Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Закрепване на Iphone към статив?
Автор: vAnko0   
Дата:   28-04-12 15:15

Здравейте. Някой знае ли дали има някаква приставка за закрепване на Iphone 4 към фотографски статив, че искам да пробвам едни клипчета с него ?

В Google намерих това http://www.kickstarter.com/projects/danprovost/glif-iphone-4-tripod-mount-and-stand
, но 20 долара + доставка множко ми се виждат [smilie5] .

Та някой ако е чул за нещо подобно в България, може да драсне 2 реда..[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Закрепване на Iphone към статив?
Автор: insofia.net   
Дата:   28-04-12 16:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Закрепване на Iphone към статив?
Автор: abaliev   
Дата:   30-04-12 09:07

$5.19 с безплатна доставка :)


Отговори на това съобщение
 Re: Закрепване на Iphone към статив?
Автор: ittv   
Дата:   30-04-12 15:29

Ето така:

http://bit.ly/JIreBl

Отговори на това съобщение
 Re: Закрепване на Iphone към статив?
Автор: vAnko0   
Дата:   30-04-12 19:31

Ейй отвори ми очите ! Как не се бях сетил да го напиша на английски... Мисля, че ясно написах, че търся ПРИСТАВКА. Искам да го сложа на моя си големия статив, а не да купувам тези малки триподчета.. Дадох дори и пример какво искам да направя, но да го взема от тук и на по достъпна цена. Ама що ли не питах в айфонския форум направо...

Отговори на това съобщение
 Re: Закрепване на Iphone към статив?
Автор: abaliev   
Дата:   30-04-12 20:38

Тези малки триподчета не са ли със същата резба като твоя големия статив, т.е. ползваш си само приставката.

Отговори на това съобщение
 Re: Закрепване на Iphone към статив?
Автор: Marillion   
Дата:   30-04-12 20:43

vAnko0, vAnko0 малкото стативче от линка на abaliev си има ПРИСТАВКА в комплекта. Дали ще я завиеш на малкия или на големия статив - все тая. Резбата е еднаква.

Отговори на това съобщение
 Re: Закрепване на Iphone към статив?
Автор: neuromancer   
Дата:   30-04-12 20:51

"... но да го взема от тук и на по достъпна цена" - тук има противоречие. Или го взимаш евтино от Китай, или същото нещо 2-3 пъти по-скъпо от Бг. Освен ако някой не продава втора ръка.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »