Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотоапарат за начинаещ
Автор: gamebg   
Дата:   23-04-12 18:04

Здр нов съм тук и като цяло във фотографията от скоро почнах да се интересувам и сега ми се отвори възможност да си купя фотоапарат искам да ме посаветвате за хубав апарат до 600лв !!!
Аз съм си харесал 2 апарата единият е Fujifilm sl300 а др Fujifilm hs10 Предлагайте и вие !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат за начинаещ
Автор: bai_mity   
Дата:   23-04-12 18:27

Аз съм с FujiFilm HS20Exr, и аз съм като теб начинаещ и много ми приляга този апарат! Много е добър има добър зоом, доста опции и мисля, че е добре за начинаещ... Мисля че е около 600 лв.[shtrak] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат за начинаещ
Автор: stefsan   
Дата:   24-04-12 10:36

А защо не си вземеш от базара DSLR пак за тези пари. Вярно, ще е втора ръка, но като поогледаш може да намериш нещо в ниския клас на малко кадри и на добра цена ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат за начинаещ
Автор: Tenebrus   
Дата:   24-04-12 11:53

Ще подкрепя Фуджито защото и аз такъв мислех да си взема. Работата е че бързо ще отеснее ако имаш талант. Ако ще щракаш просто туристически снимчици, това е идеален апарат.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат за начинаещ
Автор: gamebg   
Дата:   24-04-12 13:12

Да наистина фуджито е добро също то е със супер макро кое мен ме кефи защото повече ме влечът микро снимките но пък и от друга страна това в базар наистена е изгодно аз намерих един д5000 с обектив всичко на 1000 кадъра за 650лв но това е че не давам аз парите а нашите и те нещо са скептични към 2та ръка нз сигурно ще съм за начало с фуджито пък после ще го мисля нека почна да си искарвам сам парите [smile] !!! Благодаря за мненията.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат за начинаещ
Автор: Tenebrus   
Дата:   24-04-12 13:23

Ами да ти кажа и аз бях на твоята дилема, и избрах точно д5000. Сам си отговори защо.

НО! Едно голямо черно "НО". Ако няма ти да си купуваш обективите за него, тоест ако не си икономически независим, просто забрави за ДСЛР.Това е икономически невъзможно за някой който няма собствен доход.

Иначе нищо му няма на "втората ръка".

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат за начинаещ
Автор: gamebg   
Дата:   24-04-12 13:41

Да тва е че съм без свои доход и май ще е по добре фуджито пък има време за всичко все пак !!! първо да се науча да използвам фуджито на максимум пък дслра няма да избяга !!! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат за начинаещ
Автор: hartt   
Дата:   24-04-12 16:27

Фуджито, та фуджито ... ама колегата пита кое от двете фуджита. SL300 е от новите, но HS-серията определено е по-добра.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат за начинаещ
Автор: gamebg   
Дата:   24-04-12 16:43

hs20 много ясно !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоапарат за начинаещ
Автор: my.point.of.view   
Дата:   24-04-12 17:34

фотоапаратът е един инструмент.
ако искаш да направиш хубави снимки, ще можеш с всичко.
не очаквай някаква купчина желязо да вкара идея в снимките ти или да ти избира гледната точка при снимане. а тези две неща правят снимките интересни.
като за начало няма нужда да се хабиш финансово.
избери по-икономичното решение.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »