Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Откраднат фотоапарат с всички джаджи!!! Olympus E420, 14-42, 70-300, CPL, ND8
Автор: pplspotting   
Дата:   12-05-12 00:25

Здравейте,
Не знам до колко ефективна би могла да бъде тази публикация, но все пак реших да опитам. Историята е следната.. На 09.Май.2012 в централната част на Варна, около 18:30ч. установих, че ключалката на колата ми е сериозно повредена, след което разбрах, че от вътре [smilie9] липсва фотоапарата ми заедно с всичките му джаджи: Olympus E420 (БЕЗ БАТЕРИЯ), обектив 14-42 със сериозна драскотина почти в центъра на стъклото. Беше с поляризационен филтър, а в чантата с него имаше кабел, дистанционно и няколко карти. Към ремъка на тази чанта беше закачен калъф със 70-300 + ND8. На апарата беше сложена онази джаджа за прикрепяне към статив.

Моля дайте идеи къде да го търся. Бях в 2-3 заложни къщи, където нямаха апарати от този клас. но ми се струва, че дори и да е в някоя заложна къща, няма да го покажат толкова лесно и не биха го сложили на витрината просто ей-така.
Попаднах също и на http://www.stolencamerafinder.com/ - до колкото разбирам той използва серийният номер на апарата и търси в мрежата изображения заснети със същият (вероятно след датата и часа на кражба).

Дайте идеи моля, кво да правя..


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат с всички джаджи!!! Olympus E420, 14-42, 70-300, CPL, ND8
Автор: vgramatikov   
Дата:   12-05-12 01:14

Като за начало спри да си оставяш техникта в колата.
Освен ако не си в нея или не е на 2-метра от теб.
[beer]

Имаше един колега 2-пъти му откраднаха Слр-а от колата и май се научи.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат с всички джаджи!!! Olympus E420, 14-42, 70-300, CPL, ND8
Автор: tvk75   
Дата:   12-05-12 01:27

ами за тая идея е късно май

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат с всички джаджи!!! Olympus E420, 14-42, 70-300, CPL, ND8
Автор: guciguci   
Дата:   12-05-12 08:24

Ами те не са знаели,че е Олимпус. [smilie7] Извинявам се,за черния хумор. Гадна ситуация наистина.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат с всички джаджи!!! Olympus E420, 14-42, 70-300, CPL, ND8
Автор: simbon4o   
Дата:   12-05-12 10:14

Не че да ти е гадно но до колкото знам краденото във Варна не се пласира във Варна освен ако не е някой кокошкар който не знае какво върши. След като обявиш в полицията почваш да търсиш по заложните къщи и това е... няма алтернатива и наистина с кой акъл оставяш нещо ценно в колата?

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат с всички джаджи!!! Olympus E420, 14-42, 70-300, CPL, ND8
Автор: desmes   
Дата:   12-05-12 10:40

[smilie2]
успех с намирането !
По-важното е да не се оставят в колата по този начин .

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат с всички джаджи!!! Olympus E420, 14-42, 70-300, CPL, ND8
Автор: Делян   
Дата:   12-05-12 10:58

Иди в полицията!

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат с всички джаджи!!! Olympus E420, 14-42, 70-300, CPL, ND8
Автор: bobonai   
Дата:   12-05-12 11:37

Те са го шлякали, щом са му превъртели ключалката с "Крик-лост". Има организирани банди и е нормално да се пази човек от сянката и никакво доверие никому. Много гладни мързеливци има по въздуха, а няма в живота си да стават рано сутрин пет дни в седмицата за заплатка и трудов стаж.
Дано имаш шанса да се радваш на твоето хоби с върната техника![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат с всички джаджи!!! Olympus E420, 14-42, 70-300, CPL, ND8
Автор: Nikoneff   
Дата:   12-05-12 12:18

Пусни обява, че търсиш да купиш тяло Olympus или пък обективи за Olympus. Не разпитвай в заложните къщи защото няма как да стигнеш до крадеца(крадена стока се залага с чужда ЛК).


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат фотоапарат с всички джаджи!!! Olympus E420, 14-42, 70-300, CPL, ND8
Автор: lillia   
Дата:   12-05-12 13:09

Изроди гадни[smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »