около 500-600 като говорим за употребяван обектив.
Какво бихте ме посъветвали и препоръчали?
Благодаря Ви! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно обектив
Автор: BPAHKOB   
Дата:   21-05-12 00:11

Имах впредвид Tokina 17-50/f2.8 .... даже сега гледам, че една се продава...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно обектив
Автор: harvester_vn   
Дата:   21-05-12 00:15

Повече детайл едва ли ще имаш. Или поне не толкова повече, че да е лесно забележимо. Евентуално полезна може да ти бъде по-отворената бленда в дългия край, но казваш че снимаш главно в широкия, така че....

За повече детайл си вземи никонския 17-55, но там цената предполагам че е друга.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно обектив
Автор: pefoto01   
Дата:   21-05-12 00:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет относно обектив
Автор: amplified   
Дата:   21-05-12 01:53

Моята сигма 17-70/2.8-4.5 на предното ми тяло беше отврат. Калибрирах я и като че ли малко се пооправи. Като взех сегашното ми тяло сигмата пощуря. Явно успя да си намери гърба и почна да вади доста детайл. С тях е така... тука има, тука нема.
В гаранция ли е, ако да има безплатна калибрация.



Публикацията е редактирана (21-05-12 01:54)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »